Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ciesze sie ze trafilam na was palenie zucalam juz pare razy rekord to dwa lata niestety powrot do nalogu kilka razy udalo mi sie nie palic po kilka miesiecy nistety za kazdyp razem wracalam teraz tez nie pallam od lipca do listopada i co znow pale mam nadzieje ze znow mi sie uda na zawsze mosze w to uwirzyc pale od 15 roku zycia jak malm ok 19 niepalilam ok 8 mies wrocilam 22 lata zaszlam w ciaze i znow zocilam niepalilam rowniez rok po porodzie bo karmilam piersia przestalam karmic zaczelam palic potem probowalam ale wracalam do nalogu teraz mam 28 wiosenek moze sie uda pozdrawim i czymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mija druga doba i tez neipowiedzialabym, zeby bylo latwo. Wczoraj oproznilam prawie doszczetnie moja lodowke. Ale dzis juz troche ze soba walcze bo nie chce jakos mega przytyc. Najgorsze sa pierwsze 2 tygodnie, kurcze, przynajmniej dla mnie, pozniej jest juz coraz lepeij. Oj zeby tylko dotrwac do tych 2 tygodni. Maja ja tez juz pare razy rzucalam, teraz znowu walcze i po raz kolejny mam nadzieje, ze do tego nei wroce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 DBP!!!! Witajcie Robaczki z pachnącej paczki! Weszłam na topik , poczytałam troszeczku i co się stało? Oczywiście kolejny raz podbudowałam się i utrwaliłam w przekonaniu że podjęłam jedną z lepszych decyzji w swoim życiu! Spadam szykować się do pracy na noc - a musz\\ę się pochwalić, że w robocie wszystkie oszołomy palą a ja dzielnie się trzymam i póki co dym ze śmierdzieli nie przeszkadza mi!!!!! A głodna dalej chodzę i jak tak dalej będzie to chyba będę snuła się po ścianie aby zachować pion. Nauczona przykrym doświadczeniem katuję sie w dwujnasób: bo nie palę no i nie żrem żeby nie zaistniała potrzeba wymiany garderoby, do której jestem mocno przywiazana. Buziaczki i wytrwałości sobie i Wam wszystkim i każdemu z osobna życzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka! Jestem chyba bardziej tepa niż ustawy przewidują ale nie umam poradzic sobie z tymi popierdułkami kwiatkami łapkami buźkami itp. Napisz mi instrukcje obsługi w wersji uproszczonej jak dla MUŁA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko ale dzielna dziewczyna z Ciebie. Ja właśnie zajadałam kolacyjke i po przeczytaniu mi sie odechciało jeść:D. Wcześniej już pisałam że nie mam wagi może sobie od Mikalaja pod choinkę zamówię. Ale wydaje mi się że spodnie w pasie zaczynają cisnąć:( Mam nadzieje, że tylko mi sie wydaje:D Wracając do emotikonek ja to robie tak otwieram kwadratowy nawias,pisze kwiatek, zamykam kwadratowy nawias. Podobnie jest z sercem i z cześć - otwierasz kwadratowy nawias piszesz cześć zamykam kwadratowy nawias wszystko bez spacji i małymi literami. Nie wiem czy to jest prawidłowo może jest coś łatwiejszego ale ja umiem tylko tak:D Buziaczki dla najnowszych nie -palaczy!!!!Wszyscy co zaczynają palenie niech się nie martwią dacie rade dziewczyny macie wyznaczony cel i tym razem musi sie udać. Tylko myślcie pozytywnie a nie jak było poprzednio🌼 ja mam dzisiaj 12 DBP Pozdrawiam wszystkich BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaaaa
mówi się, że ktoś uzależniony nigdy nie wyjdzie z nałogu. Zainteresowałam się tematem i poczytałam dużo opinii. Jest jedna bardzo ciekawa strona na ten temat- http://tnij.org/n341 przeczytajcie i powiedzcie co o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziorek, Setunia, Balbinka, Gadzinka--->...:) dziewczyny kochane trzymajcie się !!!!!!!!!...a że trochę się przytyje?...i co z tego????????......hmmm.....spoko, potem zapomnicie, ze miałyście taki problem jak nadwaga...obiecuję !!!!!!!!!!!...:) Amazonka, Wala Twist, Fado, Kinia, Katia, Jelena, Kajka....jeśli kogoś pominęłam- przepraszam....Serdecznie pozdrawiam...:) Chłopaki...tradycyjnie buziaki dla Was gorace Jovik, Ika, Wiewióreczka....wiem, że jesteście...odezwijcie się czasem...:) Złośliwcze...brakuje mi Ciebie...Ty wiesz...