Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak

do facetów, których dziewczyny mają małe piersi!

Polecane posty

Gość małyalejędrny
miałam straszne kompleksy na temat swojego małego biustu, ale jak patrze na kokbietki z wielkim biustem, któe jak biegną to sobie normsalnie je muszą podtrzymywać, albo muszą o nie niesamowicie dbać, by nie były obwisłe(a i tak szybko bd) yo zaakceptowałam siebie,i ich kształt i wielkość. bo małe nie znaczy gorsze. zreszta zaczęłam noisć po prostu dobrane biustonosze, dzięki którym biust jest i większy i łądniejszy9i nie mam na myslu push-up'ow. jesli chcecie obliczyć prawidłowy rozmiar swojego biuustonosz awejdzcie na http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index.php?below=74&bust=80 ps. biust ma zdolność migracji. jesli chcecie mieć większe cycki wystarczy ponosić przez dwa, trzy miesiące dobrze dobrany, miękki stanik( który zgarnie wasz tłuszcz z pleców i spod pach). choć wydaje wam się, że żadnego tłuszyckzu na plecach nie macie(mnie tez sie zdawało) to zobaczycie jak ponosicie te dobrane staniki i rozmiar spod biustu zmieni wam się o pare centymtrów(mnie o 6 po czterech miesiącach) więcej na: http://balkonetka.pl/2008/6/16/migracja-biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na prawdę warto odwiedzić strony podane przez 'małyalejędrny'! Po zapoznaniu się z nimi doznałam wprost oświecenia co do rodzajów staników, sposobu wyznaczania odpowiedniego dla siebie rozmiaru itp, itd. W szczególności, że sama mam baaardzo mały biust (czytaj: praktycznie jego brak) to dzięki nim inaczej na siebie patrzę i widzę promyczek nadziei. Wiem, że mi się raczej nie powiększy, ale dobrze dobrany stanik może jakoś wpłynie pozytywnie na całokształt i na moja psychikę, która przez ten kompleks nie jest w najlepszym stanie, Dlatego więc teraz przymierzam się do zakupów i nie mogę doczekać się rezultatu. Żebym się tylko nie zawiodła, bo to będzie wtedy jak gwóźdź do trumny... Wszystkim małobiuściastym radzę: zajrzyjcie na te strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manniek
Uwielbiam małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyale jędrny
cieszę się, że komuś pomogłam i mam nadzieje, że poskutkuje(musi!)...i naprawde...dobrze dobrany stanik gwarantuje boskie piersi w każdym rozmiarze;P a tu jeszcze jednen artykuł co do układanie biustu w staniku, niby w temacie jest, że to dla kobiet, których piersi straciły jędrnośc, ale ten spoób (Pani Halinki z Warszawy-jednej z nielicznych sprzedawców bisutonoszy, którzy przeszli jakieś szkolenia i kursy na ten tamat) jest po to by w biustonoszu łądnie biust wyglądał i żeby nie było tych fatalnych bułeczek, a z którymi wciąż walcze...(sama się jeszcze się nie nauczyłam tej metody, a do warszawy daleko, ale podobno najznakomistszy sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyalejędrny
cieszę się, że komuś pomogłam i mam nadzieje, że poskutkuje(musi!)...i naprawde...dobrze dobrany stanik gwarantuje boskie piersi w każdym rozmiarze;P a tu jeszcze jednen artykuł co do układanie biustu w staniku, niby w temacie jest, że to dla kobiet, których piersi straciły jędrnośc, ale ten spoób (Pani Halinki z Warszawy-jednej z nielicznych sprzedawców bisutonoszy, którzy przeszli jakieś szkolenia i kursy na ten tamat) jest po to by w biustonoszu łądnie biust wyglądał i żeby nie było tych fatalnych bułeczek, a z którymi wciąż walcze...