Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Nie chce mi się czytac calego topiku, możecie mi dziewczyny powedziec: -czy zmnielo się coś radykalnie w waszym wygądzie (lepsza cera, wlosy) --czy poprawiła się Wam kondycja fizyczna i zdrowie Ja palę ponad paczkę dziennie i to niestey lubię, ale widzę ze mam coraz bardziej suchą, łuszczącą się skorę i wlosy ( kiedys mialam tluste), zęby jeszcze są w porządku bo stosuję ostre pasty, tylko ta cera, od jakiegos czasu podrażniona, zaczerwieniona i nie wiem czy to wina papierosów czy nie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolutka--->......Ja nie karcę, nie krytykuję, nie osądzam...taką mam zasade...a wspierać będę tych, co faktycznie przestali palić...naet cudzesy Kinia---> no to teraz super laska będziesz...pochwalam...masaze są super :P Gouduś--->poczytaj jednak topik...co ja Ci będe dużo mówić....palenie szkodzi na wszystkoooooo!!!!!!!......hmmmm...ale jak lubisz...decyzja nalezy do Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Dzień dobry bardzo wszystkim. Melduje się bez papierosa, strasznie mnie dziś męczy kaszel. Qrde zapomniałam wziąc z domu recepty na TAbex , wiec musze sobie dziś poradzić bez niego. Spokojnie...dam rade. To prawda ż tym wspieraniem sie nawzajem. To bardzo ważne i pomocne. Zreszta jesśli słyszy sie a raczej czyta taki szczery doping, to aż głupio zmarnować tyle pozytywnej energii. I człowiek sie stara dla siebie i nnych :)))) Trzymajcie się świeżo i pachnąco. Uśmiechy dla słoneczka , wiewióreczki, wesolutkiej, katii, kini, evki, fado, zlośliwca, jerzysa, comety, caro ło jezu ale nas , dla wszystkich :))))) :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka---> trzymaj się dzielnie...wszystkie negatywne myśli zapakuj do wora i na śmietnik z nimi....poradzisz sobie !!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
słoneczkooo dzięki kupiłem już medykamenty na przeziębienie - super jest nie palić ci co się zastanawiają -RZUCAJCIE I DO NAS WALCZYMY - żeby nie palić lata najpierw trzeba nie palić godzinami potem dniami , miesiącami i latami do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Wierzę w Ciebie cygaretka - wierzę w nas wszystkich Złośliwiec dzięki robisz kawał dobrej roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
widze,ze cometa jest tu dzis najczestrzym gosciem . brawo !:) Fajny chlop z Ciebie !Niepalacy oczywiscie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Kinia/ - naturalnie nie palący dzięki trzymamy się mocno wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionka dla wszystkich już niepalących i rzucających. Trzeci tydzień bez papierosa, zaczynam czuć się normalnie i wierzyć, że można bez fajka, że nawet lepiej bez fajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
vivi35 - tak trzymaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
NO to do Jutra - meldunek pozdrowionka trzymajcie się bez smierdziela pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
pozdrowienia dla wszystkich nie tylko rzucajacych tabex w polaczeniu z gorzka czekolada wywolal u mnie blogostan jest super. przepraszam ze tak malo sie udzielam mam ciezka reke do klawiatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
fodo-sprubuj czkolady ciekawi mnie jaka bedzie reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
cometa dzis masz 24 dni ,a umnie to byl rekord wlasnie w 24 dni zapalilem obys ty nie popelnil tego bledu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
łojjjjjjj. ŁAtwo nie jest. Nastąpił szturm głoda nikotynowego. Ale nie poddam sie bez walki ; obwarowałam sie wszystkim co nadaje sie do zjedzenia i picia. Herbata z cytyną, kawa z mlekiem, kanapki (zwinęłam koledze - on nie musi , dobrze wygląda), w szufladzie Bounty (na nowo odkrywam jego smak, skutek przewidziany - waga w górę) , soczek pomidorowy i precelki. ..... Z kilogramami bede walczyc potem :(, ;) Trzymam za wszystkich , za wytrwałość i... mniejszy apetyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia---> bierz się w garśc kochana...co się dzieje?????....dla mnie nie ma rzeczy niemozliwych...jak będziesz bardzo chciała to z dołka się wygrzebiesz, choćby nie wiem jak głęboki był...heh Do roboty!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 46
Witam Wszystkich!!!! 9-dni bez peta. Idę na wódkę. Pozdrawiam - TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKICH!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam serdecznie Wpadłem tylko na chwile bo dziś pracuje cały dzień az do rana ,,,,,,, :D Za potrzebujących trzymam kciuki BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Zniknełam dzis rano z topiku,poniewaz przyszła do mnie siostra z 7 miesieczną pociechą.Niestety pech chciał,ze siostra mi sie rozłozyła(grypsko ją dopadło).Została u mnie!Połozyłam ją do łóżeczka,a ja zajmowałam sie siostreznicą:)O 17:00 przyszła odwiedzic nas moja mama.Wypiła kawe i posiedziała u mnie.Pozniej pielegniarka z zastrzykiem wpadła i tak zleciało.Własnie teraz mam czas dla siebie i oczywiscie dla wszystkich,ktorzy wsparcia potrzebują na topiku:) Hallo czy ktos tu jeszcze urzeduje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze przybiegłam za pózno :(.....szkoda Cygaretka---> jestem pewna, że wróg pokonany???? :P Piotr--->udanej imrezki BP Ci zycze......melduj sie rano ok? Złosliwcze--->buziaczek.......dobrze, ze jestes :) Wiewióreczko....szkoda, ze Cie juz nie ma...gg dzisiaj mi padło...wrrrr Fado---> co tam u Ciebie kochana????????? 🌼 Pozdrawiam wszystkich moooocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słonkoooo wróciłam z basenu-30długości zaliczonych, z kumpelą pogadałam, mam zaproszenie na imprę,na sobotę..... ale nie ide...ponieważ ,obawiam sę,że polegnę;(( pa dobranoc wszystkim,wszystkich również pozdrawiam. słonko...dziękuję za dobre słowo...pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×