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnących :D Mój 20 DBP, zaczynam się przyzwyczajać do zycia bez peta :D jest już coraz mniej sytuacji, które przypominają mi o nim. Mam wrarzenie że najgorsze chwile już za mną i że teraz pozostaje mi tylko trwać w swoim postanowieniu. Witam świerzynki, nie palcie, rzucajcie to świństwo, warto. Trzymam kciuki za wszystkich. Pa, Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka...bądz czujna....tak na wszelki wypadek...:) Radzę się okopać solidnie...wróg atakuje znienacka, nawet wtedy kiedy myślimy, że już odpuścił...Trzymam kciuki mocno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczkoo🌻ja sie nie przejmuje tym ze troche kg mi prztybedzie, przeciez kiedys minie ten nadmierny apetyt:D A jak nie to sama wprowadze ograniczenia;0 juz cwiczyc zaczelam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo, dzięki :D O tym, że czujnym trzeba być wiem doskonale, rok temu poczułam się za pewnie i myślałam, że jak zapalę jednego to nic się nie stanie i... poleglam :(. Teraz już wiem jak podstepny może być nałóg i wiem jak się przed nim bronić (mam nadzieję), też trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo Setunia.....to rozumiem..super nastawienie pozytywne....chwalę chwalę :)... Amazonka...to juz wiesz jak to jest :)...więc ani jednego, ani pół, ani nawet głupich myśli o....:) Zuch dziewczyny....:) :) :) !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Substytutem palenia jest teraz u mnie picie gorącej herbaty (podrażnia gardło jak gorący dym papierosowy) Chyba się uzależniłam od tego, nie mam myśli typu – zapaliłabym sobie tylko, ale bym się gorącej herbaty napiła. Trochę pędzący ten mój drugi nałóg, co chwila do łazienki siku, ale jaki zdrowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką herbatkę polecasz? mi moje już troszeczke spowszedniały, piję zieloną liściastą, czerwoną z cytryna, melisę, dziurawiec, slim figurę 1 :D a wczoraj napiłam się zwykłej sagi - matko jakie toto niedobre :p. O raju gdzie ja to mieszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sloneczko a czym mam sie przejmowac:) w zasadzie to troche kraglosci chbya nie zaszkodzi:D byle nie za dzuo;) Amazonka a jaka herbate pijasz? Bo ta czarna nie ejst taka zdrowa. Ja herbat pije malo, a jesli juz to zielona albo jakies ziolka;), za to pije litrami wode, a im wiecej jej pije , tym bardziej chce mi sie pic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka i wszystko sie wyjasnilo:) pijesz same zdrowe jherbatki;) Ja jeszcze pije dosyc czesto piwo;) Chyba za czesto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako, ze miałam problemy z przemianą materii i wygladałam i czułam się jak ...hmmm...mega balon...piłam koperek włoski...polecam!!!!!!....poza tym mięta i czerwona herbata...no i mnóstwo mineralnej niegazowanej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czarniej herbaty nie lubię :p. Uwielbiam zieloną, a ostatno wynalazłam czerwoną z cytryną i bardzo mi smakuje ale ile można ten sam smak :( Zapomniałam dodać że piję jeszcze kawę rozpuszczalną (bo sypana przestała mi smakować jak przestałam palić) no i wodę niegazowaną i oczywiście niczego nie slodzę. W ciągu dnia jak policzyłam wypjam coś koło 3,5 litra , chyba przesadzam z tym piciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Setunia...kragłości sa wskazane....panowie by się mogli wypowiedziec na ten temat...Oni lubią jak Nas jest trochę WIĘCEJ na świecie...hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na koper włoski jestem uczulona :( a balon w brzuchu siedzi cały czas i muszę brać tabletki na wzdęcia :( . A widzicie mieta mi sie skończyła, zastanawiałam się od czego ten pusty słoiczek stoi. Mam 10 słoiczków i każdy do innej herbatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzasz Amazonka....przeciez latasz do kibelka często, więc pij do woli...w ten sposób oczyszczasz z toksyn organizm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka ta czerwona faktycznie spala tluszczyk?;) Ja samej mineralnej wypijam 3l;) i zawsze jakas herbatke, 2kawyh, piwko , czasem dwa:D to ponad 4l u mnie wychodzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczkooo, setunia, a ile wam tych krągłości przybyło? mi na razie 2 kilo i stoi, ale ja jestem malutka 156cm i 62 kilo (choć wcale na grubą nie wyglądam :D ) tak mówi mój slubny moze taki typ budowy ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za mieta jakos nie przepadam:o , chbya ze jest to mieta prosto z ogrodka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×