Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

a, no i ja palę..., ale życzę wszystkim powodzenia \" niech dym Bedzie z Wami\" ( albo lepiej poza Wami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to musisz Jerzys jakoś tą Twoją werwę spożytkować, szkoda żeby sie marnowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę dużo, i raczej dla samej przyjemności....wiem, podobno wszyscy tak mówia, ale u mnie chyba tak jest i naprawdę uważam ,że gdyby nie przyjemność palenia to moge to rzucić od zaraz, przeciez w pracy np.nie palę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krainaczarow1
tez tak mowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) dawmo do was nie zagladalam. ja nie pale juz ponad 9 miesiecy i strasznie fajnie mi z tym. wlasciwie to wydaje mi sie, ze nigdy nie palilam :) pozdrawiam i zycze konsekwencji w dazeniu do celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do dupy z taka przyjemnoscia z buzi smierdzi nie wierzysz powachaj popielniczke przyjemnosc to mi moze zrobic zona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina723
Witajcie wszyscy pachnący! Zawitałam do Was, żeby pochwalić się swoim ogromnym sukcesem! NIE PALĘ już 4 dzień! Oczywiście innym wydawać się moiże, że to żaden sukces ale ja jestem z siebie ogromnie dumna i dlatego chwalę się. Wspomagam się tabexem, który chyba ma coś w sobie, bo powoduje, że nie mam problemu z wolnymi rękoma!!! Jestem wielka po prostu ( mamo chwalą nas , Wy mnie a ja Was) A co tam i tak duma mnie rozpiera !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszstkich Wytrwałych! MÓJ 10 DBP verva piszesz że palisz dla przyjemnośći Palacz nie ma żadnej przyjemności z palenia papierosa,boi się tylko jego braku! Palacz,zapalając papierosa i zaciągając się głęboko,gdzieś w środku utwierdza się w przekonaniu,że ma szczęście,że dostał swoją nagrodę,której biedny niepalący jest pozbawiony.Ten biedny niepalący nie potrzebuje żadnej nagrody.Ludzie nie są stworzeni do systematycznego zatruwania się. To tylko dwa zdania z tego co wkleiłam kilka postów wyżej, poczytaj to sobie a potem napisz nam czy to naprawdę taka przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Verva poszukaj sobie innych przyjemności ...Papieros to \"śmierdziel\" a nie przyjemność, też tak kiedyś uważałem jak Ty, a później paliłem wiele lat. A teraz nie palę 79 dni i to jest dopiero przyjemność.... Rano budzę się bez smrodu w ustach...to jest przyjemność....:D Warto zamienić wydane pieniądze na inne przyjemności....;) Trzymam kciuki za początkujących, pierwszy tydzień najgorszy, później ma się ochotę coraz rzadziej. 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wcięło kilka zdań z mojego poprzedniego wpisu, muszę je wkleić bo ostatnie zdanie jest chyba najważniejsze 30.Palacze uważają,że rzucanie palenia jest bardzo trudne.A właśnie w razie trudności potrzebny jest mały pomocnik - papieros.Uwalniając się od niego,podwajamy trudność. 31.Im bardziej palacz się użala,tym bardziej chce mu się palić. 32.Wiele starań kosztowało palacza przyzwyczajenie się do palenia śmierdzącego i trującego papierosa. 33.W rzucaniu palenia,użalanie się nad sobą i brak zdecydowania przysparzają trudności. 34.Patrzcie na bestię nikotynową,jak na rodzaj tasiemca.Musicie go wygłodzić przez 3 tygodnie ,a on wszystkimi sztuczkami będzie was nakłaniał do palenia,żeby przeżyć.Za każdym razem,kiedy nie dacie się skusić,dobijacie bestię nowym ciosem. 35.Gdyby chodziło o przyjemność,to nikt nigdy nie zapaliłby więcej niż jednego papierosa. 36.Palenie,to choroba.Czy potrzebujecie zastępstwa,kiedy zwalczyliście grypę? 37.Cóż strasznego może was spotkać,jeśli nigdy więcej nie zapalicie papierosa? NIC!Absolutnie NIC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, ja tylko skopiowałam to, co jest opisane w książce \"Prosta Metoda Jak Skutecznie Rzucić Palenie? - Carr Allen\". Bardzo to dziwne, ale gdy to cztyałam poraz pierwszy miałam wrażenie, że ja to wszystko wiedziałam, ale potrzebne mi było takie potwierdzenie na piśmie żeby zrozumieć że \"Palenie jest złe i do niczego nie potrzebne\". Nawet Tabex nie był mi już potrzebny po tym jak to przecztyałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkopiowane
TYLE LAT BYŁEM IDIOTĄ!!!!!!!!!!!!!! ALE JUŻ NIE JESTEM!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Tak czytam te ostatnie wypowiedzi osoby która lub palić, ja też lubiłam to robić i jest tylko jedna różnica ja straciłam nad ty kontrole papieros mną rządził mogłam sobie wszystkiego odmówić ale nie fajki. Takie błędne koło i w końcu musiałam rzucić palenie (nie wiem na jak długo, mam nadzieje że na zawsze) bo byłam całkowicie ubezwłasnowolniona. Nie powiem że jest łatwo, ale nie jest tak okropnie, nosi mnie, moje myśli wciąż krążą wokół fajek, jak dzisiaj szłam ulicą i babka paliła fajke to myślałam że jej wyrwe, i bedzie po mnie. Mam nadzieje że będzie lepiej. Dzisiaj własnie mijają 53 godziny wiem że to mało, ale dla mnie to jest naprawde dużo, dla osoby która nie wytrzymywał bez papierosa pół godziny.pozdrawiam wszystkich pachnących i tych którzy walczą, mam nadzieje że mnie sie uda. Chwilowo wszystko śmierdzi jeszcze papierochami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzielna kobieta jesteś, dasz radę!!!! będzie dobrze, :] pociesz się tym że w 72 godzinie od zaprzestania palenia w twoim organiźmie nie ma już nikotyny!!!! Dużo pij żeby jak najszybciej wypłukać toksyny z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zkopiowane
zkopiowane – tyle lat byłeś idiotą i nadal jesteś idiotą tylko ze nie poprawnym powtarzającym idiotą -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich na topie BP bo na topie byc to znaczy nie palic gadzina 47 trzymam za ciebie kciuki 🖐️ mysl pozytywnie zastap czyms chec zapalenia mnie pomagal nawet alkochol w malych dawkach bo wieksze dawki oslabiaja nasza wole mocna kawa cos slodkiego i przedewszystkim nie przebywaj w miejscach gdzie lubilas palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia/ katia fado sloneczko wala twist martusia82 jelena palaczka lista nie podpisana 🌻 grozi wam bumelka!!! i cala pachnaca reszta dluzej nie obecna🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!Podpisuję listę jerzys...:) I witam wszystkich nowych-dzielnych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gadzina 47
Dlaczego tylko ja i jeszcze jedna osoba jest pomarańczowa?? a wszyscy czarni. Wprawdzie to mało ważne ale nie lubie się zbytnio wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×