Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirikiri

pytanie o lumpeksy

Polecane posty

Gość ForYou09
Sprzedam bardzo tanio worki z firmowymi rzeczami oraz pełne wyposażenie sklepu tj.: - ok 30 dużych worków z rzeczami (worki ok 200l) - 2 wieszaki podwójne metalowe stojące - 4 półki drewniane mocowane do ściany - 1 stojak okrągły obracany na spodnie - lada drewniana - manekiny - wieszaki cena do uzgodnienia kontakt: tel. 665-647-741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica098
Ja też kupuję mnóstwo rzeczy w lumpeksach:)Ostatnio jeansy D&G za 25 zl:)a metką:)i jak tu sie nie cieszyć.chodzę do takich sklepow z używaną odzieżą,gdzie wiem,że ubrania są prane,czyszczone;0)Tam kupuję większośc ubrań dla dzieciaków,:)W lumpeksach nigdy nie kupuję butów i bielizny,ale mozna czasami wyszperać takie perełki,że aż żal nie kupic ,no i wydatek tych kilku czy kilkunastu złotych to śmieszne pieniądze .Za jedne dresy kupione córce w sklepie,żadnym firmowym tylko zwykłym sklepie z ubraniami dla dzieciaków zapłaciłam 89 zł a za kórtkę jesienną,spodnie jeansowe ,tunikę i dwie bluzeczki z krótkim rękawem w szmatlandzie obok 17 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a znacie może fajne lumpeksy
w Rzeszowie?bo akurat te fajne to mają cenę jak w nowym sklepie nie rzadko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkacik
dziewczyny to moze zaczniemy wrzucac zdjecia naszych perełek z lumpkow? pochwalmy sie co udalo nam sie upolowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kris Zuzia
Cześć wszystkim Właśnie odkryliśmy super sklepik z odzieżą używaną super sklepik w Rzeszowie z odzieżą używaną (też nowe) dla dzieciaków i ciążówką. SUUUUUUUUUUUUPER!!! Pracują tam fajne dwie Panie (chyba mam z córką) i wszystko doradzą i wogóle. A szok był jak za 100 pln kupiliśmy z mężem chyba ze 12 ciuszków i to same firmówki jak dior, gap czy old navy. Wypas. A no i chociaż już jestem po ciąży ale patrzyłam na ciążówke rewelka - spodnie po 15 zł . My z mężem omijaliśmy bokiem takie sklepy ale to nie jest szmateks - wszytsko na wieszaczkach i czyściutkie i powyceniane. Mówie wam dziewczyny - polecam ten sklepik. Nazywa się Baby Moda i jest na baranówce 4 (Osmeckiego 21/1 ) w Rzeszowie - na przeciwko jest chyba lecznica dla zwierząt. Naprawde warto bo mój Malec teraz wygląda jak gwiazda filmowa heheheh. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałyście już SH internetowe?! ja się już na takie natknęłam, ale jakoś nie bardzo przemawia do mnie ta opcja. z kosztami przesyłki ginie taniość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ja wolę kupować nowe ciuchy. Ale wydaje mi się, że w lumpeksach też można znaleźć czasami coś ciekawego. A przede wszystkim (duży plus ciucholandów), niepowtarzalnego. Bo jak tak chodzę po mieście, to często ktoś ma podobne rzeczy do moich. To mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciuszek01
ja też wogóle nie kupowałam rzeczy w lumeksach ale ostatnio weszłam do jednego i znalazłam mnóstwo fajnych ciuchów za bardzo mało pieniędzy:) mam pytanie czy któs zna fajne lumpki w rzeszowie bo ja tylko jeden i juz tam byłam więc chciałabym gdzieś indziej??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez trafiam fajne rzeczy w lumpkach . Ale dzisiaj niedowierzałam, gdy chciałam przymierzyc spódniczke , ekspedientka kategorycznie stwierdziła, że ta jest na mnie za duża i mam sobie dac spokój , ja na to, niee zmierzę, a ona niee, to jest za duża spódnica. Co do innych juz nie miała watków. O co jej mogło chodzic. Ciuchy były dzisiaj tanie jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciuszek01
na okulickiego kup ciuszek jest taki fajny szmateks ;) a mój ulubiony obok dawnej agory zamknięto(były dość wysokie ceny ale większość rzeczy nowiusieńka z metkami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciuszek 01
na matejki jest sklep z duńską odzieżą wszystkie rzeczy prawie nowe nowe i ciut używane ;)we wtorki nowa dostawa co tydzień na matejki w Rzeszowie oczywiście obok postoju taksówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gazia
pewnie spódnica byla zajebista i pani sprzedawczyni chciała sobie ja zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie ubieranie
