Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Słoneczkooo--->juz wracam chyba do zdrowia,choc mam jeszcze kłopoty drobne,ale mam nadzieje,ze to minie:)W poniedziałek juz do pracy,bo w domciu idzie oszalec chwilami,albo spie,albo przed kompem siedze:) Pozdrawiam wszystkich!!!! Uwierzcie w koncu,ze do rzucenia nałogu potrzebne są checi i duzo silnej woli:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wszystkich do remikka-stary...nawet gucci nie zabije smrodu fajek ani żadne gumy..uwierz w to!nikt nie narzeka????a co mają mówić,skoro też palą??;))albo przez fałszywie pojętą grzecznośc nie chcą cię urazić?? zresztą...twoja sprawa.ale mój przedmówca ma rację...znajdź topik gdzie hołd oddają i pokłony biją fajkom-bez urazy! wiewiórka,słoneczko,jerzyss,złośliwiec,cygaretka,wesolutka,piotr46 i wszyscy pozostali-3majcie się! ja nie palę nadal. zaraz wybywam na basenik..papapa..może jeszcze dizsiaj tu wpadnę! pa całusy dla pachnących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia i kornela -Was też mocno pozdrawiam..pewnie jeszcze kogoś pominęłąm...ale to niezamierzone!!!papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam wszystkie piękne i pachnące dziewczęta i wszystkich przystojniaków na tym topiku za potrzebujących trzymam kciuki życzę miłego weekendu BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornela
Dzieki za pozdrowionka! Basen uwielbiam. I sterching. To dopiero prawdziwy relaks:) Udanego weekendu:) Pozdrawiam wszystkich- 3majcie sie mocno w swiezosci! PS.Czy zauwazyliscie, ze teraz zapachy do was lepiej docieraja?? I smaki! to dopiero frajda- wachac i smakowac wlasciwie! I jeszcze jedno. U mnie rzucenie palenia wiaze sie z dosc sporym przemeblowaniem zycia. Tzw. powera zlapalam. Wiec przesylam spora dawke tej energii dla wszystkich chetnych. papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
Witam wszystkich.Nie palę . Krew mnie zalewa , ale nie zapalę!!!! Wczoraj moje Kochanie powiedziała ze, nie to że ładnie pachnę ,ale już nie śmierdzę {papierosami} warto było to usłyszeć!!!!!!!!!!! Katiu-Kraków rozkopany,jazda to tragedia. Zlosliwiec- ja za Ciebie też trzymam kciuki. Słoneczko- masz rację, remikk powinien odpłynąć z wielką wodą i niech nie czeka do wiosny. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!!!!! P.s. remikk-takim pisaniem obrażasz wszystkich którzy rzucili bądz próbują rzucić palenie , dziewczyny ci tego nie powiedzą bo SĄ inteligentne i zbyt delikatne.Ja natomiast jako stary burak mogę powiedzieć - REMIKK-JESTEŚ PIERDOLEC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
ŻYCZĘ WSZYSTKIM SPOKOJNEGO,MIŁEGO I SŁONECZNEGO WEKENDU BUZIAKI DLA WSZYSTKICH DZIEWCZĄT A DLA FACETÓW GRABA CZEŚĆ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chichichichichiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.. Piotr46..masz rację w kwestii rmikka;))))))zgadzam się z tym!! voytass...nie łam się!!próbuj do skutku.też tak miałam.to normalne.P{o prostu może nie przebywaj,unikja jak się da palaczy i miejsc w których są palacze....ale nie poddawaj się.następnym razem będzie lepiej!!!:) Stretching..owszem,coś słyszałam..może warto spróbować?? od poniedziałku dokładam spacery, oprócz tego 2x w tyg.basen. Bo ŻRĘ a nie jem!!!!:((apetyt mam ca dwóch....muszę się pilnować... papa pozdrawiam WSZYSTKICH NIEPALąCYCH NA TYM TOPIKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
