Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

mowicie o tym ze macie male cycki podajac 70-75 A... to nie sa male cycki... ja np mam tylko obwod miseczki nie..:P i sie nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia2777
Istna bzdura ze maly biust nie moze podnieca, liczy sie caloksztalt a nie tylko biust bo co ztego ze laska ma wiekszy biust jak ma albo nieladne nogi albo faldki tluszczu na brzuchu taka prawda ze jak bedzie ladna dziewczyna to mozna bardzo krecic facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najlepiej jak laska ma
wszysko,biust,talie ,sexy tyleczek,ladna buzke,dlugie wlosy-tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coffeine
a najlepiej jak laska ma a kogo to kur.wa obchodzi co ty masz? chociaz po tym co piszesz wiadomo czego na pewno nie masz- szczypty inteligencji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie obchodziTy coffeine
zacznij mniej kawy spozywac,dziala pobudzajaco,a jestes juz nadpobudliwa,sama wiecej inteligencji nie masz z Twoim slownictwem "laciny podworkowej".Nie interesuje,nie czytaj-to wolny kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tez
i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casssanovva
kreca mnie pewne siebie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię duże piersi, kiedyś jak szedłem ulicą, to wnet wpadłem pod samochód bo oglądałem się za jakąś dobrą 30-tką . Ale jak to mówią, małe jest piękne :) Małe piersi też są fajniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie do meskiej reki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winii
A ja też lubię małe. Moja dziewczyna ma 78 A i mi to nie przeszkadza, a wręcz się podoba :x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antiba89
Nie sądzę, żeby faceci najpierw oceniali biust, a potem się zakochiwali :) (co będzie jak się zakochają zimą, "o dziwo" w twojej twarzy, gdy będziesz ubrana w gruby płaszcz i nie da się ocenić wielkości biustu?) A jak już się zakochają to kochają cię taką jaką jesteś. Najważniejsze to samoakceptacja i bycie pewną siebie. Jak nie będziesz w kółko mówić o swoich wadach i ich wyolbrzymiać to inni też nie będą robić z tego problemu. Ja mam faceta, mój facet mnie kocha i akceptuje. Jakby nie akceptował to nie byli byśmy razem. Jestem pewna siebie i mam dużo adoratorów mimo małego biustu. Nigdy nie narzekałam głośno na mały biust, może jakbym stale płakała z tego powodu i się wstydziła samej siebie to inni by faktycznie uznali, że coś ze mną nie tak. Myślę, że ciągną do mnie, bo jestem wesoła, spontaniczna, a jeśli chodzi o wygląd to oprócz biustu nic mi nie brakuje- podkreślam inne moje atuty np. zgrabne nogi, ładną talię. Poza tym czy my jesteśmy tylko z mięśniakami z kaloryferem na klacie? Na pewno nie! Czy naprawdę patrzymy tylko na budowę ciała czy może inne rzeczy też mają znaczenie? Same sobie robicie krzywdę wmawiając sobie, że każdy facet marzy o dużym biuście. Oni też mają uczucia ;) I potrafią nie tylko patrzeć, ale i myśleć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallenka
a ja mam 75 G, i przez to nie mam faceta. Im podobają się po prostu malutkie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne g...gdzie kupujesz staniki??Szyjesz ze spadochronow??Ja mam 75B i nie narzekam.Male sa ale ja cala jestem drobna.Niektorzy bez krempacji mowia mi np,ze na moim miejscu zrobiliby sobie operacje plastyczna...:/ jakbym miala duze piersi to bym wygladala smiesznie...Dziewczyny z malymi cyckami nic sie nie przejmujcie!Najwazniejsza jest nasza osobowosc.Zaden facet nie zwiaze sie na powaznie z glupia cycata lala.Co najwyzej moze miec z nia fantaze seksualne na temat milosci hiszpanskiej:D I bedzie myslal tylko jakby tu najszybciej ja stuknac:D Naszczescie nie jestesmy zwierzetami i dla wielu liczy sie zawartosc mozgu,a nie stanika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdallenka
a tu cię zaskoczę, bo kupuję w sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15-latekmaciek
A ja wręcz kocham małe piersi uwielbiam się do nich przytulać :) Są bardzo fajne i sexy :) A moja dziewczyna ma praktycznie płaskie a i tak bardzo fajne są!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do black and
