Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość bladolica-pieknosc
a to drań!!!! wpędza cie w kompleksy!!! to chore!!! to tak, jakbys mu powiedziała,że ma za małego :-( i nie mysl o operacji, rozmiar B jest fajny, do tego, piszesz,że masz jędrne :-P cud-miód :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna
Hymmm jak tak czytam te wszystkie komęnty dziewczyny MAłE PIERSI nic strasznego i nie zgodzę się z tym że jeśli dziewczyna ma małe pierśi to nie będzie miała nigdy chłopaka,trzeba się zaakceptować taką jaką się jest.Takie jest moje zdanie na ten temat sama mam z tym problem.ale po co się dołować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek_garbus
Najpiękniejsze są małe jędrne piersi ideał to 75B, po prostu B jak boskie. Zawsze sprężyste idealnie w dłoni. Kocham wysportowane kobiety a duże piersi nie są dla biegających kobiet zbyt komfortowe. Estetycznie też nie wygląda to dobrze. Najpiękniejsze piersi nie potrzebują staników ani na plaży ani na co dzień. Małe sterczące piersi przebijające się prze biały t.shirt zawsze zwyciężą w starciu z wielkimi piersiami, które walczą z grawitacją tylko dzięki stanikom. Ps. Moja koleżanka ma piersi w rozmiarze 75F i nie marzy o niczym innym jak tylko małe piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy co do rozmiaru
moglyby byc trosszke wieksze ale coz... nic z tym nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gallka Anonimka
Tak na moje oko jest to rozmiar B... Dla wielu wprost idealny, wymarzony;P Pomijając już fakt, że biust zaprezentowany na zdjęciu jest bardzo kształtny i Mmmm...apetyczny?...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEŻELI SĄ JAKIEKOLWIEK
TO JUŻ PLUS CIESZCIE SIE ŻE MACIE COKOLWIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfekcja
pytajacy co do rozmiaru -Twoja dziewczyna ma doskonałe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie dobre
na moj gust to bedziee 75b moja dziewczyna ma prawie ientyczne.ale oczywiscie ladniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaa miiiii
tez uwazam ze sa idealne :) zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajacy co do rozmiaru
marze zeby miala C takie fajniutkie :) hehe mowi wlasnie ze to 75B ale chcialem potwierdzic jej wersje :) mowicie ze idealne?? :) jak dla mnie troszke za male. To nie prawda ze takie sie nie rozjezdzaja na boki jak lezy na plecach - tez tak jest nawet przy 75 B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialabym
nie chcialabym miec takiego faceta jak ty:/ potwierdzic jej wersje? za male? pss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te piersi
na fotce sa zajebiaszcze kurde jak jak bym chciala takie miec :( dzis chcialam sobi kupic ladny biustonosz ktory pomoze mi ladnie wygladac ale niestety nie udalo mi sie :( jak ubralam go to wygladal ladnie podkreslal lekko te moje nic ale jak zalozylam na niego bluzke wygladalam jak deska :( ledwo cos sie odznaczalo :( mam 70 A w push up :( nigdy nie bede miala pieknej piersi do przodu - wystaje mi bardziej brzuch niz biust :* a mam 24 lata i to jest dla mnie wstyd :( pomóżcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny nie przesadzajcie
Dołujecie się dziewczyny jak nie wiem co. Zdaję sobie sprawę że to problem w głowie w 90% i można mówić Wam, możecie się nakręcać a następnego dnia i tak widzicie w sobie rozmiar piersi jako straszną wadę i ujmę. Dziewczyna moja kiedyś zagadywała mnie o operację. Jestem absolutnie przeciwny takiemu zabiegowi - nie jestem wogóle zwolennikiem silikonu. Zapytała mnie już po raz któryś tam - powiedziałem "a zrobisz jak chcesz" "kocham Cie i tyle" - oczywiście po tym gdy nie nakrzyczałem na Jej pomysły powiedziała "a widzisz nie zaprzeczasz" -to jest kurde paranoja! Czasem już nie mam siły poruszać tego tematu. Boli to, że przecierz ja Ją naprawdę kocham i naprawdę uwielbiam Jej piersi a Ona chyba nie wierzy w moje uczucie i zachwyt nad Jej ciałem. I wydaje mi się że nie poczuje się kochana przeze mnie dopuki sama siebie nie zaakceptuje. Ale przez upór i