Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

Gość ta anula
nie mogłeś powiedzieć tego piekniej, więc, bądź...po prostu.. "nie oceniaj mnie ani dobrze ani źle o prostu bądź po prostu bądź i patrz "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiaczek__ hehe
a jak dla mnie to fajnie wyglada wasza rozmowa mysle ze byscie sie bardzo w sobie zakochali :) powodzenia i badzcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
piękna jest pewność, ale niepewność jest chyba piękniejsza My.... wokół tylko muzyka nie ma nic zasłuchani w swoje oddechy nie dziekuje się.... i wiersz dla Ciebie usmiecham się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
koch-anka gdybyś tu przypadkiem zajrzała, to chcialam Ci powiedzieć, że to co rano mówiłam jest juz nieaktualne, złość mi już dawno przeszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto wie... znów przychodzi wieczór...taki jesienny...gdzie wiatr zaczyna swój taniec...Ty dajesz nadzieję że jutro będzie nowy dzień, lepszy dzień...a noc nie taka straszna kiedy Ty jesteś blisko... Koch-anka nie słuchaj - to taki podstęp! :P a jak Ona tego nie zrobi to ja to zrobię!:P :D wszystko za jeden uśmiech Twój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
ja tęskniłam... wiatr..on jesienią wieje najsilniej zapatrzeni zamyśleni dotykasz mojej dłoni zamykam oczy milczenie przytulasz nie trzeba słów nie w tę noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
dobrze.... poszukam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koch-anka nikt Ci tu krzywdy nie zrobi... :) jesteś tu mile widziana. Zaglądaj kiedy tylko chcesz. Pozdrawiam-y! Widzisz?Sprowadzasz mnie na złą drogę...przez Ciebie poprawiam się...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
nie idź:) no coś Ty:) ja przecież powiedziałam, że tęsknilam:) i przeprosiłam za rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam coś w sekrecie i zmykam :) mojego Miska poznałam pół roku temu na pewnym czacie...jesteśmy z tego samego miasta...spotkaliśmy się i....tak sobie razem jesteśmy...i jest bosko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
jesteście z.......i naprawdę Cię przepraszam za to słówko ale nic innego nie przychodzi mi do głowy, dawno się tak nie ubawilam hihihihihi to jest lepsze zdecydowanie niż oscar:) ZDECYDOWANIE kochanka buźka dla Ciebie za całokształt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze...czas udać się pod prysznic a potem w objęcia Morfeusza...dziś myślę że się uda...dzięki Tobie 🌼 dziękuję za wszystko! za kolejny dzień! za te minuty które są godzinami, a szczególnie za te godziny które są minutami! 🌼 po prostu bądź...widzisz? uśmiecham się :) a to Twoja sprawka! :) dobranoc! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórym poznanym na czacie jest bosko i udaje się, czego życzę Kochance...innym natomiast jest bosko ale nie udaje się...czego serdecznie nie życzę bo to przykra sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
jestem i będę będę ....to jest obietnica, którą mogę Ci dać dobranoc ww.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
dziekuję za w p :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
mnie też nie ma fizycznie, bo jestem........ zaczarowana, nie wiem co powiedzieć .....jestem zaczarowana wszystkim!!! poziomem, misternością, brzmieniem, ciepłem, baśnią, spokojem... innością bardzo pozytywną nie śmieję się:P uśmiecham:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
powiedz........... powiedz, bo nie wiem "nauczyłam się Ciebie poprostu chcieć wystarczyła mi chwila niewielka......."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×