Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta anula

... za dnia mój *Czarodziej* wyczarowuje noc

Polecane posty

Gość ta anula
i dlaczego mi pokazujesz języczek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię się droczyć ;) a co do poczucia humoru to niestety..ja burak jestem :( nic się przy mnie nie pośmiejesz... :( nadwornym? to co Ty mnie na dworze chcesz przetrzymywać? :) a jak będzie zimno albo będzie padać? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
nie masz poczucia humoru? nieeee nie wierzę hihihihihi nie obrazileś się więc jest na właściwiwym poziomie nie zmarzniesz:) jeśli znasz magię i magiczne zaklęcia, będzie Ci dobrze na moim dworze;) ale czy Ty znasz? tymczasem z dedykacją, specjalnie dla Ciebie: Szedł czarodziej przez rzeczkę Zgubił złotą laseczkę A w niej wszystkie swe czary Co ich miał tam do pary Stanąl smutny nad rzeką Łzy po brodzie mu cieką Teraz każdy się dowie Że to w lasce są czary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
obciagam z połykiem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za wierszyk.. :) no wiesz...jeśli o czary chodzi to może być ciężko...wszak to przy Kobiecie każda wiedza może zawieść... :) podszywaczu daruj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
już się pojawił, na podszywaczy nie ma rady to jak z tą laseczką? zgubiłeś nad rzeczką?:( i czary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
👄 za kwiatuszek poszedł sobie juz hihihihihi kliknęłam na link na poprzedniej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
poszedł podszywacz:P nie dziękowałam, tylko dałam caluska ;) ja dziękuję, dziękuję za drzewa zielone, dziękuję za kwiaty czerwone:P dziękuję za jasne radości, za to że pokazałeś mi jak tańczą gwiazdy na mlecznej:P lubisz języczek to masz jeszcze:P:P nie dziękuje się za milość jeśli jest szczera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za miłość trzeba odwdzięczyć się miłością... ;) jeśli całus to wybacz :) może przejdziemy na czata?tylko ciiii... żeby nikt się nie dowiedział ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
kliknij na ten link na poprzednij stronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
jeszcze tam jestem ale jak Cię nie ma to idę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety zaabsorbowała mnie rozmowa telefoniczna...wybacz...jesteś wciąż tam? jeśli nie to może gdzieś porozmawiamy...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magika
czarująco tutaj i magicznie.... serce pulsuje rytmicznie....by zachwycić się choć przez chwilę i ..... oddalić w tajemną milę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
przepraszam Cie terasz nie moge, czekalam i czekalam:( moze jutro dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka opisała panującą tu sytuację... wspólne rozmowy,przemyślenia i wzajemne relacje... Użyła przy tym epitetów wyszukanych... Choć bardzo trafnie dobranych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno i ponuro wnet się zrobiło... i natchnienie mnie opuściło... ciemności mnie ogarnęły... i mroczne myśli umysłem zawładnęły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja amelka
cudownie jest poczytac jak inni pisza do siebie i az bije cieplo z tych zdan troszke wam zazdriszcze ale tylko tak pozytywnie i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
To Ty ładnie piszesz, naprawdę ładnie, że cicho, że smutno.. jak to było? "zawołaj, a zjawię się" właśnie teraz ..... uśmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
nie zadziało niestety:) ale może kiedyś....tymczasem uśmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
do Ciebie zawsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta anula
chętnie porozmawiam:) sprobuję się zalogować za chwilę, tam gdzie wczoraj:) usmiechnij się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×