nieakceptację siebie nie jest w stanie odczuwać mojej miłości! Nie czuje miłości w pełny i właściwy sposób i w gorszych momentach jeszcze bardziej się dołuje. Aby czuć się kochanym trzeba dać się kochać a więc samemu się kochać także. Popatrzcie dziewczyny na sibie i zastanówcie się - czy małe czy wielkie - sa wasze, kochają je i Was Wasi meszczyźni, podobają się nam Wasze piersi, uwielbiamy je - dokładnie takie jakie macie! Zastanówcie się czy warto nic nie robić z samoakceptacją gdy macie ukochanych? Nic nie robiąc tracicie wiele ze związku, oddalacie się od swoich facetów, odsówacie ich na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UFfFfna
heh laski pomyślcie sobie jak by każda miała duże piersi? A może niektórzy mężczyźni naprawde nie kłamią, i lubią małe jędrne :) a nie duuuuże i zwisające blleee. Ja musze przyznac ze też mi sie to źle kojazy. Tez czasem złoszcze sie na swoje małe, ale odpowiedni stanik i czasem kobieta jest pełna zachwytu :D Po co robic operacje? hemmm do niektórych nie da sie przemówic, poprostu od początku marzą o wielkich to bedą marzyc i marzyc. powiem tak, nie będą ci przeszkadzać implanty? naprawde tego chcesz? Zrób. Jak ma Cie to uszczęsliwić :) Przecież o to w zyciu chodzi :) ktoś kto nie ma nic przeciwko małym piersiom też wporządku :) Bardzo mnie to cieszy ze sie ktoś zaakceptował :) a i historia :P Moja kumpela i sąsiadka ma chłopaka ktory jest bardzo wporzadku :) lubi,y sobie pogadać. Nie raz nam mowił ze bardziej woli małe piersi :P Kumpela sie wkurzała :p bo maaa wielkie a mi sie podobało :) no nic nie zrobi, akceptuje sie człowieka pomimo wszystko :) Moj Chłopak jest zadowolony :P Mowi ze piekniejszych nie widział :) A przeciez są takie maaaałe ;) Ps. Niech każda zrobi jak uważa. Nie bójcie sie podejmować decyzji! mmysle ze te przemyślane bedą dobre ;)) ahhh małe jest piękne :) W dodatku jak jeszcze kobieta tyłkiem, talia i ładną buzią zachwyca:D Bo wiekszośc na to patrzy ;) A nie na rozmiar biustu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuch
dlaczego małe od razu jędrne,a duże zwisające i bleee????!!! małe tez moga byc bleeee, pomarszczone albo niewidoczne!!! a duże moga byc sliczne i twarde. oczywiscie może byc odwrotnie. wszystko zależy, jak sie dba o biust :) no i jesli ktoś chudnie i tyje na zmianę to nie ma co oczekiwać ślicznego biustu, albo jak ktoś z rozmiarem C nie nosi stanika, to jest wielkie prawdopodobieństwo, że obwisną po jakims czasie. ja tam wolę różne cycuszki, byle naturalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarta
Od Faceta - bardzo dobrze napisane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziewczyna ma też małe 75B ale i takie jak ma mi sie podobają i za to ją kocham. i nie wirze dziewczynom co tu piszą że nie nie umią sobie chłopa znaleźć przez to że mają małe piersi kady ma swoje gusta są meszczyźni co lubią du a są co lubią mał a znajdą sie też koneserzy kształów któym podoba biuścik w kształcie \\\"jabłuszka\\\" a drugim w gształcie \\\"gruszki\\\" niektórym sie duży sutek podoba innym mały więc każdy znajdzie cos dla siebie a i tak na oguł nie mozemy na 100% ocenić czy sie nam podba czy nie bo zakrywaćie go pod warstawami staników koszulek i futer dziewczyn pokazcie co macie najpiękniejszego !!!!!!!!!!!! ( to była taka moaj mała dygresja na koniec wypowiedzi) pozdrawiam wszystkie dziewczyny nie łamcie sie jest takei przysłowie \\\"każda potwora znajdzie swojego amatora\\\" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpuk
moja byla miala 75B...one sa boskie najlepsze...brakuje mi ich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziewczyna
ma takie piersi, które idealnie pasuja do mojej dłoni. Sa piękne, jędrne. Sa po prostu piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G o S i A k
