Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kirikiri

pytanie o lumpeksy

Polecane posty

Gość a gdzie
a gdzie fajny w Katosach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumbeksy sa ok
amnesty to moze udaj sie na stadion dziesieciolecia i ubieraj sie w te g..na chinskie co sprzedaja, po pierwszym praniu ich rzeczy nadaja sie do wyrzucenia , wszystko robione " na malucha" lub jak to woli na krasnala normaly czlowiek normalnego wzrostu nic tam nie kupi, spodnie trzeba zaniesc do krawca bo sa szyte g...nanymi nicmi i moga sie rozpruc w najmniej oczekiwanym momencie , wole udac sie do fajnego lumpeksu i kupic nowa , fajna markowa rzecz, ostatnio nabylam w warszawie spodnie versace za 100 zł, mam koszulki nike, Ralpha Laurenta ciekawe gdzie moglabym kupic te rzeczy inie wciskaj kitu ze Europa sie z nas smeje bo na calym swiecie ludzie chodza do takich sklepow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio wpadłam wręcz w lumpeksowy szał :classic_cool: Niedługo nie będę miała gdzie trzymać swych nowych nabytków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy ktos z was moze mi
polecić jakis fajny lumpeks w okolicach Biblioteki Narodowej. Dzieki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modlyszka
amnesty, jak zdazyłam zauwazyć bardzo boli cie to kto w czym chodzi i jak sie ubiera, tyko po co? co ci to da?? nawiązując do tematu to ja zawsze znajde coś ciekawego w takich sklepach wyłapanie ciekawych i niezniszczonych ciuchów to kwestia wprawy, wiec nie poddawajcie sie moze nie za pierwszym, ale za 5,5.7 razem napwno coś ciekawego wyszperacie! powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
do osoby , która pisze ze nie ma lumpeksów w łodzi--->niech zajrzy na stronę www.lumpeksy.pl i nie mówi takich farmazonów!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy25
a w katowicach polecam lumpeks w Ligocie na ulicy zielonogórskiej za szkołą podstawową nr 34 w takich halach, barakach, następnie lumpeks pod dworcem pkp katowice oraz na ulicy korfantego na pierwszym pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Byłam pierwszy raz w lumpeksie,właściwie zrobiłam sobie wycieczkę po kilku.Jestem w szoku.Ceny bardzo wysokie jak na uzywane rzeczy.Za te pieniadze moge miec nowe niemarkowe polskiej produkcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swego czasu
kupilam sweterek H&M w lumpeksie pralam 2x zalozylam czysciutki i pachnacy jednak zmoklam na deszczu i czuc bylo zapach ciuchlandowy za malo pralam czy jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w warszawie na starówce
jest taki ciucholand, że ciuchy są i do 1000 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtuś
ja osobiście lubie robić zakupy w lumeksacch i sklepach z odzieża używaną. Jest tam spory wybór dla klienta i bardzo miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtuś
hej ............... nazywam sie miecia i mam 34l. w poprzedniej wypowiedzi sie nie przedstawłam, mieszkam w warszawie niedaleko centrum w okoicy mojej ulicy jest wiele sklepów z używana odziża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karofinka
uwżanie kogoś za śmierdziela dlatego że ubiera się w lumpeksach świadczy o ograniczeniu nietylko umysłowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie na Bródnie w Warszawie jest fajny lumpeksik na bazarku na Kondratowicza..super rzeczy...ostatnio kupiłam tam bluzke czarną Marks&Spenser za 8 zeta:) stan idealny..poprostu super fajna wiązana na biodrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moiann
a ja przez ostatnie lata ubieram sie tylko w lumpeksach:)) kupuję wszystko z wyjątkiem bielizny i spodni, ale cała pozostała reszta to ciuchy używane! Nauczyłam się szukać, czasami wkurzona wychodzę, że nic superowskiego nie udało mi się znaleźć, ale częściej coś znajdę niż nie znajdę. Jestem pod tym względem bardzo wybredna ponieważ stawiam na markę i jakość, skupiam się na firmach zachodnich takich jak new look, next, dorothy perkins, zara itp, dzisiaj też byłam i kupiłam sobie cudowną kurteczkę w stylu bojówkowatym mexx i tylko za 36zł:) warto pójść i się przekonać, a jak już złapiesz bakcyla to się nie uwolnisz od mani zakupów w tego typu sklepach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupeksy
ja odkryłam te sklepy latem, schudlam 25 kg w 4 miesiace i z rozmiaru 50 przeszłam na 42, bieliznę kupuje nowa, i rzeczy ktore sa mi potrzebne, ale załapałam bakcyla i idac do lumpa czuję sie jak podczas szukania prawdziwków w lesie, stwierdzam, ze 1. lumpeksy sa różne i maja rożne ceny, chodze do takiego gdzie sa wybrane ciuchy po 100zł za kilogram ( czesto z metkami) oraz do takich gdzi zaczynaja od 25 zl za kgi scodza do 10 zl za kilogram 2. sa takie że nigdy nic nie umiem w nich znależc, wisza moim zdaniem szmaty 3. w tych pierwszych zawsze cos znajde (cena od 45zł do 15zł), ale trzeba umiec wybrać, ocenić wyobrazić sobie w innym swietle. 4. najfajniejsze jest uczucie, ze ide nie wiem co kupie, a kazdy ciuch jest inny i można sie czasem niezle usmiac z ciuchów ktore wisza. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ica
