Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marysia_80

Zazdrosna o męża

Polecane posty

Gość Marysia_80

Sprawa wygląda tak: jestem świeżo po ślubie a niedawno byliśmy na inym weselu gdzie mój małżonek był świadkiem. I jak to na weselach bywa, na tym i także były jakies tam zabawy. Ja jednak na chwilke uciekłam z pola widzenia do ubikacji. A gdy weszłam spowrotem na sale to mój mąż bawił się w najlepsze ze świadkową w przeciąganiu jajka nowgawkami.(chyba nie musze nikomu opisywać na czym ta zabawa polega) noi zrobiłam awanture o to. Teraz pytanie brzmi czy miałam racje czy też nie? Prosze o wypowiedzi i opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no takie zabawy
są raczej dla kawalerów i panien no ale w końcu to było wesele, pewnie nieźle zakrapiane...chyba nie ma co rozwodzić sie z tego powodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenade odjebalas moja droga
baby jednak maja poryte dekle :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! no ja tez na pewno bym sie wkuzryła!!! i mała (?) awantura pewnie tez by była ale tak na osobnosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysiu mnie i męża też wciągnięto kiedyś w takie zawody, ja jajko przez nogawke obcemu chłopu, mój mąż obsej babie nitką przy staniku coś tam majstrował ;) spoko, to tylko zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_80
Dzięki za słowa... Też mi tłumacyzł ze to zabawa a on świadek musiał być prowodyrem... No nic pewnie nie ma czego, a ja musze zacząć inaczejpatrzeć na swiat i swoje uczucia:) Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
marysia 80!!!! dobrze zrobilas!!! ja bym swego tak opierdolila ze by mu sie odechcialo takim zabaw!!!!!!!! do konca wesela bym sie z nim nie bawila a w nocy nic by nie dostal!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_80
A myślisz że jak było, reszta wesela była do dupy. Nie umiałam się wogóle bawić. A potem jeszcze akcja że zazdrośnica jestem.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateus
Taka stara a jeszcze ślub bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_80
Nad czym byś się zastanawiał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuiop
ja tze bym nie umila sie bawic i wesele by bylo do dupy!!! na drugi raz ty mu wykrec taki nr....rozumiem jagby to byla inna zabawa ale z jajkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka_młoda
Taka młoda i już po ślubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz ludzie mają
różne poczucie humoru. Dla mnie takie zabawy są niedoprzyjecia. Przeważne na wsi to jest atrakcja w mieście na szczęście juz nie ma takich "zabaw" . :-D PS Zazdrość w tym wypadku bym sobie odpuściła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat to
niby taka strasznie młoda? bez przesady, dobry wiek na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba było
tez wziąć udział w podobnej zabawie, wtedy on by miał też wesele do bani :-D W tym wypadku przesadziłaś z zazdrością :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walduś Cycu
Prawda jest taka że on może robić co mu się podoba bo jest mężczyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jest walduś
ta jest ma sie rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_80
Bez przesady, to co już nie ma znaczenia czy mąż czy nie mąż,dalej niech robi sobie co chce?? Troche to pojebane jakieś!! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Marysiu a ja Cie rozumiem podejrzewam ze tez bym zrobila awanturke mojemu chlopakowi wiesz jak by tanczyl z jakas inna laska to spoko nie widze przeszkod ale obmacywanie po jajkach przez inna kobiete to juz przegiecie tym bardziej ze wiadomo jacy sa faceci i wiesz pewnie Cie zajebiscie kocha itd ale na pewno odczuwal przyjemnosc z dodyku innej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_80
:/ przerąbane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 75.
nie przejmuj sie ,wiesz jaka ze mnie zazdrosnica?jak czasem scene zazdrosci odwale to .... :) ostatnio nawet dostalo mu sie plecakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia_80
Fajna jesteś :D:D:D myślałam ze tylko ja takie numery :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie by głównie interesowało czy jajko było wyparzone bo tam pełno bakterii,takie jajo srednio umyte lub wcale potem ta baba włoski sobie gładzi po dotykaniu jajka blee tak samo mam jak youtuberki chwalą się butami i trzymają podeszwy na dłoni a za chwile głaszczą sobie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×