Dziewczyny - zaglądam do lumpeksów, mam zresztą kilka fajnych ciuchów i torebek. Ciuchy można kupić a 5 zł, a ostatnim hitem była u mnie tunika przezroczysta za 0,60 groszy! Więc można się super ubrać i nie trzeba wydawać majątku, a ciuchy są naprawdę dobrej jakości. Ja chodzę do tego na pietrynie - tylko trzeba wiedzieć kiedy cena jest 10 zł za kg, bo jak dostawa, to jest nawet i 70 zł . W tą sobotę zrobiłam sobie maraton po sklepach i nabyłam 5 bluzek, oraz chusta = 68 zł Pochodziłam po sklepach z końcówkami kolekcji i likwidacją sklepu. Można tanio wymienić garderobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanie ubieranie
A i rzeczy są nowe, z metkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandia
Mam pytanie - poszukuję ciucholandów w mieście ŁÓDŹ, na Pietrynie chyba nr 121 . Podobno ma stronę internetową ale nie mogę jej wygogolować. Będę wdzięczna za pomoc :) Są tam ciuszki na KG. Łatwiej by mi było wiedzieć kiedy jest najtaniej - a nie biegać co dziennie, i sprawdzać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciucholandia
Nikt mi nie pomoże w poszukiwaniu tej przeklętej strony www???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam teraz w nowym lumpeksie na orła białego 52. Powiem, że towar mają super, wyceniony na sztuki. Dla mnie ciuchy pierwsza klasa. Mało znany jest ten sklepik i może dobrze, więcej będzie dla mnie :))))) I jeszcze jedno, pozdrawiam tą miłą panią która tam obsługuje, Panią Iwonkę :)))Zawsze mi coś tam wyszpera.Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
Przede wszystkim, trzeba wybrać dobry lumpex i wiedzieć czego się chce; jaki się ma styl. Nie zajmuje długo przeglądanie, to zależy, czy jesteś zdecydowana i konsekwentna. Nie zawsze są tam powyciągane szmaty. Ja w "normalnym" sklepie nie znajduję nic dla siebie. Mam wyrafinowany i wybredny gust. Ja zawsze coś kupię. Każdą rzecz pobieżnie przeglądam i co mi się spodoba, odstawiam. Jeśli nie znajduję konkretnej rzeczy, którą zamierzałam kupić, to pytam o dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szykowna pani
Zapraszam do mojej galerii na naszej klasie wystarczy wpiac Szykowna Pani Prochowice a znajdziecie panie całą gamę markowych ciuszków jakie posiadam w swoim sklepie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna2-83
Witam, 2 tygodnie temu otworzyłam sklep z odzieżą używaną w Radomiu przy ul. Narutowicza (na skwerku). Odzież dla kobiet i dzieci, wszystko z wieszaka. Zapraszam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaXXX
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY - DOSTAWA NOWEGO TOWARU W KAŻDĄ ŚRODĘ W SPRZEDAŻY KILKA MODELI ZEGARKÓW, KOLOROWE SŁUCHAWKI ORAZ WIELE INNYCH FashionBox Poznań, ul. Chwiałkowskiego 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lotttta
Chętnie podniosę wątek i zapytam gdzie kupujecie w Poznaniu. Ja kiedyś najczęściej zaglądałam do lumpka przy Rynku łazarskim (mieszkałam w pobliżu), ale nie byłam zachwycona tamtymi ubraniami. Jakiś czas temu się przeprowadziłam i przy okazji będąc w Poznaniu zaglądam na Dąbrowskiego. Ostatnio znalazłam tez nowo otwarty sklep na wildzie z odzieżą włoską. Sam sklepik skromny, ale między przeciętnymi ubraniami znalazłam też kilka które mnie zaskoczyły, np. płaszcz z MaxMary (niestety nie mój rozmiar) bluzeczki z Hm i sporo bluzeczek z uniteted color of beneton (jakoś tak sie to pisze:P), i męskie spodnie d&G (zagarnełam je dla mojego faceta:)) Pani, która go prowadzi powiedziała, że są na fc to ich znalazłam. Ciekawe czy za jakiś czas nadal będą u nich takie perełki http://www.facebook.com/Mediolan Acha, wcześniej ktoś pisał o rzeczach dla dzieci...sporo ich tam było. Nie oglądałam bo nie potrzebuję więc nie ocenię ich, ale wybór był. A Wy jakie sklepy w Poznaniu możecie polecić? Może zrobię sobie niedługo lumpeksowy maraton:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffyfgghgg
a co myslicie o sieci sklepow roban? we wroclawiu na pilsudskiego.Sklep poziomowe,wybor przeogromny,fajne wyprzedaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggx.
ja pracuje w ciucholandzie i jestem na tyle lepszej pozycji bo zawsze pierwsza przed klientami moge cos sobie kupic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szmaciarka
ggggggggggx. to fajnie masz, też bym tak chciała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggx
nio :-) i mamy za naprawde grosze bo wiemy kiedy jest totalna wyprzedaz i czekamy na nia zeby pokupowac sobie odlozone rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również polecam sklep Kupciuszek na Pułaskiego, super ciuszki w niskiej cenie i bardzo dobre jakościowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×