Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZAT ZNAJOMOSC

ZNAJOMOSCI Z CZAT!!

Polecane posty

Gość CZAT ZNAJOMOSC

WESZŁAM NA CZAT, POZNAŁAM TAM FACETA,BARDZO FAJNIE SIE Z NIM PISZE, ALE ON NAMAWIA MNIE NA SPOTKANIE, WIE ZE MAM MĘZA ,DZIECI Z JEDNEJ STRONY KUSI MNIE TO Z DRUGIEJ SIE BOJE NA DOMIAR ZLEGO ON JEST O 13 LAT MŁODSZY MOZE BYL KTOS W TAKIEJ SYTUACJI CO ROBIC ? Z JEDNEJ STRONY CIEKAWOŚĆ , Z DRUGIEJ MAŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj iiiiiiiiii
myśle ze to sciema, nikt przy zdrowych zmysłach i i jeszcze o 13 lat mlodszy wiedzac ze masz dzioeci i meza nie umowilby sie z Toba :) zakładam, ze masz koło 40stki lub wiecej .....bo gdybys byla młodsza umowiłabys sie z z nastolatkiem....moze zrobić Cie w konia i nie przyjsc albo przyjsc aby cie obejrzec tak z daleka :P Na co liczysz i czego oczekujesz od takie młodzieniaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAT ZNAJOMOSC
dobre pytanie piszemy miesiac czau ,ale jakos nie wpadłam na to zeby sie nad tym zastanowić, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacus166
Widze ze kochasz bardzo meza!!!!! Wstyd ze myslisz nad spotkaniem z tym facetem!!!!! Ochyda poprostu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zniszczyć swoje małżeństwo?? Zastanów się kto jest dla Ciebie najważniejszy: mąż czy Pan, z którym chcesz się spotkać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berryberry
polecam znajomości z czatu, ja np często wchodzę na gochat.in ale ja jestem wolna, i osoby z którymi gadam też... w innym wypadku to zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavros
ja tez poznalem kogos na czacie..nie ma w tym nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mavros
ja pisalem na czacie z kobieta przez 4 miesiące.codziennie dzwoniliśmy do siebie.ona podobnie jak ja z zawiklaną sytuacją życiową..nagle wszystko sie urwało.przestała odbierać ode mnie telefony.ale i tak nie żałuję poświeconego jej czasu.dodam,że spotkaliśmy się kilka razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×