(sama się jeszcze się nie nauczyłam tej metody, a do warszawy daleko, ale podobno najznakomistszy sposób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do małyalejędrny: piszesz, że rozmiar powiększył Ci się o 6 cm w przeciągu 3 miesięcy. Możesz napisać, jaki rozmiar nosiłaś wcześniej, a jaki teraz? I czy rzeczywiście różnica jest bardzo widoczna? Mogłabyś mi też poradzić, czy dobrze rozumuję: zmierzyłam się bardzo ciasno pod biustem i wyszło 70cm, a w najszerszym miejscu w biuście - 80cm. Policzyłam to potem na tym specjalnym kalkulatorze i wyszło, że mój rozmiar to 65A - wg polskiej rozmiarówki, czyli 65(30)B - wg brytyjskiej. Czy aby na pewno to jest dobrze? Nie mam w ogóle doświadczenia w tym temacie, a nie chcę popełnić błędu przy zakupach... Mogłabym poradzić się na forum na podanej przez Ciebie stronce, ale tam jest mnóstwo takich zapytań, a mało kto udziela odpowiedzi. Co najgorsze, ciężko będzie dostać taki biustonosz, szczególnie jeśli chodzi o ten obwód... Z góry dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65C
on1992 to miłe;) wszyscy wokół mnie twierdzą, że małe piersi są brzydkie, do nie dawna nawet chciałam moje małe powiększyć, ale teraz uważam, że są piękne;), pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyalejędrny
po pierwsze...przylaszczka zmierzyłas sie na staniku tak? bo tam jest napisane, że obwód i po i w biuście mierzymy w staniku( nie push-up ;P) co do mnie....^cm mowiłam spod biustu miałam 76, mam 70 w biuście...przepraszam, ale dokładnie nie wiem...bo wczesniej nie traktowałam zmiany rozmiaru jako eksperyment, ale po prostu tak doradziła mi ekspedjentka w sklepie. w chwili obecniej w biuście mam bez stanika 82/3, ze stanikiem z 84/5 i wychodzi mi 65C co do zmiany: nie odczuwam jej bardzo widocznie.może3 dlatego, że teraz borykam sie z bułeczkami pod pachami, bo zle dobrałam ten biustonosz co kupiłam 70B bardotke, która sprawiła, że bniust mi sie troche "rozlazł" na bok. kurcze te biustonosze to nie taka łatwa sprawa.jesli nie chcesz czytać tych artykołłow no to własnie pamietaj: mierz sie w staniku do tego kalkuratora, kupuj miekki stanik do połowy pachy(zeby nie uciekał oid nią biust), wtgarniaj go stramtad do miseczki i nie kupuj od razu ilości hurotwych! bo juz po paru tygoniach byc moze bd miała 60B(od razu mowie ze rozmiary trudno soatc poza internetowymi sklepami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek89
Ticky jak masz takie okrągłe i nie wiszące to powinnaś się cieszyć. Lepiej mieć mniejsze niż takie duże wiszace. Mi najbardziej odpowiada rozmiar B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki32
Chcecie wiedziec jak powiekszyc piersi?!Ja sprobowalam Fabulous Breasts. Pierwsze Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki. To w pełni bezpieczna i tania alternatywa chirurgii plastycznej. Możesz w ciągu kilku tygodni mieć piersi większe i jędrniejsze. Jeśli kiedykolwiek myślałaś o zmianach wyglądu tych części ciała powstrzymaj się przed radykalnymi rozwiązaniami i wypróbuj najpierw Fabulous Breasts oraz inne produkty - produkty w pełni bezpieczne , nieinwazyjne, dopuszczone do sprzedaży w krajach UE, w tym w Polsce, posiadające wszelkie niezbędne certyfikaty zdrowotne. www.intymnosc.pl/aff/7733/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx małe piekne
hey dziewczyny:)) przeczytałam właśnie 9 stron tych opinii powiem wam, że się podbudowałam:) ja też mam małe, sama nie wiem ile dokładnie, jestem szczupła i mam chłopaka który się we mnie zakochał na zabój;) i nie zwraca uwagi na moje piersi, po prostu mnie kocha:) dzwoni, pisze, nie che innej tylko mnie, i chce spędzić ze mną resztę życia:) i nie ma się co przejmować małymi biustami, nawet tymi co nie mają zupełnie nic:) mam nauczycielkę Fizyki jest deską, ale jest bardzo miła, sympatyczna, ma dziecko kochającego męża:) także głowa do góry małe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx małe piekne
