Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boska Nike

Jak faceci lubią być dotykanI?

Polecane posty

Gość masuj mi penisa skarbie
obejmij go dlonia i ruszaj lapką do przodu i do tyłu zeby obciagala sie skorka na wacku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długo i namiętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długo i namiętnie
gdzie ci męzczyźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co gadać
zwyczajnie okazało się jacy to faceci nieśmiali i mało wymagający ich nie trzeba dotykać, tylko nadstawić się żeby mogli spokojnie zaspokoić potrzebę i iść spać a wiieelllkkkaaa szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_24 latka
ja lubie bardzo jak kobieta mie pieści, jak liże moje ciało, moją szyje, usta, jak wkłada język do uszu, pieści moje sutki językiem, masuje moje ciało, jak dotyka moje nogi delikatnie muskając przypdkiem penisa, bawi sie jądrami jednocześnie bawiąc sie penisem, lubie jak pochłania go na tyle ile potrafi jednocześnie masując mojej jajeczka. Dziś dzień chłopaka więc będzie sie działa, jestem ze swoją dziewczyną 10 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin_24 latka
wiem, dzięki może nie jest ona ideałem ale kocham ją za jej wnętrze, a ona jest taka zazdrosna o mnie, hehhehehe, kocham ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A moj to dziwny jakis
jest: nie lubi dotykania pod jadrami....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalny..Ty pewnie tez nie lubisz czegośtam Mracin :) lubie to samo co ty ..poza tym penisem i jądrami z racji tego ze ich nie posiadam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ove
penis jadra i tyłeczek to njkjlepsze miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci lubią być dotykani
często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faceci lubią być dotykani
i przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona 22
z tego co zauwazylam u moich bylych partnerow i obecnego bardzo lubia: - delikatne lizanie ucha(najpierw powoli lizesz, a w pewnym momencie chuchasz cieplym powietrzem-ciarki na calym ciele murowane) -lizanie szyjki i karku(szeroko otwarte usta przyssac do szyi i delikatnie wodzic jezykiem po skorze) -lizanie, ssanie i podgryzanie sutkow -mocne lizanie wnetrza pepka(usztywnic miesnie jezyka) -glaskanie dlonmi calego ciala(wazne posladki) -penis: delikatne gilganie palcem lub jezykiem; lizanie wzdluz spodu penisa czubkiem jezyka, zabawa z zoledzia i wedzidelkiem(ssanie,lizanie,podgryzanie) -delikatne glaskanie lub lizanie jader -uciskanie i zdecydowane masowanie prostaty(miedzy jadrami a odbytem,najlepiej 3 palcami zlozonymi razem i obroconymi opuszkami palcow do skory) -wyzsza szkola jazdy: palec w pupie-delikatnie wsunac prawie caly wskazujacy, zgiac i ucisnac w strone brzucha, ale dopiero kiedy facet zaczyna dochodzic(wazne:dlugi paznokiec stanowczo musi byc zlikwidowany przed takimi pieszczotami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona 22
prosze bardzo, zawsze chetnie sluze rada, bo pamietam jak to bylo zanim sama wszystkiego sie nauczylam :) pozdrawiam wszystkie babeczki i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejdoswadczona
ostatnio całkiem przez przypadek doswiadczyłam tego palca w pupie, tak sie zagalopowałam ze mu go wsadziłam....ale nic to... teraz tak to mus ie spodobało ze woła za kazdym razem zeby mu go wsadzac własnie do pupy. Mimo ze za pierwszym razem był z lekka zaszokowany i zdezorientowany to jednak zadowolony. Cos w tym musi byc - tym palcu w pupie u faceta :) i wcale mi sie gejowsko nie kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejdoswadczona
aha i zapomniałam dodac o jezyku w pupie, mówił ze to jeszcze lepsze niz palec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi... kazdy facet jak poczuje palec w pupie poraz pierwszy jest strasznie zszokowany,ale jesli kobieta robi to dobrze nie zdazy nawet zareagowac, tak mu sie zrobi dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sexy on
dziewczyny strasznie fajne jestescie do tego wszego czytania rozbudzila sie moja fantazja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejdoswadczona
sexyone - to spróbuj jak to jest fantazje przłóz na realia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×