Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jezuuuuu, z naciskiem na \"u\", boję się, ale ..., taaa... , po ilu? Po 22 latach palenia, wreszcie nadszedł kres... I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak niby kulturalnie od skończonej 18. zaczęłam, sama nie wierzę, ze ja i moje palenie ma już tyyyyle lat. Koniec! Słoneczko i wszyscy inni, łapki trzymajcie za mnie, zwłaszcza, że macie to za sobą. Dla autorki, pokłony za wymyślenie topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DASZ RADĘ :P jeśli bardzo chcesz......ja tez paliłam ponad 20 lat...rzuciłam palenie z tabexem...było lzej ( kiedyś próbowałam bez wspomagacza i mam porównanie ) Ten topik to rewelacja...czytaj wszystkie watki...pisz duzo...to pomaga..i nie jestes sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz z czystym sumieniem moge isc spac :).....Zycze wszystkim spokojnej nocy i pachnacego poranka :D I meldowac mi się jutro kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado superr że dołączyłaś trzymam mocno kciuki;) Pozdrawiam wszystkich Pachnących;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam !!! Pozdrawiam i cześć Wszystkim pachnącym życzę miłego dnia :D BP slonkooo melduje się – u mnie bez zmian nadal bez śmierdziela :D fado –milo Cie widzieć w naszym gronie jeżeli naprawdę mocno pragniesz rozstać się ze śmierdzielem to z nami dasz rade ja tez paliłem około 40 lat trzymam za Ciebie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
czesc!!to wyglada tak,ze ja bym chciaL rzucic pomimo ,ze lubie sobie zapalic ze wzgledu na zdrowie bo zaczalem bardzo wczesnie no i tez ze wzgledu na kase ,ale jak to zrobic jesli prawie wszyscy znajomi kopca jedynie u mnie w domu nikt nie pali bo miszkam jescze z rodzicami ,ale jak juz wyjde do jakiegos znajomego to wszyscy kopca ci moi najblizsi znajomi ,wiec chodzi mi o to ,ze przeciez nie zamkne sie w domu i nie bede wychodzil ,a tez palic biernie to jescze gorzej niz czynnie ,ale mysle ,ze od jutra nzowu sprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, melduje sie:) Jak sie macie? U mnie niedziela sloneczna, tak bym chciala wyjsc na spacer, ale przez ta grype nie moge:( Dzis snilo mi sie,ze prosilam kogos o papierosy i zamiast calej paczki dostalam jedna fajke tylko. i jej nie zapalilam. voytass znam ten bol, ale mozna dac rade. to tez pewien rodzaj przyjemnosci, zreszta ktos tu pisal (sorki nie zapamietalam kto z was), ze byc wsrod palacych i nie zapalic to dopiero jest cos! Mysle,ze kiedy rzucisz palenie na dobre spotkasz pewnie tez jakis nowych nie palacych znajomych. Wielu ludzi unika takich grup palaczy i ich imprez. Wola inne miejsca. A wte miejsca sie trafia zazwyczaj bez papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Kornela-->to ja pisałam o przebywaniu wsrod palaczy i nie pokuszeniu sie:)teraz juz mi to nie przeszkadza,na samą mysl robi mi sie niedobrze:) Voytass-->probuj dalej nie poddawaj sie,musi sie udac:) Zlosliwiec,Słoneczkooo-->buziaczki...mmm...co za zapachy od was leca,szczegolnie od złosliwca,bo on najdłuzej z nas pachnie:) Fado-->co z tobą?rozpoczełas walke ze smierdzielem? Jawel75-->mam nadzieje,ze sie jakos trzymasz? Piotr46-->wierze w ciebie chłopie:) Katia13-->jak sie trzymasz kochana?? Jasna krowa-->co u ciebie,jak walka?wpadaj czesciej i pisz co u ciebie?? Kinia-->co nowego? Pozdrawiam wszystkich nie wymienionych i buziaki dla Fiony:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich cieplutko.u mnie jesiennie...bez słoneczka. Kornela-jak kondycja??zdrówko ok?? Voytass-nie poddawaj