Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam dobrego dermatologa

Czy dermatolog Ewa Szpringer z Lublina jest dobra?

Polecane posty

Może ktoś leczył sie u dr. Szpringer na wypadanie włosów, lub może polecić innego dobrego lekarza z Lublina. Proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maść z propolisu
Na wypadanie włosów dobry jest propolis - ale miksturę trzeba zrobić samemu. Kupić kit pszczeli (np. na allegro)- 30g, 120 ml oleju, sok z cytryny. Wlać olej do garnka i podgrzewać do temperatury max 70 stopni. Dodać kit pszczeli i mieszać - nie można przegrzać oleju dlatego co jakiś czas trzeba garnek unosić w powietrze i mieszać dalej. Nie wszystko się rozpuszcza bo w kicie nie wszystko jest rozpuszczalne. Jeżeli w oleju będzie już tylko ciemno brązowa masa w małej ilości do tego co zostało wrzucone to należy olej przelać do słoiczka i dodać sok z cytryny. Zamieszać i wstawić do lodówki. Jak stosować maść. Wieczorem wyjąć maść z lodówki i wcierać w skórę głowy tak, aby cała skóra była pokryta. Można również natrzeć włosy. Potem włączyć suszarkę i rozgrzać skórę głowy ciepłym nawiewem, aby zwiększyć, wchłanialność związków z maści. Nie długo około 5 minut. Zamiast tego można nałożyć na 30 minut czepek foliowy na głowę. Potem posiedzieć sobie wieczorem od godziny do ile się da. W tym czasie co 20 minut lub dłużej w zależności od tego ile siedzimy masować głowę i wcierać to co jest na głowie. A potem umyć włosy. Taką operacje powtarzać co 3 dni. Efekty powinny być widoczne po 3 razach. Jedna maść powinna starczyć od 4 do 10 zabiegów (zależy od długości włosów) Więcej tu: http://mikstura.kei.pl/forum/3711.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maść z propolisu
To przepis dla Blanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki bardzo za przepis, zrobię maść możliwie szybko,bo niedługo zostanę bez włosów.Im bardziej dbam o nie, to jest coraz gorzej. Napiszę o skutkach po kuracji. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszekkkkkkkk
Mam rozszerzone naczynka na twarz byłem a ars medica na laserowym zamykaniu, biore krem bioderma, ale jakos efektów nie widzę, a u dr Szpringer jeszcze nie byłem bo nie wiem czy jest sens, pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pentio
szukam dobrego dermatologa od wypadania wlosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunja
Pani dr n.med Ewa Szpringer jest uznanym dermatologiem. Nie prawdą jest co wypisuje osoba o pseudonimie "Kasiulek". Do Pani dr Szpringer przyjeżdżają pacjenci z całej Polski, gdyby nie była dobrym specjalistą, to nie miałaby aż tylu pacjentów. Nie wierzę, że tak powiedziała, co wypisuje "Kasiulek". Jestem jej pacjentką od kilku lat, miałam problemy z trądzikiem i dzięki niej jest to tylko wspomnieniem. Ponad to otrzymałam w gabinecie próbki tanich dermokosmetyków Ziaja Med seria antytrądzikowa, więc stwierdzenie, że wciska tylko drożyznę jest nieprawdą. Ponadto przypisała mi odpowiednik Izotrexu, który jest o połowę tańszy i tak samo skuteczny - izotziaję. Jeśli zaś chodzi o ćwiczenie m.pośladkowych: należy stanąć prosto, stopy ułożyć w literę "v" i wówczas wykonać wspięcie na palcach i pozostać w tej pozycji przez kilka sekund. Ćwiczenie należy powtarzać około 20 razy przynajmniej raz dziennie. ps. polecam stronę www.ziaja.com tam są fajne kosmetyki pielęgnacyjne na różne problemy skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gemmaa
Ja chociaz jestem z Rzeszowa to jezdzilam do niej z mama. Jest rewelacyjna, ale kolejka dosc duza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkich mam parę pytań odnośnie Pani Dr. Ewy Szpringer otóż dzwoniłam na chodźki do tej przychodni no i chciałam się umówić na wizytę ale niestety powiedziano mi że pani Dr. robi tylko zabiegi nie przyjmuje na wizyty. Mam trądzik w dosyć lekkiej postaci tzn miałam bardzo lekki czasem mi wychodzilo i pozostawały plamy po leczeniu u Dr. Roguś- Skorupskiej jest znacznie gorzej nie wiem co mam robić. Możecie mi coś poradzić do kogo teraz mam iść ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swis
szukam dobrego specjalisty na straszny łojotok skóry głowy. Czy ktoś zna takiego?? Czy Pani Szpringer komuś na tą chorobę pomogła?Leczę się juz od paru lat bezskutecznie, pomóżcie proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZaklopotanyLbn
Hej lecze juz lupiez okolo roku bylem u dermatologa juz z 3 razy i nic... przepisywal mi na początku elocom... nic nie pomoglo... Nawet nie wstała od biurka i nie zobaczyła jak to naprawde wygląda tylko zapytała co mi jest ... Czy ktoś może polecić jakiś szampon albo coś, może jakiegoś dobrego dermatologa.Prosze o szybką odpowiedz.Dziekuje :) z góry.Postaram się opisywać przebieg leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mialam problem z łupieżem, po wizycie u dermatolog z Kraśnika dostalam szampon pirolam. Jest u mnie duza poprawa, ja mialam łupież raczej suchy, sypiący sie, nie tłusty. Mozesz sprobowac, szampon kosztuje ok 17 zl jeśli dobrze pamietam, zawiera tez rozne witaminy, wlosy ladnie po nim wygladają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś wykonywał zabiegi z medycyny estetycznej u pani Szpringer. Proszę o odpowiedź. ja się zapisałam na zabieg na październik i chciałabym poznać opinie innych na temat wykonywanych zabiegów u pani dr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią dr Joanna Grabik z Pure Clinic w Lublinie. Poniżej link do przychodni w której pracuje http://ckime.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pure Clinic możecie Państwo skorzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej oraz zabiegów kosmetycznych. Współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami z takich dziedzin jak kosmetologia, dermatologia czy stomatologia estetyczna. Nasi dermatolodzy pomogą określić potrzeby Państwa skóry, które zaspokoją nasze kosmetyczki. W ofercie kliniki znajdziecie Państwo zabiegi pozwalające na pielęgnację całego ciała. Serdecznie zapraszamy! Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku 8:00 – 20:00 Oraz w Soboty 10:00 – 16:00 tel. 81 477 57 96 LUBLIN UL. DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 181 http://ckime.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy na DARMOWE konsultacje! Pure Clinic Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do konsultacji z naszą specjalistką, która z pełnym profesjonalizmem ułoży indywidualny plan zabiegowy dopasowany do państwa potrzeb, pozwalający uzyskać najlepszy efekt. Oferujemy atrakcyjne pakiety promocyjne, przyjdź i sprawdź sam. Zapraszamy! Rejestracja telefoniczna od Poniedziałku do Piątku 8:00 – 20:00 Oraz w Soboty 10:00 – 16:00 tel. 81 477 57 96 LUBLIN UL. DROGA MĘCZENNIKÓW MAJDANKA 181 http://ckime.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×