Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość mam podobnieee
oczywiscie, ze nie uwazam ze to jest OK, ale faze zamartwiania mam juz raczej za soba, tzn wiadomo, ze czasem o tym mysle i sie doluje, ale tylko czasem. faceci mimo wszystko mnie nawet lubia, mimo ze wcale nie uwazam ze jestem specjalnie ladna, a jakos adoratorow nie brakuje. moze dlatego az tak nie rozpaczam i staram sie nei myslec ze prawie nie mam biustu, bo i po co sie dolowac czyms na co sie nie ma wplywu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość módlcie się do pana a będzie
wam dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasekpaula
czesc. jest paula mam 168 cm wzrostu waze 55 kg a cyckow zero;/ załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekM
Kurde... ale problem... Male piersi sa fajne! Ile razy wam mozna tlumaczyc...?:) Prosze o zdjecia i bede ocenial, jestem koneserem malych piersi i znam sie na tym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zlitujcie sie:) ja tez jestem posiadaczka malutkich piersi:) i wiecie co...juz sie do nich przyzwyczailam i nawet wiecej:) bardzo je polubilam:) musicie zaakceptowac same siebie :) inaczej wam sie to nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedziecie akceptowaly same siebie i swoje biusty i siebie to kazdemu facetowi bedziecie sie podobac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefek5646
A ja lubię małe biusty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa na pierwszym miejscu
wierzcie mi kiedy nie ma miłości jedyne co trzyma cie przy dziewczynie to jędrna dupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden
A mnie naprawdę podobają się mała biuściki ;p Im mniejszy tym lepszy!! A nie takie wielkie, że jak sie babisko zamachnie to łeb może człowiekowi oderwać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet w towarzystwie
innego faceta chyba nigdy nie przyzna sie ze lubi male, oni juz tacy sa, ze licza sie dla nich cycki, twarz, nogi, nic innego nie jest wazne jak babka ma duze cycooki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaaa
Nienawidzę swojego mikroskopijnego biustu. Jak będę miała kasę to na pewno je sobie powiększę! Mój chłopak mówi że moje maleńkie cycki są cudowne, ale błaaagaaam, jak może być cudowne coś takiego? :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierzcie swoim facetom
jeżeli tak mówią znaczy, że albo są zaślepieni twoimi atutami albo naprawdę im się podobacie w każdym calu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie tak samo
mam maly biust i bardzo go nigdy nie lubilam natomiast facet z ktorym jestem teraz powiedzial ze jak pierwszy raz zobaczyl moje piersi to zwariowl tak mu sie spodobaly...kompletnie tego nie kumamm ale nie bede mu mowila o moich kompleksach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie tak samo
nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dokladnie tak samo
wyobraz sobie ze s atroche wieksze niz dwa piegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie przesadzaj
z tymi piegami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam piegi
ja mam piegi i ladne nogi :D i prawie zero biustu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam piegi
ja mam piegi i ladne nogi :D i prawie zero biustu bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila... topik coraz mniej uczęszczany, ale słowo wyjaśnienia musi się pojawić. na stronie 73 --> 02:36 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) podała link do forum więszepiersi (Wiec dziewczyny z malym biustem wiedzcie ze on urosnie, a jezeli nie bo i takie wypadki sie zdazaja to - polecam stronke www.wiekszepiersi.phorum.pl ) a następnie na 74 ta sama osoba pisze: 17:43 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) \"..Decyzja o podaniu tego linka tutaj byla bardziej przemyslana niz myslisz. Pomimo ze wiem ze administrator (niby alma )niezle zarabiaja na tej stronie..