się!! Zlosliwiec-jak ci idzie walka?? Wiewióraaaaateż kiedyś miałam rude włosy-i to z natury;))) Słoneczkooo-podeślij go troszkę do mnie;))) Fado-całuski Jawel75,Piotr46,Jasna krowa,Kinia- też mocno pozdrawiam;))))papapa kochani..następny dzień BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani :D Mój kolega DESZCZ daje mi na jakiś czas odpoczac, więc ciepłe kurtki się przydadzą...heheheheh..ale bede robic co w mojej mocy, zeby jeszcze trochę poswiecić...na razie tylko przykładem :P Voytass---> bardzo się cieszę, że chcesz walczyć...wiesz przecież, ze warto :) Kornela---> takie sny na poczatku to normalka :D...ale pamiętam po przebudzeniu wielką ulge, ze to tylko sen :) Wiewióreczko--->jak sie czujesz kochana? Fado !!!!!!!---> miałaś się rano zameldować :P napisz coś nawet jeśli sie nie udało...proszę :D Cometa!!!!!!!---> co z Tobą? Chłopaki---> buziaki dla Was Pozdrawiam wszystkich i tych, ktorych nie wymieniłam tez oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dobrzy ludzie...:) Słoneczko, jestem, trwam w postanowieniu, ale ciężko nawet na klikaniu skupić się... Ważne, że już tyle godzin minęło bez BP... Krok po kroku do celu. Wszystkim duuuuuuuużo siły życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado---> tak się cieszę !!!!!!!!!!! :D :D :D...naprawde...ja wiem jak Ci cięzko, ale można przetrwac...kilka głebokich oddechów...i pisz, pisz, pisz....mozesz się tu wykrzyczec,potupać, wypłakać...tylko nie pal !!!!!!!........Jestem z Tobą :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, w grupie raźniej! A ja wymiatam z domu wszystkie \"brudy\" i raczę się przyszłym marzeniem, jak to będzie pięknie, gdy prawdziwie zapachnie na moich salonach... Za oknem słota, to wypadałoby coś ze sobą zrobić wiosennego. BP to tak do dwóch godzin mogę wytrwać bez bólu, potem napada głód...Walka. I kolejne dwie godziny, byle się nie złamać. Ile to już za mną godzin? Duuuużo! Hehehehe, doprawdy podziwiam wszystkich, co swoją siłę mogą na miesiące przeliczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado-->najgorszy pierwszy tydzien,pozniej tez bedzie ciezko,ale nie tak jak na poczatku.Musisz dac rade!!!Powtarzaj to sobie dam rade,nie załamie sie!!!!Nie pozwole by mną ządził Śmierdziel!!! Nie poddawm siemnie polegne!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko, właśnie tak gadam do siebie, hahaha... Ale łatwiej, gdy jeszcze ktoś na piśmie, to potwierdza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, wcale jednak nie gadam do siebie, a może do siebie? Słoneczko pewnie coś wie na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja trzymam za siebie i wszystkich kciuki;):):)oby do przodu i BP;) fado za Ciebie szczególnie, początki zawsze są trudne:) mocniarno Was pozdrawiam z paczki niepalaczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej paczko niepalaczko:) (fajna ta nazwa) wiewioreczka jest mocna voytass, co? 3mam kciuki i za ciebie:) witaj fado:) a ze zlosliwiec seniorem w naszym gronie, to nie wiedzialam. uklony:) katia--> jeszcze mnie tak kosci z okazji zadnej grypy nie bolaly.. sloneczko--> te sny troche stresuja, ulga byla duza! jewel, piotr46, jasna krowa,kinia &co. Pozdrowienia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornela-->dlaczego to ja niby jestem mocna?Pozdrawiam:) Słoneczkooo-->tez zastanawiam sie co by tu rzucic na ruszt!!! Miałam naprawde nadzieje,ze wracam do zdrowia,ale jednak tak nie jest,od jutra dalsze chorobowe.Załamana jestem!!! Kto mnie pocieszy??? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×