Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość leperiada

Idealny podryw według kobiet

Polecane posty

Gość leperiada

Witam wszystkich ! Drogie Panie jak wedlug Was powinien wygladac idealny podryw? Jak powinni zachowac sie faceci i jak z Wami rozmawiac? Czytam wypowiedzi na tym i innych forum i czegos nie rozumiem. Tak bardzo chcecie byc zauwazone i podrywane przez facetow, ale gdy juz facet wykaze troche odwagi i zagada to Wam nie pasuje bo nasze teksty wydaja sie Wam proste, banalne itp. W takim razie jak do tego podejsc, jak sie zachowac i co mowic ? Moze jakies przyklady z zycia :) Aha i prosze bez tekstow typu "trzeba byc soba". Druga sprawa to wyglad faceta. Czy na miejscu skreslacie faceta, ktory nie jest w Waszym typie czy dajecie mu szanse ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz tak
myslę, myslę i na mnie nie ma dobrego, skutecznego sposobu. No chyba żeby ten podrywający pan nogę złamał, albo coś w tym stylu ;) i poprosił mnie o pomoc :D w takich ekstremalnych przypadkach jestem bardzo kontaktowa :D i troskliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leperiada
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haa, w moim przypadku jest ( a raczej było, bo już sprawy inaczej się mają:) tak; jeśli facet jest zabójczo przystojny, w dodatku dobrze sytuowany, wykształcony, czyli posiada te wszystkie cechy, o których marzą kobiety, lubię gdy w jego sposobie podrywania jest jakaś nutka zawstydzenia, niepewności, nieśmiałości...to wszystko sprawia, że wydaje mi się bardzo interesujący, gdyż mógłby mieć każdą, a on sam tak jakby nie zdaje sobie z tego sprawy.. Natomiast inna sprawa jest z tymi mężczyznami, którzy nie uchodzą za ideały, tu trudno dać jednoznaczną wskazówkę. Nie lubię jednak gości zbyt pewnych siebie, zwłaszcza tych \"ideałów\". Nigdy, przenigdy nie skreślałam mężczyzny z powodu jego wyglądu! Ale pewnie jestem odosobnionym przypadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivana
Niestety ja nie jestem taka szlachetna i facet musi mi sie podobac, jesli nie jest w moim typie nici z podrywu choćby najbardziej wyrafinowanego. A jaki podryw działa na mnie? Jest tak ze mnie intrygują mezczyzni o takiej niedostepnej osobowosci, tajemniczy, wiec według mnie idealny podryw to taki, ze nie czuje sie podrywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie odrzucam
faceta za względu na wygląd, ale musi być wyższy ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivana ty dziewko
jeszcze się wycieroisz za swoją głupotę - tacy tajemniczy i niedostępni faceci to są niestety najgorsi z najgorszych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy jest podryw
na wacka - wyciągasz swojego znienacka i pokazujesz kobiecie. Jeśli jest słusznych rozmiarów kobieta oddaje się ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sratatata
Jak jesteś przystojny to wystarczy że coś popierdzisz trzy po trzy i będzie twoja, a jak nie jesteś to chociażbyś na rzęstach stawął nic nie zdziałasz (*). * chyba że startujesz do niewiasy urodziwej inaczej lub masz dużo kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak kobiety wybierają
1 - musi być wyższy 2 - musi mieć więcej w kasie 3 - musi mieć dłuższego niż ona głęboką 4 - musi mieć więcej krzepy ... i dobry podryw to jest taki, w którym facet pokazuje, że spełnia te 4 warunki bo wtedy kobieta wie, że gość zna się na rzeczy i nie marnuje jej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeee tam są inteligentne, cepłe kobiety z charakterem i atrakcyjne i takie sie nie tyle podrywa co zdobywa jesli one pozwolą czasami to jest szybki szturm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little owl
FACET30, co to za cytat w stopce?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może to
Stanisłąw Ignacy Witkiewicz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameklaaaaaa
Szkoda ze malo takich na swiecie jak "facet 30" co wiedza o co w tym wszystkim chodzi bo ja na takiego czekam i czekam i nic a reszta niech sie dalej zastanawia jak "podrywac" tylko oni chyba czesciej podrywaja tylek z krzesla niz jakas dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to Stanisław Ignacy Witkiewicz... mam go w głowie i to pomaga i męczy a ten cytat to jakby sama esencja mojego widzenia świata tylo ze ta perspekywa nie wydaje mi sie daleka... może ON chciał zeby była daleka a nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej pucio to twoj temat
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie najbardziej kręci gdy facet jest nieśmiały i każdy gest z jego strony okupiony jest wielkim wysiłkiem żeby przełamać tą nieśmiałość...dwa kroki w przód jeden w tył...czasem to skutkuje...ale tylko wtedy gdy facet jest wart takiego wysiłku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam mysl o polnocy
ze tez komus chce sie takie starocie odswiezac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulcab
Moim zdaniem kobiety lubią być zaskakiwane ale w konfortowej dla nich sytuacji jeżeli wyczai tę chwile i dodasz nutkę romantyzmu to może coś z tego będzie, bo ona zobaczy że nie jesteś pustakiem siedzącym przy telewizorze całe życie tylko znasz sie na rzeczy, ale to tylko moje spostrzeżenie na ten problem(-;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdniaem nie ma najlepszego sposobu na podryw bo każdy podryw może zarówno spalic na panewce jaki i może byc tym udanym i przynoszącym niesamowity sukces w postaci wielkiego uczucia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×