Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość cometa
dzięki słoneczkooo jak uderzy mi 50 dni zrobie sobie nagrodę cośik kupię a będzie to 6 listopada roku tego!!!!!!!!!! NIE TRUĆ SIĘ ŚMIERDZIELEM TO JEST PIĘKNA SPRAWA _WALCZYMY WYGRAMY DLA NAS NASZYCH RODZIN I DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
pewnie że wypiję tylko tak z rana teraz piję kawę, ale was lubię to i kielicha wypiję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado kochana..Ciebie nie zapraszam na kielicha, bo teraz nie mozesz.....głodówka powazna sprawa...cholera podziwiam Cię :P Ja tez się oczyszcze..tylko najpierw musze sie do tego przygotować...buziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ole,ole,ole,ole nie damy sie,nie damy sie!!!hehehe... Jakby co to ze mną wszystko w porządku.Koniec smucenia się. Zmieniam swoije zycie o 360 stopni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tam naskrobałam ci mailowo, zajrzyj... no, musze lecieć popracować... cometa, pilnuj kobiet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheheh...ja urodziłam sie 5 lipca:) Fado--->głodowke stosujesz??kobieto z ciebie nic nie zostanie:):):) Cometa--->my tez teraz tylko kawe pijemy,ale w przyszłym roku moze realnie wypijemy kielich kto wie??? Wesolutka--->siemka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam 10 min., z głodówką jest tak, że wbrew pozorom - łatwiej na niej rzucić palenie i co ciekawe:chudną te osoby, których jest więcej, a zostają przy swojej wadze te, które mają wagę w porządku... Zatem po prostu dla oczyszczenia, wiewióreczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mamy już kilka dat do świętowania: 17.X. - wiewióreczka 6. XI. - cometa 5.XI. - wesolutka 5.VII. - jeszcze raz wiewióreczka Ile? 5dni, choć super byłoby 10, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, to by chyba z lekarzem trzeba rozmawiać, no tak, wiewióreczko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×