Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witajcie kobitki..i chłopaki...choć ich jak na lekarstwo;) klikam z pracy...dobrze że już weekend za pasem.. jutro będzie 21 dni BP ...ciekawe...ciekawe..Oczko;) pa całusy dla Wszystkich miłego dnia zyczę,duzo słoneczka i humorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello ja tez klikam z pracy i nie zawsze na bierzaco moge klikac, ale gratulacje jak najbardziej 3 TYGODNIE BRAWO!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
u mnie dziś katia13 26 dzionek - gratulacje tak trzymaj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooooooooooooooo..niby tak..ale nie jestem pewna czy wytrzymam..idę jutro na imprezę...mam nadzieję,że dam radę...Albo po prostu nie pójde,i już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej wez ze soba jakies wspomagacze dobrze radze, nie powsytzrmasz sie naprawde, jedna z nas tez sotkala sie z przyjaciolmi i znowu zaczela, a pozniej znowu rzucila, wez wspomagacze!!!! ale gum nie radze, bo obrzydliwe w smaku, ble zygac sie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
Hej kochani ! :) Co za impra u was ? jak milo! Pozwolicie ,ze sie przylacze ?Zdrowko tych , ktorzy pachna ! Szczegolnie cieplo witam moich ziomali , bo ja tez z Bydzi . i jak nasza zalozycielka jestem wlasnie na bartodziejach no moze na Skrzetusku ( tez blisko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja, az tylu z nas tu pochodzi z Bydgoszczy:)))!!! Kinia......ja aktualnie nie mieszkam w Bydgoszczy, od 16 lat za granica. Mimo wszystko mieszkanie na Bartodziejach dalej stoi i przyjezdzajac do Polski czasami sie tam zatrzymuje. Tam spedzilam cale moje dziecinstwo!! Wiekszosc czasu spedzam jednak na Miedzyniu u ukochanej przyjaciolki. Fado, dzieki za gg, ale ja niestety nie mam dostepu do netu w domu, a w pracy nie moge takich rzeczy instalowac. Mimo wszystko dzieki!! Wyzyny tez dobrze znam, ta mieszkali moi dziadkowie....:) Katja.....Chelmno tez nie jest mi obce, czesto jezdzilismy tam ze szkola na wycieczki, do dzisiaj mam zdjecia z tamtego okresu:D!!! Pozdrowienia dla wszystkich BP. Trzymajmy sie razem i wspierajmy:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
czytałem stare zapisy na naszym forum powiedzcie mi co z tą mandaarynka czy wymiękła ślad się nagle urwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
przejezdzalam kilka razy przez łomze, jadac do grajewa.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spoko, Łomża trohcę większa dziura niż Grajewo... i czasem mniejsza niż jakieś miasto w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam!!!!!.....ale kacuś....fuuuujjjjj :P A jeśli ktoś z zachodniopomorskiego czyta po cichu nasz topik to ...wiecie co...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo--->nie rob mi apetytu:)Zresztą ja wyzbyłam sie ostatnio wszystkich nałogow na P....WSZYSTKICH!!! Oddaję kompa w rece mojec corci,bo mama juz nie ma siły dzis sie udzielac:)Wrócę pozniej!!!Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no disiaj piątek 13-go a siostra mojego miśka z mężem obchodzą dzisiaj 13 rocznicę, jak się złożyło prawda?? będziem dzisiaj pić i jutro też, znajomi przyjdą z butlą a ja będę robić kanapeczki, co jeszcze można wyłożyć na stół, proócz kanapek, czipsów i paluszkół??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
witajcie kocahni ja tylko na chwilutke dziś , coby sie zameldować Trzyyyyyymam za wszystkich za tych w dołku , chodzących po ścianach, głodujących, łykających tabaxy, nie łykających tabaxów za wszystkich. Hmmm mnie tez czeka jutro impreza , cięzka sprawa bedzie , ale nie moge sobie nie pójśc bo jest u mnie :))) . Trzymajcie i za mnie. Żubróweczka dobra rzecz :))) a propos - A ktos z Krakowa jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
Koreczki wesolutka koreczki :)))) do tych kapapeczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane widze, ze potrzebne będa dwa najwspanialsze kciuki na świecie...czyli kciuki złośliwca...hehehehe...dorzucam swoje jeszcze...tak na wszelki wypadek :P Wesolutka ja preferuję sałatki...różniste...przepisów dostatek na necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×