Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivonnee

czy mu zaufac??czy to zdrada emocjonalna?prosze pomóżcie mi!!!!

Polecane posty

Gość ivonnee

hmm mówi ze mnie kocha.chodzimy 1,5 roku.wyjechałam za granice 4 miesiące temu i on poszedł w 1 dzien po wyjeżdzie na impreze i chciał numer od laski z mojej wioski która mu sie podoba ...potem zdarzyło mi sie ze podmienia numery (np" krzysiek"a to jest agata)i pisze z dziewczynami na gg, nastepnie bardzo czesto prawie codzien ogląda strony erotyczne z kobietami ,modelki, a na końcu gdy rozstałam sie z nim juz poo 2 dniach znalazł na imoprezie dziewczyne któta przelizał ,zaczął sie spotykac a jak mu mówiłam zeby wrócił do mnie (mówi ze kocha) spytał sie czy moze ona zostac jego kolezanką ....i jescze przez przypadek zobaczyłam z jego gg rozmowe z kumplem ze kilka nocek a kolezaanki zaciągnie do lózka .a mówi ze w łózku jest świetnie ze mną... jak zyc z takim facetem?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pffffff ty zartujesz chyba sobie?na prawwde jestes z takim idiota?ja bym dnia z takim nie chciala byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnee
hmmm czy to jest facet który w genach ma szukanie wrażeń?od samego początkui szalał za mna ale i brakowało mu innych kobiet,.ja byłam najważniejsza chcociaz nie czuje u niego bezpieczeństwa .pewien bandyta nazwał mnie kurwa bezpodstawnie a on bał sie cokolwiek mu powiedziec bo jest bandziorem a ja wykłuciałm sie z tym bandyta i nic mi nie zrobił i jescze mnie przeprosił..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cania
ty chyb azartujesz! On jest takim chamem, a ty jeszcze zastanawiasz sie czy byc z nim? czy naprawde c hcesz tak zyc? W takiej niepewnosci i ciaglym sprawdzaniu, dociekaniu? Zostaw go, olej, niech spierdala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivonnee
ale dlaczego kocha i tak robi??????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
witam cie:)przykra sytuacja powinnas z nim pogadac a jezeli to nieda efektów daj sobie z pokój z takim facetem, nie jest ciebie wart:)a jezeli mówi ze kocha to tylko słowa czyny sa ważne:) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci \"kochaja to co pieprza\". A dziewczynka na boku, to nowa podnieta i wrazenia. On sie juz nie zmieni -niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi24
OLEJ GO! nawet sie nie zastanawiaj.Wyjezdzasz a on sie lize z laska i jeszcze smie sie pytac czy moze sie z nia kolegowac?Ty zartujesz?Jak mozesz znim byc?To smiec!Nie facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddddddddd
dziecko ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjjj
kochana ty po prostu daj sobie z nim spokuj on cie zwyczajnie ooooollllewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorośni dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×