Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boska Nike

Jak faceci lubią być dotykanI?

Polecane posty

Gość kocha sie kochac
odlot robi moj Mis jak mu lada robie a szczegolnie jak , na ile sie da, wkladam podczas pieszczot jezyk do dziurki penisa.Tak samo jak ja uwielbiam lizac, calowac i podgryzac jego posladki masujac rekoma. Podniecam sie nawet poczas pisania....Palcy i jezyka do odbytu nie wkladam ale chetnie lze jego szparke pupy i odbyt, nie to nie jest gayowskie tylko zwierzece, dlatego to lubi-ja zreszta tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmyslowy
Ja uwielbiam... gdu leze nagi na brzuchu... Ona wtedy kładzie sie na moich plecach... naga....ciepla... i tak delikatnie ustami muska moj kark... lub gdy... wychodze spod prysznica... lekko podniecony strumieniem cieplej wody... a Ona wtedy staje za mna... przytula sie do moich plecow... dlonmi masuje moj tors...a potem... delikatnie i powoli... zaczyna jedna dlonia obciagac mi kutasa... jednoczesnie masujac jajeczka... ... albo gdy usiadzie na moim brzuchu w rozkroku... twarza w strone moich stop... i delikatnie masuje kutasa, ale tak... jakby rolowala miedzy dlonmi ciasto na kopytka... to jest naprawde mocna rzecz... uwielbiam wtedy czuc wilgoc jej podniecenia na moim pepku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolowała ciasto na kopytka
:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjfdjgdfj
o kurde, wstydze się że jestem facetem jak czytam te rzeczy. nie przejmujcie się dziewczyny są jeszcze normalni faceci, dla których sprawą podstawową jest zadowolenie kobiety, którym wystarczy, że mogą dotykać jej delikatnego, pachnącego ciała i wcale nie chcą żebyście im robiły jakieś dziwne/ohydne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jwwiak
tyleczek i jaderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllka
Faceci to z reguły straszne pieszczochy, ale zazwyczaj wstydzą się do tego przyznać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka prostych prawd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A po co ich dotykać..
Ich to tylko rżnąć.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vccv
fajnie gdy kobieta zajmuje sie nie tylko penisem ..Masuje jądra ,bierze je do ust ,gladzi tors .Piesci ciało piersiami ocierając sie o nie.Lize tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werrew
najlepiej jak sie jajkami bawi .Obraca je masuje ,pociąga ,trzyma w ustach .O penisie nie napisze bo to wiadomo .No i jeszcze fajnie jak sie zabierze za tyłek.Wlasciwie najwrazliwsze sa jądra i penis chodz wazne jest tez reszta ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna
jak sie robi loda facetowi? w jaki sposób piescic go rekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnidło
Kiedyś pieściłam swojego faceta po pośladach przez spodnie. I nagle fuknął na mnie, że za bardzo zbliżyłam się do rowka!!! Odechciało mi się momentalnie kontunuacji zabawy. Potem mi tłumaczył, że nie lubi bardzo jak się tyka jest odbytu :( Innym razem, leżał na łóżku, zaczęliśmy wysyłać sobie wzrokowo sygnały na co mamy w tej chwili ochotę, a on do mnie "rozbierz mnie!". Rozebrałam, co sprawiło mi frajdę. Po tym jak nie miał już nic na sobie, powiedział: "Widzisz jak to jest rozbierać kogoś?" Chyba do był przytyk, że prawie zawsze on mnie rozbiera, rzadko robię to sama... NIe wiem co w tym złego. Uważam, że wzajemne rozbieranko jest niesamowicie podniecające... Co chłop to obyczaj. Aaaa, raz jak pieściłam ręką jego sutki to też na mnie nawrzeszczał! Że ręką to go boli, językiem natomiast jest ok! Dobrze przynajmniej, że jest szczery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziomek2006
Hmmm tu i tam ;) po brzuchu po karku po plecach hmmm :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
dla mnie to oczym piszecie to perwersje preferuje tylko i wylacznie sex z mezem (lub z potencjalnym przyszlym mezem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onka222
normslny sex a nie jais tam oral czy nie daj boze anal... brrrr...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dartakurvanian
zadnych paluszkow w odbycie proszę was ja lubie jak kobiety ssą mi cżłonka moze jestem inny , ale nie lubie zabaw z moim odbytem ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle chcecie a co..
w zamian dacie ? Minetkę która wam i tak nie wychodzi ?. To chyba prawda ,że żaden mężczyzna nie zrobi kobiecie tego co druga kobieta - coś o tym wiem . Jak ( kobieta kobiecie ) liże cipeczkę to aż soczki po udach ciekną , jak dotyka piersi to sutki jak 2 groszki sterczą , a jak dołączymy do tego sztucznego penisa to żaden sex z mężczyzną tego nie zastąpi . Robiłam to w sobotę a jak o tym pomyślę to juz dziś bym chciała znów . Hmmmmmm:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaa nanaa
lubie lizac mu pupke pycha aaa on mi tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciuse2000
Cześć. Powiem dość nietypowo... Mam 20 lat i mieszkam w Toruniu... cóż... mam takie marzenie, aby kochać się z nieznajomą dziewczyną... jestem bardzo dobry w tych sprawach i nie mam problemu z kobietami... umiem dać kobiecie rozkosz... jestem przystojnym, opalonym brunetem... ot tak po prostu mam takie marzenie... spotkania mogą być legularne, może być jeden raz... to zależy tylko od Ciebie... rozkosz gwarantowana, wiek w sumie nie jest istotny... mogę dojechać do Ciebie lub Ty do mnie... albo możemy się spotkać w pośrednim mieście... możemy być dlka siebie anonimowi jeśli chcesz... pozdrawiam Maciej moje gg: 7406697