P R Z E C Z Y T A J C I E TO D Z I E W C Z Y N Y !!! Male piersi sa na pewno gorsze - jezeli nie pasuja do sylwetki. Ich brak to katastrofa. Nie ma co wierzyc facetom ze brak piersi jest w porzadku - tzn. jest ok jezeli nie uprawiamy sexu, ale gdy do niego dochodzi to ... !!! Chlopak ktory nas kocha prawdziwie nie powie prawdy na ich temat, same wiecie jakie macie i na pewno umiecie ocenic przed lustrem czy sa dobrze wpasowane w sylwetke czy nie, - chlopaki tez umieja to ocenic - (jak bardzo kochaja to sklamia). No ale czy ich kreca...? Czy wy widzicie je i mozecie stwierdzic ze sa sexi ? Male piersi albo ich brak to katastrofa: 1) nie mozna ubierac tych fajnych bluzeczek na ramiaczkach 2) basen, plaza - stroj kompielowy same wiecie co to za uczucie 3) nie jest sie w pelni sexi (w lozku z facetem) 4) czesto male piersi robia z nas niesmiale kobiey (oczywiscie przez znane nam na codzien komentarze) 5) wedlug mnie - brak piersi jak najbardziej, wlasnie mozna przyrownac do tragicznej choroby (przeciez to wyglada jakby cos nam amputowano- czegos zdecydowanie brakuje. to na prawde widac). A zeby nie bylo widac tego braku upychamy staniki nazwalabym to proteza. 6) np. hipotetyczna sytuacja - clopak od jakiegos czasu spotyka sie z dziewczyna ktora ma idealnafigure, buzie, wlosy, zapach perfum. I za jakis czas gdy sa zakochani dochodzi do sexu... Chlopak widzac tak idealna dziewczyne spodziea sie zobaczyc rownie idealne cycuszki ktorych chce dotknac(byly ukryte i tylko sobie je wyobrazal marzac). A tu niespodzianka niby piekna dziewczyna a tu nagle widzi tors chlopca. Jak mocno kocha to sklamie... Nie ma sie co oszukiwac. No chyba ze mamy do czynienia z mezczyzna ...- wedlug mnie mysle ze trafnie ocenie 1) mezczyzna starszy chcacy sie odmlodzic i przypomniec jak to bylo gdy mial 15 lat i przestal byc prawiczkiem(a ta pierwsza dziewczyna miala male jeszcze rosnace)(typ chcacy byc wiecznie mlodym) Nie koniecznie zboczony, tylko taki obraz zapamietal i do niego dazy. 2) mezczyzna z ukryta pedofila PORADA - POSLUCHAJCIE MOJEJ HISTORII: Jestem podobno bardzo ladna (nie ktorzy twierdzii ponadprzcietna) i zawsze mialam duze powodzenie. Po za brakiem biustu wszystko jest perfekt. Mialam w swoim zyciu kilku partnerow stalych (mam 25 lat) a od 15 roku zycia zawsze mialam jakiegos chlopaka. Nie wiem nawet jak to jest byc samemu bo zawsze jakas milosc kolo mnie byla. jak sie teraz zastanowilam to wychodzi na to ze ja zakonczylam wszystkie zwiazki z powodu pojawienia sie nastepnych leprzych chlopakow na horyzoncie. Kilku z nich do tej pory nadal mnie kocha, nie bede sie rozpisywac ale wiem to na pewno. Srednio kazdy zwizek trwal okolo 2-3lat. I wiem ze chlopaki jedni przystojniejsi(tacy na prawde) , inni madrzejsi, jakos tam akceptowali moj brak piersi. I bylo nam dobrze. Mi nie do konca bo slepa nie jestem i widzialam jak jestem wyposarzona. Okropnie brakowalo mi piersi. Poznalam swojego meza - ktory byl z tych normalnych i wolal duze no takie c ja tez bym takie wolala jak bym byla facetem, co ja mowie mi sie po prostu takie c podoba jako dziewczynie. no ale skoro jestem takafajna z chrakteru i zyc beze mnie niemogl to sie pobralismy. tak nawiasem wspomne ze bylam zakochana i balam mu sie pokazac moje male piersi, wiec za nim sie upewnilam zaczelam go badac- np. nie chcaco kiedy mial przyjsc po mnie grzebalam sie za dlugo w lazience i otworzylam drzwi w samym reczniku. Albo np. ubralam zamiast pizamki do spania mala odslaniajaca brzuch obcisla bluzeczke i do tego super podkreslajace tylek - majtki. tak zeby widzial jako moj chlopak z czym dokladnie ma do czynienia. No pokazalam mu po prostu troche kamuflujac,za nim doszlo do sexu. Pewnego razu uslyszalam od niego(gdy juz zobaczyl co mam i wyczail ze to jest moj kompleks) cytuje: "mialem kiedys dziewczyne z malymi piersiami , jej przyjaciolka miala wieksze, gdybym wiedzial ze ta z wiekszymi tez jest we mnie zakochana to bym wybral ja. A gdy pozniej sie dowiedzialem po czasie , to bylem juz tak zakochany w tej z mniejszymi i nie bylo takiej mozliwosci zeby ja zdradzic - niemogl bym. I nie zaluje bylo nam ze soba dobrze". Heh szczery do bolu to on zawsze wlasnie byl, ale to jest super, wlasnie za to go kocham. I wiem ze on kocha teraz mnie i ze inne nie maja szans. Wracajac do tematu: uznalam ze bedzie nam ok. Z tym ze nie pozbylam sie kompleksu. W koncu zaszlam w ciaze,a po porodzie moje piersi byly nadal malutkie chyba AA. I myslalam ze one nie produkuja mleka nawet tak powiedzialam do pielegniarki ze nie ma sensu nawet probowac karmic nimi malucha. Hehhehe wysmiala mnie powiedziala ze mam sutki jak smoczki i ze bede zaskoczona jak mi piersi szybko urosna. Ku mojemu zdziwieniu one rzeczywiscie urosly i to do rozmiaru pełne "c". Nigdy nie zapomne spojrzenia mojego meza gdy je zobaczyl - ten blysk w oku. Bylo to 2 lata temu, karmilam malego tylko przez 3 miesiace - obecnie mam rozmiar takie pelne b. Oczywiescie chcialabym miec znowu to "c" , zaczelam doswiadczac wszystkich tych super rzeczy co dziewczyny wlasnie z takim rozmiarem. Wiec dziewczyny z malym biustem wiedzcie ze on urosnie, a jezeli nie bo i takie wypadki sie zdazaja to - polecam stronke www.wiekszepiersi.phorum.pl Ale wiedzcie tez ze nie mam nic przeciwko dziewczynom ktore wszczepiaja sylikony i nie traktuja ich jak obce cialo tylko jako upragniona kochana czesc siebie ktorej brakowalo. Uwazam ze dziewczyny te powinny miec facetow ktorzy beda rozumiec ten problem i uznaja sylikon. pozdrawiam wszystkich ,trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robnab
kobiety z małym biustem są zajebiście sexi . Faceci ktorzy je krytykuja i poniżają mają zapewne kompleks małego członka i aby oderwć się od swojego problemu wmawiają innym ,że to oni mają problem. Małe jest piękne i głowa do góry najwżniejsze to aby twój facet to akceptował i pieścił z uwielbieniem pozdrawiam. AMATOR BARDZO MAŁYCH PIERSI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robnab no nie bardzo
kobiety z małym biustem są zaj**iście sexi Faceci ktorzy je krytykuja i poniżają mają zapewne kompleks małego członka mi sie wydaje że ludzie z takimi kompleksami raczej trzymają jedną stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robnab no nie bardzo
ktoś ma kompleks że coś jest małe najeżdż na duże (duże "obwisłe" piesi, duże wargi sromowe) i naprzemian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deska cale życie
Gosiaku zgadzam sie z Toba ze faceci wola normalne piersi ... ja sie z tym nigdy nie pogodze :( chciałabym miec chociaz B :( a nie jekies AA :( zalogowalam sie na forum ktore podalas poczytam co tam pisza... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana na maxa
Witam wszystkich mam 19 lat i wielki problem bardzo male piersi tak jak wy praktycznie wogole ich nie mam jestem strasznie zalamana i nie wiem co robic !tak wogole to jestem nadal dziewica a to wszystko wlasnie przez to ze wstydze sie zeby mnie chlopak po nich dotykal juz nie mowiac o rozebraniu sie to dla mnie koszmar w koncu zostalam sama nie wiem czy kiedykolwiek bede potrafila sie przelamac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniss .
Ja wam powiem jedno.. Mam rozmiar 'C' i wierzcie mi na słowo chciałabym mieć 'B' :P .. Są bardziej foremne i w ogóle ładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G o S i A k
Moniss, no ale teraz to bez sensu powiedzialas troche, bo zapomnialas dodac ze to w twoim przypadku tak jest, w moim C ktore mialam bylo bardzo ladne. A po drugie uwierz mi tu teraz nie chodzi o rozmiary B. Tylko o dziewczyny ktore maja po 20 lat i brak piersi (takie mini mini - i jezeli biora pod uwage calosc figury to te piersi przypominaja tors chlopca a nie kobiety). Prosze was nie zasmiecajcie tego forum bezsensownymi wypowiedziami. Zreszta do panow tez to kieruje, no bo co z tego ze ktos napisze ja wole male(pewnie chodzi mu o takie wpasowane w figure - proporcjonalne). Ktory z panow przyzna sie ze woli brak piersi. Jaki by musial miec dziwny charakter zeby takie wolec. Dziewczyny takie jak "zdolowana na maxa" podalam wam wczesniej tego linka, moze warto sprobowac. Do deski cale zycie- ciesze sie ze podobnie myslisz :), ale zajrzyj jeszcze czasem na to forum bo tu bedzie sie pojawiac wiele takich dziewczyn, ktore trzeba ratowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×