Woytass - spokojnie .jeżeli nie potrafisz rzucić palenia dla siebie to spróbuj zrobić to dla kogoś . najlepiej dla kogoś kogo kochasz.Ja zrobiłem to samo.[i na razie mi się udaje] POZDRAWIAM-TRZYMAJ SIĘ I NIE UCIEKAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może wymieńmy się nurmerami gg??i w razie kryzysu możemy pogadać...hm??co Wy na to???to tylko propozycja...moje 983870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ładniusia pogódka moze na rowerek;) miłego weekendziku paczko nie palaczko;) voytass--- trzymaj sie liczymy że sie nie poddasz i będziesz próbował dalej;) Piotr masz racje co do remikka,;)popieram Pozdrowioneczki dla Katii, Kimnooki, Fiony, Wiewióreczki, Sloneczka no i zlosliwca,Kinii i Korneli;););)i tych co nie wymieniłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
no walasnie praktycznie pala,a co do osoby narazie nie mam drugiej polowki bo jestem bardziej typem imprezowicza;) ,dlatego w moim przypadku jest trudno rzucic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna krowa
Witam wszystkich zmagajacych sie z nalogem!dalaczam sie do was! Nie pale dzis 4 -ty dzien,zamiast tego batoniki wcinam!Wiem,ze to nie dobrze,ale te piersze dni sa najgorsze wiec musze je sobie umilic. A teraz opowiem wam jaka wczoraj przezylam terapie w trzasowa wraz z moim mezem! Zastanwialismy sie jak to sie dzieje,ze nie moge kasy odlozyc mimo ze tyle zarabiam,a z moich pieniedzy kupuje tylko jedzenie,srodki czystosci.Powiem krotko! 400 EURO! z moich pieniedzy miesiecznie wydalam na fajki!!!!!!!!!!!!!!!! tak euro!wczesniej zawsze koledzy z polski nam przywozili,ale oni mieli teraz urlop,takze musialam tutaj fajki kupowac,a wiec kupowalam dla syna 1 paczke,dla mnie tez 1 a dla meza dwie,kazdego prawie dnia po 20 euro! no i co wszystko puscilismy z dymem!Dlatego nie chce palic nigdy wiecej!poza tym pachne w koncu ladnie,zeby mi wybielaly,cera sie juz wygladzila,same korzysci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voytass--->Czytam Ciebie i szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem.......musi być jakiś powód dla którego chcesz rzucić palenie skoro tu jesteś ( walczyłes przeciez !!! ) Jednocześnie twierdzisz, ze lubisz palic.....myślę, ze dopóki brak Ci motywacji - nie podejmiesz słusznej i świadomej decyzji... Kornela--->brawo dziewczyno...ja równiez dokonuję takiego przemeblowania w swoim zyciu....heh...dorzucam jeszcze jogę i duzo relaksacyjnej muzy Piotr46--->prawdziwy męzczyzna nie musi być przystojny, prawdziwy męzczyzna musi pachniec !!!!!!!...trzymam za Ciebie kciuki !!!!! :D Katia13, Jewel, wiewióreczka--->pozdrawiam cieplutko i bardzo w was wierzę !!!!:P Złośliwcze kochany a czemu Ty dzisiaj taki cichutki jesteś ????? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik, Ika ---> i tak wiem, ze tam jesteście :P :P :P....buziaczki dla Was,,,ściskam mocno i wszystkich , których nie wymieniłam i tych którzy nas podgladaja i podejmuja decyzje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cometa---> A gdzie Ty się zawieruszyłes mój drogi ?????.....hmmmm......:) I co tu wogóle tak cicho...wszyscy imrezuja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nieśmiało chcę powiedzieć, że od jutra, jak tylko się obudzę, nic, nie zapalę... Z wami będę miała wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Słoneczko, tym bardziej utwierdzam się w Decyzji, hmmm..., no tak, dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×