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
jak kobieta pieści moje sutki palcami delikatnie i języczkiem ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie lubia
byc dotykania, a przynajmniej niektorzy, a przynajmniej jeden:( mam tego dosyc. chce dobrego seksu, zeby kurwa nareszcie mnie ktos potraktowal z doswiadczeniem i doprowadzil do orgazmu!!! czasem mam ochote zrobic to z kims, kto juz wie w czym rzecz...:(:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAMAS
ja Ci zrobie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie lubia.....
to zrob:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliteracja
A moj nie lubi po sutkach- łaskocze go Loda- ręka tak,ale ustami nie. Mnie to w sumie brzydzi i jego też . Lubi jak go po pupie, po uszku, po szyjce, po klacie całuję. Albo jak mu delikatnie pazurkami po brzuchu przejade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikki22
mój też nie lubi po sutkach tzn mówi że go to nie kręci, za to lubi masaż pleców no i oczywiście szyja, uszy a ja go uwielbiam tarmosić za włosy, po prostu nie mogę się oprzeć a on się denerwuje że mu fryzurę popsuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drag
moim zdaniem facet lubi mieć przewagę nad kobietą. często ja z Agą robimy różnie, przeważnie jak wy wcześniej napisaliście. ale czasami i ja lubie włożyś jej jręke pod spudnice i wtedy obojgu nam, jest dobrze. albo jej liże spróbójcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On Lubi Gdy
faceci lubia być dotykani wszędzie... bynajmniej z doświadczenia wiem że lubia jak się ich całuje od góry do dołu. :D. najpierw uszy.lizanie łechtanie podgryzanie szeptanie sprośnych rzeczy :D i całowanie (ciarki na całym ciele) następnie kark uwielbiają malinki :D tak jak my kobiety tak i oni :D muskanie karku :D dotykanie lizanie :D i coraz niżej. lubia ja\k się ich za 'boczki' całuje' oczywiście. dolne partie ciała są też bardzo ważne :D lubia dotykanie punktu "G" lizanie i podgryzanie jader. lazanie peniska, dotykani lubia być za wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olikka
Ja mam szczęście :-) Mój luby z jednej strony lubi ostre konkrety ;-), a z drugiej strony jest totalnym pieszczochem - lubi, żeby go przytulić, pocałować w policzek, wziąć za rękę, pogłaskać po ramieniu... Cieszy się wtedy jak małe dziecko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×