HEYY;) MÓJ Email to mmm88844@o2.pl;)) piszcie zakompleksione, pomogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kto chce zobaczyc moje 80 a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyed
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara777
Ja chcę, a nawet bardzo...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha1981
Powiadaja male jest piekne...ale jak sie nie ma nic???!!!! Zero?? Null?? To jest okropne!! Uwazam ze operacje plastyczne sa dla odwaznych i przede wszystkim dla bogatych a ja nie naleze ani do jednych ani do drugich, niestety. No wiec zaczelam szukac sposobu na rozwiazanie mojego MALUTKIEGO problemu. Przeszukalam neta w zdluz i w szerz, trwalo to dosc dlugo. Nie podejmuje pochopnych decyzji. W koncu kupilam...Fabulous Breasts. Efekty zobaczylam ok.20dnia od zazycia pierwszej tabletki.W ciagu kilku tygodni moje piersi staly sie wieksze i jedrniejsze (u mnie szybko bylo widac bo mam rozmiar "0"). Tabletki nie wywoluja zadnych skutkow ubocznych, czuje sie po nich dobrze wiec sa bezpieczne. Wiem ze nie jestem jedyna kobieta z malym biustem i dlatego postanowilam napisac na forum swoje zdanie i opinie. Na stronie na ktorej zakupilam tabletki sa tez opinie innych kobiet wiec przeczytajcie i same ocencie :)http://www.intymnosc.pl/aff/8505/powiekszanie-piersi/fabulous-breasts-tabletki-90-sztuk-rekomendowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1101
Jestem 18-latką z małymi piersiami, przejmowałam się tym prze dłuższy czas... Wszystkie dziewczyny w mojej klasie maja okazałe biusty, każda ma miseczke C lub wyżej... Tylko ja mam 36/80B czyli najmniejsze B jaki jest... Teraz wiem że moje piersi są piękne i jędrne :] nie ważne co myślą inni, ważne że podobaja się mojemu facetowi i mi ;p Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z małym biustem :] Małe jest piekne ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no gdzie tam
Piekne nie znaczy praktyczne. Fiatem126p nie pojedziesz 4 osobowa rodzina na wczasy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RozmiarA
Sama mam rozmiar A, prawie B. Nie jestem zadowolona, ale cóż na to poradzić ;) Trzeba się cieszyć tym co się ma i tyle. Lepsze jędrne A niż obwisłe D. Po za tym, nie jest naturalne dla szczupłej dziewczyny mieć rozmiar duże C, D i powyżej. Większe rozmiary mają zazwyczaj trochę grubsze kobiety. Spotkałam się tylko z kilkoma przypadkami szczupłych dziewczyn jak ja, które miały bardzo duży biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaculek1111111
moja zona jest szczuplutka i wysoka...176cm wzrostu 50-55kg wagi a piersiatka 75A...........sa jedrniutkie i bardzo sexi.......kobiety z taka budowa nawet nie sadza ze dzialaja na facetow jak magnes bo ktory nie chcialby takiej kruszynki ktora wszystko ma mini...piszcie na mail...........violakowalska1975@o2.pl.....moze wmianka fotek.........uwielbiam kobiety z malenkimi cycuszkami..........sa slodkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztelann
jeśli szukasz nowych znajomości, to zajrzyj tutaj http://sexfotek.pl - korzystam z niej od dawna i z czystym sumieniem mogę wszystkim polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooslaw
Powiem szczerze, miałem dziewczynę z z miseczko bodajże DD a teraz jestem z dziewczyna która można powiedzieć niema piersi nooo i to niczego niemienia,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×