Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

Gość ta anula
nie ucieknie przed tym, bo stanie się to co ma się stać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
gdy wiem, ze druga osoba jest juz przy mnie i juz nie ucieknie... wtedy potrafię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
niech to zostanie moją słodką tajemnicą... na jakiś czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
jestem... i wciąż...... jestem:) uśmiechnij się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
chcesz żebym była niezastąpiona w tym, co robie? żebym była doskonała, zaskakująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
chyba Ty:P:P bo czarujesz słodko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkość to atrybut którego nie posiadam ja, ale za to w nadmiarze posiada pewna intrygująca Kobieta...poznana na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
naprawdę miło:) pamiętaj , że jestem całkiem zwyczajna i bardzo przeciętna, czasami romantyczna, innym razem cyniczna.... 1901 mialo byc zaufać, wtedy Ci więcej opowiem..... zasłyszane: Aby byc idealną partnerką musisz:: 1.Słuchać uważnie jego "niesamowitych" opowieści 2.Śmiać się nawet z najgorszego dowcipu(on zawsze uważa że ma najlepsze poczucie humoru na Ziemi i jego kawały rozśmieszają wszytskich do łez) 3.Musisz umieć świetnie gotować oraz czytać w jego myślach żeby nie zanudzać go pytaniami typu"kochanie co zrobic ci dziś na obiad?" 4.Powinnaś mu zawsze powtarzać że jest boski 5.Musisz być oczywiście wierna ale tolerancyjna i czasem powinnaś przymknąć oko na jego małe zdrady 6.Jak najbardziej musisz być lesbijką(żeby jego oko cieszył widok dwóch zabawiających się panienek) oraz zawodową tancerką go-go(aby go maksymalnie podniecać tańcem) i mistrzynią świata w obciąganiu(żeby go zaspokojać w jego ulubiony sposób) 7.Bezwarunkowo musisz być pracowita aby czasami rano gdy mu się nie chce podrapać go po jajach 8.Musisz lubieć sport oraz jego kolegów Ogólnie nie powinnaś za duzo mówić ale zawsze go uważnie słuchać i przytakiwać pamiętając że on ma zawsze racje. Czy któraś pani chciałaby być idealną partnerką? Bo ja osobiście nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
i czaruj mnie pięknie .....bym chciała Cię więcej dobranoc usmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę proszę...a jednak jesteś... miło... :) co do listy to się nie zgodzę ze wszystkim!z częścią tak ale nie wszystko ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
:D i nie dziw się :) bo oczarowałeś mnie mocą, której nie mogę się oprzeć, kiedyś Bajeczną Drogą;) teraz zaczarowałeś zachodem słońca...i swoją ssropka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
ależ z was ciekawskie stworzonka:P:P:P hihihihi *Czarodziej* ładnie piszesz o znikaniu pośród mgły....czarujesz choć brak mi tchu, biegnę, jak jesienny wiatr, z młgy mgły wieczornej splecione mam włosy...biegnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
mówiłeś, że wystraczy zawołać, więc może teraz, może kiedyś to przez ten wiersz i Twoje opisy:P:P:P ale koniec z tym słyszysz? uśmiechnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaaa
piszcie jeszcze Jego smukłe ciało promieniuje blaskiem... Gdy kłusuje przed słońca brzaskiem... On jeden zna ognia tajemnice... jego płomień i iskier ławicę... I tylko Czarodziejce przekazał te moc... Że płomieniem może rozświetlać noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×