a Ty myslisz,ze szyja tylko takie "b",ja mam rozmiar" i" i tez sa dostepne , cycate i glupie -ale masz rozumowanie,plaskie i zawistne-to moje zdanie,aha i uwazaj ,bo ktoras "glupia cycatka" moze Ciebie "stukna",ale mlotkiem po Twojej pustej glowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
sutki sa urocze,ale w parze z piersiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt123
Ja osobiscie mam malutkie bardzo piersi i subiektywnie powiem ze chcialabym miec większe, gdyz widzac kolezanki czy po prostu dziewczyny na ulicy czuje sie zazdrosna to jest normalne, ale nie robie z tego jakiejs tragedii zyciowej i nie ublizam nikomu ze te z duzymi sa glupie i beda im wisialy na starosc. Niech wiszą. Badą stare to mogą wisiec i tak nikt nie bedzie na nich wtedy patrzył ;) ja sie pogodzilam już z tym i tak widocznie miało już być. Pozdro laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bluie
a co ma powiedziec osoba która jest plaska, brzydka i głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black perl
dziewczyny z malymi piersiami nie sa chyba odtracane przez facetow, nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do: black perl dziewczyny z malymi piersiami nie sa chyba odtracane przez facetow, nie?? -wg mnie są, co z tego jak laska spodoba się kolesiowi a gdy tylko ją rozbierze chcąc złapać pierś - a tam pustka? :( do: fffffffffff ona ma piękny ten biuścik - i co z tego, że nie jest naturalny? ale go ma ... jakbym miała gwarancje, że mi nie schrzanią ciała też bym się odważyła ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantanee
"dziewczyny z malymi piersiami nie sa chyba odtracane przez facetow, nie??" no niektórzy odtracaja z tego powodu. a nawet jesli zdarzy sie ktos kto cie z tego powodu nie odrzuci, i tak bedziesz miala trudniej niz taka z balonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
dziewczyny te małobiuściaste jak to jest z Waszymi wymiarami? ja źle się czuję w swoim ciele :( wymiary: biust: 85 cm (lekko mierząc) pod biustem: 78 cm (mocno ściskając) brzuch: 85 cm (na wysokości pępka) biodra: 100 cm (mam wystającą pupę ale wąskie biodra) waga: 66 kg wzrost: 171 cm masakra co? tylko plusem jest to, że jestem dość wysoka - ale jestem tak nie proporcjonalna, że aż wstyd wyjść nad wodę :( mam zamiar popracować nad swoją pupą i brzuchem ćwicząc ... tylko faktem jest to, że mogę schudnąć - ale biust mi nie zwiększy się - a nawet zmniejszy :( z tego mojego AA na 0 - zresztą te rozmiary chyba się niczym nie różnią od siebie :( próbowałam zaakceptować swoje ciało - ale nic z tego :( im bardziej się staram tym gorzej to wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
do tantanee dzięki za szczerość ale i tak już dawno się o tym przekonałam - nie z balonami a normalnymi piersiami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona 0 obdarzona
wg mojej skromnej osoby są to piersi po ciąży - po wykarmieniu dzieciaczka ... prawdą jest to, że nie tylko sobie (choć głównie) ale właśnie facetom chcemy się podobać - imponować ... a w jaki sposób zaimponować nagością z płaską klatą? nie dość, że zżera nas krępacja to jeszcze strach przed opinią mężczyzny :( bo każdy zdrowy facet chce mieć biust ... niektórzy AKCEPTUJĄ mały ale żeby był ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrax
do ona 0 obdarzona ja mam mikroskopijne piersi, a problemów z facetami nie mam zadnych i zawsze miałam olbrzymie powodzenie, a mój tż jest megaprzystojny. jestem ładna i szczupła i brak biustu wcale mi nie przeszkadza bo i tak jestem zadowolona ze swojego wyglądu. weź się za siebie, schudnij, zadbaj o ciuchy, makijaż itd, a przede wszystkim zmień nastawienie. nie rozumiem kobiet które robia z małego biustu wielki problem i obwiniaja jego rozmiar o wszelkie zyciowe nieporozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karrax
*niepowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 15 lat i.....
no i starałm się czytać to forum.....co prawda mam dopiero 15lat ale wszystkie koje koleżanki z klasy mają już spory biust a przynjamniej cos a ja mam ciągle A75 i główno chcą urosnąć....i prawdą jest że faceci wolą kobiety z cyckami juz w moim wieku tylko jakbym miała wybierac to wole być szczupła i mieć mały biust niz być grubą babą z miseczka d.tylee......a znam przypadek ze dziweczyna piła olej!! zeby jej się cycki powiększyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×