Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nix

Jak długo?

Polecane posty

Gość Nix

Po jakim czasie od poznania zaprosić chłopaka do siebie do domu? Pytam, bo wiadomo, że takie sytuacje sam na sam sprzyjają zbliżeniom i zastanawiam się czy np. 2 tyg. po poznaniu to nie za wcześnie na kuszenie losu? No i czy jesli dziewczyna zaprasza faceta do siebie to facet to rozumie jako zaproszenie na seks albo pieszczoty? Powiedzcie mi Panowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość free willie
jakbym widziała jakiś amerykański film...:) dziwne...nigdy nie miałam rozmyślań na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nix
Ja też, ale dziś na nie wpadłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriku
każdy ma swój rytm zaproś kiedy poczujesz taką ochotę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zadajesz takie pytanie to wnioskuję, że nie znasz faceta dobrze dlatego też odradzam wprowadzać obcą osobę do domu, zwłaszcza jeśli sama go zamieszkujesz. Po 2 tyg to żadna znajomość jeśli chodzi o poznanie kogos zresztą ludzie zyją pod wspólnym dachem lat 20 i okazuje się, ze są sobie obcy... Osobiście bałabym się dopiero co poznanego faceta zaprosić do domu no chyba, ze zza scianą byliby rodzice, brat albo ktoś jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiscie że
po 2-ch tygodniach to za wcześnie, żeby zapraszać faceta do siebie do domu. Co tobie przyszło do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frufru
ło matko ale laski macie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sie chyba chcesz puscic za darmo idz na ulice i jeszcze hajs dostaniesz profit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×