Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

hej godzinko....🌻 ja też kiedyś była \"kolorowa\"..ale zró się na czrno..tzn.po prostu zarezerwuj sobie swój własny nik.Nikt pod ciebie się nie podszyje...rozumiesz?? Są takie kanalie, które plują jadem-i robią kretyńskie uwagi.Więc, to jest sposób by tego nie robili w czyimś imieniu. I zawsze,jeden dzielny żołnierz,w osobie alleaffara👄 musiał porządkować i wyrzucać śmieci...z forum..I chwała mu za to!🌻 3maj się godzinko...🌻 alleaffar big cmok;-);-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Dzięki. Po prostu jestem prawdziwą dziewicą jeżeli chodzi o forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EGZORCYSTA
jerzys – tym duchem to jesteś ty idioto występujesz w kilku osobach i mieszasz zmień forum – z poprawną pisownią tu nie budka z piwem !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a owszem masz racje ze czasem pisze na czerwono wiesz co mnie odruznia nigdy nie uzywam brzydkich wyrazow poprostu jest szybciej,pisze raczej bez osobowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. wiecie co? ten tabex naprawde dziala. nie chce mi sie palic,wogole. siegam po papierosa z przyzwyczajenia,biore ,odpalam,ale zaraz niedobrze mi sie robi na sam smrod. juz 4 razy odpalilam odruchowo papierosa nie pociagajac go. kurcze,to jedynie odruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ci dalo to bluzganie egzorcysta to taka osoba z gwiazdka przy niku moja stopka nie mowi o sex lecz o milosci do blizniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od dowcipkowania to ja tu jestem a ta pomaranczka wysyla mnie na forum z \"poprawna pisownia pod budka z piwem\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys---> listę podpisuje !!!!!...:P Pozdrawiam wszystkich niepalących...trzymam za Was kciuki...wiem jak jest cięzko, ale trzeba walczyć zaciekle...inaczej się nie uda :) Jovik, Ika, Wiewióreczka, Złośliwiec.....cholernie mi Was brakuje.....i tamtego specyficznego klimatu....jakoś tak rodzinnie było...heh Całusy dla Was kochani pachnacy !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina723
Witanko dla wszystkich !!! Mój 5 DBP! Weszłam żeby się znowu pochwalić i podtrzymać sie na duchu i w postanowieniu czytając Wasze wpisy!!! Z dnia na dzień jest coraz lepiej a tabex naprawdę działa cuda !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej delegacji jestem troszkę zaziębiony melduję 73 dni BP pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim pachnącym i tym co zamierzają rzucić miłego dnia życzę 🌻 ;) 🖐️ ....u mnie 80BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze chcesz igle w ucho
nio tak! Wsparcia i pomocy raczej się nie doczekałam. Przejrzałam cały topik i widzę, że ci co rzucili palenie i są od dawna na topiku wspierają się wzajemnie, ale nowym to raczej podcinają skrzydła już na tzw "dzień dobry"! amoze jakies przepraszam by sie nalezalo ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Bez przesady(to jest do poprzedniego wpisu ) ja dostałam miłe słowa, dobre rady i wsparcie. Zaczynam własnie 4 dzień BP. Wiem, że ktos tam jest trzyma kciuki i mnie wspiera nie wiem co będzie dalej ale chwilowo jest dobrze. Mam tylko lenia jak tak dalej będzie to świąt w moim domku nie będzie (chciałoby się wkleic buziaczka tak jak na gg ale nie umiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...Pachniacze !! Milego , dnia Wam wszystkim. Balbina - super ,ze dajesz rade. ;) Gadzilna - 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina24
hej Wam!! bardzo chce rzucic palenie. mialam podejscie pierwsze w zeszlym roku niepalilam od 1.01.2006 do 31.03.2006. i znowu zaczelam. wkurza mnie to jak cholera. chce przestac. zaluje dnia kiedy zaczelam palic!! ostatnio dowiedzialam sie ze moja znajoma umowila sie na biorezonans. wiecie cos o tym?? czy on rzeczywiscie jest skuteczny?? co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze chcesz igle wucho
balbinie pomugl tabex nie igla gadzinna 47 jestes ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze chcesz igle wucho
marcelina po biorezonansie jak twierdza niekturzy niechce sie palic inni ze jest straszne ssanie ale nie mozna palic przez 12 godzin wtedy skudkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od do
takie pomaranczki to ja zjadam na sniadanie jerzysa tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od do
dyktujesz co ktoś ma robić wyśmiewasz się przeproś tych ludzi nie żądaj od kogoś przeprosin haahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pogratulować chcę wytrwałym, tak trzymać!!! A to do czerwomych - wasze słowne przepychani są żałosne. 11 DBP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"do idioty\" - czy naprawde nie chcesz zeby ktos nowy sie tu pojawial?? znalazalm wkoncu temat ktory sama chcialam poruszyc bo naprawde bardzo zalezy mi na rzucenniu palenia. swojego loginu i hasla nie mialam bo jestem tu po raz pierwszy. Przykro mi ze w ten sposob zareagowalas/les?? nie wiem co w mojej wypowiedzi bylo nie tak skoro stwierdzials ze jedna i ta sama osoba podszywa sie pod wsyztskich na czerwono... spcjalnie zarezerwowalam nik przed chwila by dostac od Was cenne informacje na temat tego jak rzucic palenie i czy uwazacie ze biorezonans jest pomocny w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie...podpisuję się...przepychanki są bleeee... też mam ich dość......są dziecinne i żenujące......przykro mi,to jest moje zdanie.......... często starałam się-sorry jeśli tak nie było-pamiętać o Wszystkich........... Życzę Wszystkim miłego dnia i wyrtwałości w postanowieniu...............🌻 kiedyś jeszcze na pewno tu wejdę....3majcie się...🖐️ do zobaczenia w lepszych czasach....🖐️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, wystarczy nastawić sie psychicznie ...i bardzo chcieć rzucić. Obrać sobie datę i stop . Trzymam kciuki za Ciebie....teraz nie mam czasu, później dam Tobie kilka rad.🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palaczka albo raczej niepalacz
powiedcie mi kochani co za różnica pomarańczowo czy czarno???????????acha dalej niepale tylko ..........................moje dupsko coraz..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelina 24 Słyszałam, że pomaga zwalczyć głód nikotynowy tak jak Tabex, ale odruchy pozostają a czasem to jest gorsze. Znajomi byli na biorezonansie i skutek jest taki, że facet nie pali od 3 miesięcy a kobieta zapaliła po 2 tygodniach od zabiegu. Moim zdaniem każdy sposób jest dobry, ale żaden nie rzuci palenia za Ciebie, musisz widzieć, czego naprawdę chcesz. Ja zaczynałam z Tabesem, pomaga NAPRAWDĘ nie czujesz głodu, ale mimo wszystko odruch sięgania po papierosa pozostaje. PS Tabex jest o niebo tańszy  Trzymam kciuki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×