Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość boska Nike

Jak faceci lubią być dotykanI?

Polecane posty

Gość olikka
a jak mu zupełnie odwali to prosi bym mu z piąchy w twarz przywaliła. taki z niego pieszczoszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cron
twarz i plecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka Lady
Ja razem z moim facetem rozmawiamy o swoich potrzebach :) Kiedy mówię że chcę gry wstępnej to tak jest . Kiedy on mówi że chce zaczynać od laski to też tak robię :). Dogadujemy się zawsze w 100 % :D boski z niego Alvaro ;D. A gdzie najbardziej lubią być dotykani ;D hmmmm, wszędzie :D penisek, jąderka punkcik G ;D szyja, nawet POWIEKI !!!! - całowanie oczu :D :D :D rewelacja ;D ;D pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :) Mój facet uwielbia oczywiście lodzika ,lizanie jajeczek i poniżej nich ;) Ale też świruje jak czubkiem jezyka lize go delikatnie po uszku albo jak ugryze go w ucho (sama lubie jak mi tak robi) ;):) przepada też za ssaniem sutków ,całowaniem po szyi i po pleckach gdy zasypia tyłem do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjamino
Kazdy facet ma unerwiony nie tylko penis, ale tez inne czesci ciala tez. Stymulacja sutkow czy odbytnicy jezeli sie praktykuje rozwija sie bardziej , i z czasem staje sie coraz bardziej przyjemna. Dodanie zabawek dla doroslych powieksza jakosc i dojrzewanie wytrysku u mezczyzny i orgazmu u kobiety. Nie ma rzeczy zbednych jezeli praktykuje kobieta i mezczyzna. Ale jest wstretne gdy to jest dwoch pedalow. Nie obwiniam dwoch kobiet ktore moga byc wlaczone w rozkosz dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benjamino
Kazdy facet ma unerwiony nie tylko penis, ale tez inne czesci ciala tez. Stymulacja sutkow czy odbytnicy jezeli sie praktykuje rozwija sie bardziej , i z czasem staje sie coraz bardziej przyjemna. Dodanie zabawek dla doroslych powieksza jakosc i dojrzewanie wytrysku u mezczyzny i orgazmu u kobiety. Nie ma rzeczy zbednych jezeli praktykuje kobieta i mezczyzna. Ale jest wstretne gdy to jest dwoch pedalow. Nie obwiniam dwoch kobiet ktore moga byc wlaczone w rozkosz dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr28
Ja uwilebiam gdy narzeczona mnie przytula dos siebie hmm coś pieknego a gdy głaska hmm odjazd a trwa to tylko 5-10 minut pozniej mówi a ja :// ja to jestem straszny pieszczoch ale gdy zanjdzie sie raczka tam gdzie trzeba to dymansko jest na całehgo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr28
dokładnie gdy siega mi rączką na dole coś piekengo i mówi a może po gramy w bilarda wtedy jest odjazd wogóle jak dotknie mnie po jajakch i po smyra i mówi czule a jak tam sie czują moje plemniczki hmmm to jest wtedy odjazd.Moja dziewczyna lubi mnie przetrzymamc kiedy juz mnie doprowadza jak jestem nabrzmiały wtedy ona mnie dotyka za małego i mówi o jaki gorący i to prawda :))pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr28
Wiecie trzeba dbac o swoje kobeity wiem cos o tym gdy jestem chory ona nawet rezygnuje z fitnesssu żeby byc przy mnie nie ma to jak ona ciebie przytula ciałem to cos pieknego gdy jestem roztrzesiony hmmm kobiety jam ma szacunek moja kobetka tez ma do mnie Moja kobietka sie potrafi zajac gdy mam grype niestety mam przypadlosc do chorób bo bylem wczesniakiem dlatego mam to co teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyPuffi
UPUPUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebana ta kafeteria jest
stare kotlety odgrzewane zalatują stechlizną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka109
mój facet uwielbia jak staję lub leże za nim, biorę członka w dłoń, i poruszając skórą tak jak oni to sami robią waląc konia, całuję go w kark, bawie się jego sutkami i daję klapsy ! zawsze ma wtedy potężny wytrysk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam jak ukochana mnie całuje po policzkach, szyi, karku, jak liże i pieści moje uszy. uwielbiam jak mnie dotyka delikatnie dłońmi i końcami palców po klatce piersiowej, po sutkach, jak mnie mizia po udach i podbrzuszu. uwielbiam jak delikatnie dotyka moich jąder, oraz jak je mocniej masuje. o całowaniu i lizaniu jąder, penisa i obszaru pod jądrami wspominać chyba nie muszę. ale do tego wszystkiego chyba najbardziej lubię, jak moja dziewczyna łapie mnie za tyłek. To jest wręcz wspaniałe. zwłaszcza podczas stosunku, kiedy jesteśmy ze sobą złączeni, całujemy się, jesteśmy w siebie mocno wtuleni, a ona obejmuje mnie obiema nogami, a rękami trzyma i mocno ściska pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak moja kochana zonka dotyka mojego penisa językiem i ustami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jądrach i penisie - wiem, że to tak oczywiste, że chyba nie wymaga pisania. Lubię też być smyrany po udach, w okolicach jąder. Podnieca mnie to i przygotowuje. Po plecach bardzo, zwłaszcza podczas seksu. Bardzo lubię pocałunki w szyję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój facet w łóżku niema nic do powiedzenia i czy jemu się podoba czy nie leży i sapie z rozkoszy i z bólu jak jego jądra i penis obejmą moje rączki , po nocy ma puste jądra i wiszącego flala i czekam na noc następną on nie ma ochoty na zdrade ani myśli o innej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×