\" otóż. NIKT NIE ZARABIA NIC NA TEJ STRONIE - żaden administrator, moderator, NIKT!!!!! zapewne ta dziewczyna już tu nie napisze, albo nie pod tym nickiem pod którym pisała tamte rewelacje. szkoda, bo bardzo mnie interesuje - skąd wie o tym, że administrator \"nieźle zarabia\" na tej stronie i w jaki niby sposób..??!!?? tyle gwoli wyjaśnienia. to forum jest stworzone na pl rynku (bo są fora \"w\" innych krajach) na podstawie wiedzy, którą te dziewczyny od 2002 (!!!) roku zdobywały i testowały na sobie - żeby każda zainteresowana tematem mogła znaleźć trochę nadziei i wsparcia oraz pomocy na przykład w dobraniu sposobu powiększenia piersi. a to jes możliwe - ja w 4 miesiące z mikro 70AA (właściwie AAAAAAAAAAA) mam 70B (dokładniej to 60DD/E - dobierać staniki też nauczyłam się dzięki temu forum;) ) zajeżyła mnie strasznie wypowiedź o rzekomych profitach jakie ktoś miałby czerpać z istnienia forum, z którym sie niejako identyfikuję :O nie dość, że one (adminki, moderatorki) poświęcają czas żeby to forum jakoś funkcjonowało, czasami naprawdę dużo jest z tym zachodu - to się im interesowność zarzuca. SKĄD TEN POMYSŁ? prosze, Gosiu - podziel się z nami tą wiedzą, moze ja siedzę tam tyle czasu i nie wiem.. może rachunek za czytanie i pisanie tam mi wystawią, podliczą jakoś..? :o bezsens. fakt, mnie też zniechęca czekanie na efekty. ale one są - i to jest ważne. wizualne efekty ;) pozdrawiam i facetów dziewczyn z małymi biustami, których tu już chyba dość dawno zepchnięto na margines ;) i kobietki z małymi biustami - uszy i biusty do góry :) są sposoby obok silikonu (który także pozostaje w moich planach na dalszą przyszłość tak \'jakby co\').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila... topik coraz mniej uczęszczany, ale słowo wyjaśnienia musi się pojawić. na stronie 73 --> 02:36 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) podała link do forum więszepiersi (Wiec dziewczyny z malym biustem wiedzcie ze on urosnie, a jezeli nie bo i takie wypadki sie zdazaja to - polecam stronke www.wiekszepiersi.phorum.pl ) a następnie na 74 ta sama osoba pisze: 17:43 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) \"..Decyzja o podaniu tego linka tutaj byla bardziej przemyslana niz myslisz. Pomimo ze wiem ze administrator (niby alma )niezle zarabiaja na tej stronie..\" otóż. NIKT NIE ZARABIA NIC NA TEJ STRONIE - żaden administrator, moderator, NIKT!!!!! zapewne ta dziewczyna już tu nie napisze, albo nie pod tym nickiem pod którym pisała tamte rewelacje. szkoda, bo bardzo mnie interesuje - skąd wie o tym, że administrator \"nieźle zarabia\" na tej stronie i w jaki niby sposób..??!!?? tyle gwoli wyjaśnienia. to forum jest stworzone na pl rynku (bo są fora \"w\" innych krajach) na podstawie wiedzy, którą te dziewczyny od 2002 (!!!) roku zdobywały i testowały na sobie - żeby każda zainteresowana tematem mogła znaleźć trochę nadziei i wsparcia oraz pomocy na przykład w dobraniu sposobu powiększenia piersi. a to jes możliwe - ja w 4 miesiące z mikro 70AA (właściwie AAAAAAAAAAA) mam 70B (dokładniej to 60DD/E - dobierać staniki też nauczyłam się dzięki temu forum;) ) zajeżyła mnie strasznie wypowiedź o rzekomych profitach jakie ktoś miałby czerpać z istnienia forum, z którym sie niejako identyfikuję :O nie dość, że one (adminki, moderatorki) poświęcają czas żeby to forum jakoś funkcjonowało, czasami naprawdę dużo jest z tym zachodu - to się im interesowność zarzuca. SKĄD TEN POMYSŁ? prosze, Gosiu - podziel się z nami tą wiedzą, moze ja siedzę tam tyle czasu i nie wiem.. może rachunek za czytanie i pisanie tam mi wystawią, podliczą jakoś..? :o bezsens. fakt, mnie też zniechęca czekanie na efekty. ale one są - i to jest ważne. wizualne efekty ;) pozdrawiam i facetów dziewczyn z małymi biustami, których tu już chyba dość dawno zepchnięto na margines ;) i kobietki z małymi biustami - uszy i biusty do góry :) są sposoby obok silikonu (który także pozostaje w moich planach na dalszą przyszłość tak \'jakby co\').