Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cześć Amazonka, Gadzina47🌼- takie momenty to norma na początku rzucania, zabiło by sie za faję. A i później zdarza się pomyśleć a może jednego? Rzecz w tym żeby uświadomić sobie, że nic z nic z tego kurzenia nie wynika. Były palacz zawsze tym palaczem zostanie, ciężko zapomnieć jak to było fajkę palić. Z czasem jest łatwiej, trzeba tylko mieć sie na baczności gdy kryzysy przychodzą. Trzymajcie się BP! U mnie 44 dni BP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego mi było potrzeba. Fajnie że jesteście już już jesteś na dnie, gotowa iść do sklepu aby to wszystko przerwać. I kilka słow ktoś napisze stawiając człowieka do pionu znowu. Masz racje Wala to jest straszne - dzisiaj idąc z psem na spacer omało nie wyrwałam fajki facetowi z ręki. Tak fajnie pachniala. Ale zaraz pomyślałam ty stara wariatko możesz wszystko zaprzepaścić. I narazić sie na ironiczne uśmiechy znajomych większość nie pali. A niestety wszystkich zawiadomiłam.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!!!!!...:) Podpisuję listę...tak sobie myśle, ze wymiotło większośc na sobotnie imprezki...:P Tylko bez głupich myśli o P...!!!!!...trzymam kciuki....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina nie przerywaj!!!🌻:) Ja tez miewam takie chwile slabosci i zwatpienia ale trwam dalej:) Nawet teraz na biurku leza papierosy mojej sis, troszke kusza moja psychike ale jestem twarda:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i DOBRZE, ZE TAKIE CHWILE SŁABOŚCI MIEWAMY....bo kiedy je pokonamy kochaniutkie, to wtedy czujemy się baaaaardzo silne !!!!!!......i o to chodzi ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo, witaj, dobrze cię widzieć (czytaj: czytać!) Setunia, ty to masz silną wolę, patrząc na te leżące fajki sis... Podziwiam... Wbrew słabym momentom bądź... Bo zawsze taki słabszy pojawia się... Gadzina, śpisz? Dzielna dzisiaj byłaś! Tak trzymaj...:) Kolejny dzień do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katia, szkoda, że nie wiedziałam, że wdeptnęłaś do mojego grodu... kinia, a ty na wyciągnięcie łapki i co? Ten sam gród, hehehe... dobra, nie będę już nikogo dzisiaj pozdrawiać imiennie, bo jest was tylu, ze i tak nie wyliczę wszystkich, chłopakom wszystkim pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, miałam na myśli ten słabszy moment, który pojawia się... Zresztą u mnie cały czas..., słabsze chwile konkurują z silniejszymi, nie ma lekko... Ale..., człowiek potrafi... , jak tak wczyta się w siebie, ale tak bardzo poważnie w siebie..., walczmy dalej, kolejny dzień odkreślony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczmy Fado !!!!!!!.....:) Ja walcze....z dnia na dzien silniejsza...bo co mnie nie zabije to wzmocni.... Siły Wam wszystkim życzę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziak dla Ciebie Słonko Silne, tez daję radę, choć bywa mi w życiu ostatnio zawrotnie...), ale nie zawracam...:) z obranego kursu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado kochana.....jak się bierze kurs na gwiazdy, to się z takiego kursu nie zawraca...hmm...:) Jest najlepszy !!!!!!! Bierzcie przykład z Fado.......ja juz to zrobiłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich topowiczów;-) miłej niedzieli oraz wygranej z Brazylią:classic_cool:.......mam nadzieję na złoto..I że chłopcy nie zawiodą...A jakby co,srebro też jest ładne...:classic_cool:prawda? słonkooooo-buziaki wiewiórkaaaaaa-napisz ok?3 mam kciuki jerzys....-to byłeś TY??? 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:D Jestem, zaczynam 7 DBP,Setunio ale jesteś twarda :D mnie już by tutaj nie było,jak by tak fajki leżaly, u mnie nic nie ma(tylko sklepy)ale w domku nikt nie pali.Czyli wzasadzie komfort, a ja biadole ciągle. Ale mecz dzisiaj,mam nadzieje że oglądanie nie skończy sie drogą do sklepu:(. Pozdrawiam mocno trzymajcie się pachnące ludki🌼 🌼 🌼 🌼🌼 Chwalcie sie tym ile dni nie palicie to jest budujące 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że nie jest złe. Ale człowiek życzył im jak najlepiej. Nieudało się - więc teraz ciesze się ze srebra.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimp
witam wszystkich czytam czzytam i nie wierze wszyscy widze maja tn sam proble ..ja probowalem juz kilka razy i ciagla mialem ten sam efekt ..czuli palilem ..podziwiam wszystkich ktorzy trwaja w swoim przekonaniu i walcza skutecznie..jestem pierwszy raz na takim forum... moze ono mi pomoze ..wiec jeszce raz dzien dobry wszystkim...i dolanczam do prob ..eraz mam naprawde gorace postanowienie rzucenia i prosze o dobre rady jak ten poczatek przezyc bo on chyba jest najgorszy...i podtrzymanie jakies z waszej strony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimp🖐️:) fajnie , ze sie zdecydowales;) To ktory raz rzucasz palenie? Ja pierwszy raz, jeszcze nigdsy nie rzucalam, raz mialam tylko tygodniowa przerwe jak bylam chora;) Zeby przetrwac ten pierwszy okres, to potrzebne jest silne nastawienie psychiczne, bez tego sie nie da, bo mozna miec checi ale tego postanowienia moze nie byc i wtedy tak naprawde nie chcemy rzucic tego;) Moze w chwilach kryzysu powtarzaj sobie powody dla ktorych chcesz rzucic palenie, taka mantra powinna cos pomoc:) Albo staraj sie myslec o czyms innym, o innych przyjemnosciach;) az zapomnisz o glodzie. Na pewno dasz rade teraz!:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olimp najważniejsze to abyś wiedział dlaczego chcesz z tym skończyć. W moim przypadku to jest pierwszy świadomy:d raz i mam nadzieje że ostatni. A na topiku mamy ludzi z bardzo długim okresem palenia którym udało się zerwać z tym nałogiem i teraz wspomagają dobrym słowem nas.Ja paliłam 25 lat po 30 fajek dziennie i nieraz więce - od 7 dni nie pale🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo cieplutko. U mnie 7 dzien BP. Byl czas ze przez 4 mies nie palilam i niestety znowu zaczelam. Teraz znowu podjelam walke i mam nadzieje ostatnia. Palilamm 20 lat ponad paczke dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzys odezwij się smutno bez Ciebie🌼 . Tak przeglądałam stare wpisy i chyba dawno nieodzywały się Martusia 82 i Motomysz. Balbinko co się dzieje ciągle jezdzisz :D i nie masz dla nas czasu. Musze niestety kończyć. Mężuś siada do kompa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awasawa
Co się tyczy głodu nikotynowego po rzuceniu palenia to na na podstawię własnego doświadczenia zalecam dwie rzeczy: 1. zmniejszyć zakwaszenie żołądka poprzez wypijanie dużo ciepłych płynów neutralnych (woda, herbata w żadnym wypadku soki). Zabieg ten rozsuwa zarazem ścianki żołądka co redukuje uczucie głodu. Można też eliminować zwiększoną kwasowość spowodowaną nikotyną przez picie żelu aluminiowego (apteka, bez recepty) 2. Pójść do lekarza który robi testy na helicobacter pylori (20zł) i przy odczynie dodatnim przepisze kurację antybiotykową. Jest to bakteria która kocha podwyższoną kwasowość żołądka i prawdopodobnie jesteś nosicielką. Jak przestajesz palić to helicobacter szaleje w poczuciu zagrożenia i "ssie" w żołądku. Jest to ta bakteria która powoduje nadżerki śluzówki żołądka. Ja owe testy zrobiłem z innego powodu (wzdęcia) ale po wyniszczeniu bekterii ustało "ssanie na papierosa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post brawo
swietny post to sie nazywa naukowe podejscie do sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post brawo
alleaffar czy to twoje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3majcie sie mocno w postanowieniu...no i 3mam kciuki.. 🖐️🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:classic_cool: jerzys...-nadal nie wiem,czy to byłes TY!...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość post
Dobrego i mądrego człowieka od razu można poznać miło jest poczytać i zasięgnąć dobrych rad (nie wstyd ) i nie przeszkadza kolor pomarańczowy – czy czarny Ps. idiotów nie sieją sami się rodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×