czy można znaleść w lumpeksie cos fajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lupeksy
Można, ale trzeba miec troche czasu, miec wyobraźnię i dobrze się przy tym bawic. I sa różne lumpy, z różnymi cenami za kilogram i z różnymi jakosciowo rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnie tu
na chwile do amnesty: nie wiesz co wygadujesz... w Anglii na każdej przecznicy są albo second handy albo charity shop'y- wszystko z używaną odzieżą- Anglicy kupują tam normalnie jak w sklepach pomimo, ze stac ich na ciuchy ze sklepu...i nie pisz, że gdzie indziej sie z nas śmieją bo moda na ciucholandy przyszła do nas z zachodu kretynko...i dalej jest to u nich aktualne, niczego sie nie pozbywaja do nas i nie znaczy to, ze jesteśmy gorsi...a ty sobie chodz w kółko w jednej i tej samej bluzce ależ jakże pożądnej hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyundai-atos
pojawilo sie nowe, w zwiazku ze poprzednie zablokowane, www.lumpeksy.waw.pl przewodnik po warszawskich lumpeksach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem....
a ja dzis w lumpku kupilam sobie super plaszczyk za 24 zł! Udalo mi sie, kosztował 48, ale w soboty wszystko za 50% dają. Prosty, czarny, na zameczke i guiczki, ze stójką i pionowymi kieszeniami.... do tego mam super długi jasmy szal i calosc wygląda naprawde niezle. ps. zadnych ubytków w postaci brakujących guziczków, dziurek na podszewce, zagniecien czy przebarwien nie stweirdzilam. Do pracki jak znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Problem....
Plaszczyk firmy KappAhl, skoro juz sie mamy markami chwalić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasnanda
jestem z lublina!!!! i polecam ciuchland na kalince!! zakochalam sie w tym miejscu, sa tam wspaniale rzeczy ! zwlaszcza w dniu dostawy.dostawa we wtorki.sklep otwarty od 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lublinie
gdzie dokładnie na kalince ten lumpeks jest? plisss ładnie proszę o namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kainkas
tez prosze o adresy fajnych lumpeksów w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaniaa-23
Cześc dziewczyny, ja pracuje w lumpeksie. mam mnóstwo ciuchów z tego sklepu. Są świetne, tanie, dobrej jakości i przede wszystkim zauważyłam że często trochę "wyprzedzają" modę jaka jest w naszym kraju. W mojej szafie niewiele się znajdzie ciuchów z (jak to niektórzy mówią) normalnych sklepów. nawet nie będę Wam wymieniac jakich firm ciuchy mam i po ile bo same wiecie jak jest tanio w lumpkach, generalnie kupuje od 2zl do 20, czasem za kurtke płace drożej ale i tak się opłaca. Mam jedno pytanie, dlaczego niekótrzy ludzie jak wchodzą do sklepu tego typu to zachowuja się jakby zaraz mieli jakiejs zarazy dostac, nie oglądają ciuchów dotykając ich, przesuwając, tylko z daleka najlepiej z metr od wieszaków. Nieraz nawiązuję rozmowę z tego typu ludziem i staram się wtrącic że te ciuchy są dezynfekowane, często też prane przez właścieciela sklepu to tylko sie krzywią jakby to nie miało znaczenia, jakby dany ciuch (np. nowy jeszcze z metką) powiesic w "normalnym sklepie" to by nie miały problemu, ale że wisi w lumpeksie to napewno jak go dotknie to dostanie zarazy. Normalnie wszystko zniosę w tym sklepie ale tego typu ludzie mnie rozwalają. dzięki, przynajmniej mogłam się wygadac a teraz zbieram się do pracy. Dzisiaj towar, znowu będzie szał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vixia
Witam ;] Ja kiedyś strasznie wstydziłam się wejść do lumpka. Teraz mam te 16 lat prawie wszystkie dziewczyny tam chodzą. Wcześniej się zastanawiałam skąd one mają takie świetne rzeczy. Ostatnio poszłam z koleżankami i wychaczyłam dwie świetne bluzki na lato. Mieszkam w Gorzowie i u nas są tylko dwa świetne lumpki {przynajmniej tak mi się wydaje} Tylko w poniedziałek 1kg kosztuje 45 zł , a w sobotę tylko 5zł. Niestety zawsze w sobotę zostają już że tak powiem 'szmaty'. Zawsze kiedy mam czas i trochę pieniędzy wybieram się do ciucholandów. Tylko ja nie umiem dobrze szukać.. :P Raz jakaś dziewczyna wyprzedziła mnie i genialne fioletowe bolerko wzięła. ; ( Nie wszystkie ciuchy mam z ciószków. Poza tym ubieram się w DVR i TRL ale Ciuszków żaden sklep nie pobije. Bo tam zawsze można znalesć coś jedynego w swoim rodzaju. Niepowtarzalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i....
ma ktoś namiary na fajny lumpeks w krakowie???? bardzo proszę o adres. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jps
Czy ktoś zna jakies fajne lumpeksy w Zamościu? Baaaaardzo proszę o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×