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila... topik coraz mniej uczęszczany, ale słowo wyjaśnienia musi się pojawić. na stronie 73 --> 02:36 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) podała link do forum więszepiersi (Wiec dziewczyny z malym biustem wiedzcie ze on urosnie, a jezeli nie bo i takie wypadki sie zdazaja to - polecam stronke www.wiekszepiersi.phorum.pl ) a następnie na 74 ta sama osoba pisze: 17:43 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) \"..Decyzja o podaniu tego linka tutaj byla bardziej przemyslana niz myslisz. Pomimo ze wiem ze administrator (niby alma )niezle zarabiaja na tej stronie..\" otóż. NIKT NIE ZARABIA NIC NA TEJ STRONIE - żaden administrator, moderator, NIKT!!!!! zapewne ta dziewczyna już tu nie napisze, albo nie pod tym nickiem pod którym pisała tamte rewelacje. szkoda, bo bardzo mnie interesuje - skąd wie o tym, że administrator \"nieźle zarabia\" na tej stronie i w jaki niby sposób..??!!?? tyle gwoli wyjaśnienia. to forum jest stworzone na pl rynku (bo są fora \"w\" innych krajach) na podstawie wiedzy, którą te dziewczyny od 2002 (!!!) roku zdobywały i testowały na sobie - żeby każda zainteresowana tem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwila chwila... topik coraz mniej uczęszczany, ale słowo wyjaśnienia musi się pojawić. na stronie 73 --> 02:36 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) podała link do forum więszepiersi (Wiec dziewczyny z malym biustem wiedzcie ze on urosnie, a jezeli nie bo i takie wypadki sie zdazaja to - polecam stronke www.wiekszepiersi.phorum.pl ) a następnie na 74 ta sama osoba pisze: 17:43 G o S i A k (gosiak503@wp.pl) \"..Decyzja o podaniu tego linka tutaj byla bardziej przemyslana niz myslisz. Pomimo ze wiem ze administrator (niby alma )niezle zarabiaja na tej stronie..\" otóż. NIKT NIE ZARABIA NIC NA TEJ STRONIE - żaden administrator, moderator, NIKT!!!!! zapewne ta dziewczyna już tu nie napisze, albo nie pod tym nickiem pod którym pisała tamte rewelacje. szkoda, bo bardzo mnie interesuje - skąd wie o tym, że administrator \"nieźle zarabia\" na tej stronie i w jaki niby sposób..??!!?? tyle gwoli wyjaśnienia. to forum jest stworzone na pl rynku (bo są fora \"w\" innych krajach) na podstawie wiedzy, którą te dziewczyny od 2002 (!!!) roku zdobywały i testowały na sobie - żeby każda zainteresowana tematem mogła znaleźć trochę nadziei i wsparcia oraz pomocy na przykład w dobraniu sposobu powiększenia piersi. a to jes możliwe - ja w 4 miesiące z mikro 70AA (właściwie AAAAAAAAAAA) mam 70B (dokładniej to 60DD/E - dobierać staniki też nauczyłam się dzięki temu forum;) ) zajeżyła mnie strasznie wypowiedź o rzekomych profitach jakie ktoś miałby czerpać z istnienia forum, z którym sie niejako identyfikuję :O nie dość, że one (adminki, moderatorki) poświęcają czas żeby to forum jakoś funkcjonowało, czasami naprawdę dużo jest z tym zachodu - to się im interesowność zarzuca. SKĄD TEN POMYSŁ? prosze, Gosiu - podziel się z nami tą wiedzą, moze ja siedzę tam tyle czasu i nie wiem.. może rachunek za czytanie i pisanie tam mi wystawią, podliczą jakoś..? :o bezsens. fakt, mnie też zniechęca czekanie na efekty. ale one są - i to jest ważne. wizualne efekty ;) pozdrawiam i facetów dziewczyn z małymi biustami, których tu już chyba dość dawno zepchnięto na margines ;) i kobietki z małymi biustami - uszy i biusty do góry :) są sposoby obok silikonu (który także pozostaje w moich planach na dalszą przyszłość tak \'jakby co\').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
4 miesiace z 70AA do 70B??? siedzialam dlugo na tym forum, ale w pewnym momencie stwierdzilam ze nie warto, bo za duzo zachodu... powiedz w takim razie co stosowalas? ziolka? masaze? to nic nie daje.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p a ń c i a
to jest tak, piersi widać czy są czy nie... " gołym okiem" a u facetów to raczej trudniej z oceną ich walorów... stwórzmy forum dla dziewczyn, których faceci mają małe.... ciekawe. Ja mam 75 a bo moja mama się o takie wymodliła dla mnie sama ma 75dd i mówi że to kara... więc się cieszę, a był czas, że miałam ochotę na silikon... uprawiam sport i rozm a jest ok, żeby nie było duże piersi są fajne i czasem zazroszczę obfitych dekoltów, jednak wolę swój jędrniutki a buźka dla facetów co takie lubią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia 3000
do SAMANTA-jakoś nie chce mi się wierzyć w te cudowne metody powiększania piersi.Może opisz w skrócie co trzeba robić, bo nie mam ochoty logować się na tym forum.Np opisz techniki masażu, bo zioła i inne specyfiki mnie nie interesują-nie mam zamiaru wyrzucać kasy w błoto, ale masaż jest za darmo więc mogę spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaz
masaz tylko skutkuje w przypadku piersi ktore kiedys utracily jedrnosc, np po ciazy, normalnie nic nie daej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G o S i A k
Do S_A_M_A_N_T_A: Wiedze ze niektorzy sie za mna stesknili, no milo mi. Nie zrezynowalam jeszcze z wchodzenia tutaj, poprostu ostatnio uznalam ze nie warto odpisywac, poniewaz wszystkie nastepne komentarze powinny znalezc odpowiedz w moich poprzednich z 73 strony wiec na co mam sie powtarzac. No ale glownie to pisze zeby ci odpowiedziec na to pytanie : ze na jakiej podstawie sadze ze zarabiaja na tej stronie? No wiec sama robie strony internetowe glownie uzywajac jezyka php i moich serwerow. I wiem ze na kazdej zrobionej stronie jezeli widzimy umieszczone reklamy - szczegolnie w duzej ilosci oznacza to ze wlasciciel strony dostaje pieniazki. I im wieksza baza danych (osob czesto wchodzacych na ta strone)znajduje sie na stronie tym chetniej zleceniodawcy placa kase wystawiajac tam reklamy. Chcesz wiedziec ile kasy dostaja za jedna reklame wystawiona na 1 dzien to zapytaj ileby kosztowalo wystawienie jakiejs twowjej tam u nich. Moze to byc od 1000 do przykladowo 20 000 za dzien. I administratorowi bardzo na pewno zalezy zeby podtrzymywac zycie na wlasnej stronie, a na tej konkretnej stronce to wybitnie zalezy i stwierdzilabym ze jest tam kilka osob dbajacych o podtrzymywanie tego forum. Nie podoba mi sie to ze administratorka kreuje sie na jakby jedna z wielu cierpiacych dziewczyn ale poza tym to forum jest ok bo mozna sobie samemu pomoc. Wiec dlatego miedzyinnymi polecalam dziewczynom. (wiem czasami pewnych rzeczy lepiej nie wiedziec) A twierdze tez ze malo prawdopodobne zeby glowna osoba zarzadzajaca tam byla kobieta, strona dosc dobrze zabezpieczona co jest niezlym wyczynem. Oczywiscie posty pisze kobieta niewatpliwie ale nie sadze zeby byla adminem tej strony. Ale jest jedna rzecz ktora jest niepodwazalna wszystkie fotki przechodza przez siec ktora prowadzi : Daniel Dryzek i Piotr Karkucinski siec zwie sie ACTIV24 adres ich to Aleja Niepodleglosci 69 02-626 Warszawa jest to duza siec od IP-kow :195.78.66.0 - 195.78.67.255 A konkretny IP nalezacy do tej niby administratorki to 195.78.67.68 po za tym to nie mam sie do czego przyczepic. I nadal polecam. A tak nawiasem mowiac najleprza strona ktora zgromadzila mega bazy danych jest teraz www.nasza-klasa.pl koles ktory wpadl na pomysl jest juz milionerem , a no i wlasnie od niedawna sypie sie tam duzo reklam internetowych , czemu? ..... Sorki bo sie rozpisalam bez sensu nie na temat wogole, bo tu rozmawiamy o czyms innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie napiszę w skrócie bo się tego w skrócie nie da napisać.. temat rzeka. ja nie narzekam że mi się powięszyły (ponad rok temu i nie zmniejszyły się, mimo zaprzestania kuracji) i próbuję powiększyć nadal. ale.. jeśli jesteście z góry na nie, to nie traćcie czasu i się nie logujcie - jak GOSIA napisała - im więcej zalogowanych, tym więsza kasa - z tym że nie do ADMINISTRATORKI forum, a do PHORUM.PL czy jak sie to zwie - "miejsca" w sieci, na którym jest nasze forum. jak widać - nie każdy potrzebuje zarabiać na cudzym nieszczęściu (które jest też jakby i jego własnym). pomijając już techniczne szczególy, forum jest kopalnią wiedzy i informacji - i jesli komuś to nie potrzebne to niech nie korzysta - proste i logiczne :) w zasadzie to tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×