Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ups ale się porobiło! Nie dość że rzadko goszczę to jeszcze kopiuję pisaninę swoją, ale to nie było celowe! Po prostu coś mi się pomagulało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat wesolutkich zmartwień malutkich prezętów mase za wielką kase SYLWESTRA bąbowego a roku nowego jeszcze lepszego Wesołych Świąt! Bez zmartwień, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z gościem, co niesie szczęście! Czeka nań przecież miejsce. Wesołych Świąt! A w Święta, Niech się snuje kolęda. I gałązki świerkowe Niech Wam pachną na zdrowie. Wesołych Świąt! A z Gwiazdką! - Pod świeczek łuną jasną Życzcie sobie - najwięcej: Zwykłego, ludzkiego szczęścia No to wszystkiego najlepszego i do zobaczenia po swietach buziaczki przesyla Marta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larifa
czy ktos sie wypowie na moj temat czy tylko gadacie juz tylko miedzy soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragnę przesłać Wam najserdeczniejsze życzenia.. Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem, spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy dużo zdrowia i szczęścia oraz tego, aby te Święta odbyły się w spokoju i radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Was osób. Niech nie opuszcza Was pomyślność i jak najszybciej spełnią się najskrytsze marzenia... WESOŁYCH ŚWIĄT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katja, balbina - te wasze caluski , kwiatuszki sa takie slodkie .Ja niestety nie mam do tego ciepliwosci. Jeszcze raz wszystkiego dobrego ( pisze juz dzis , bo pewnie nie bede miala czasu to zagladac ). Swiat bez peta !!!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 DBP :D nigdy nie myślałam, że tyle wytrzymam bez śmierdziela.Balbinko wyglądam bo ty mi znikasz na dłużej:D i dlatego sie martwie ale widze że silna dziewczynka z Ciebie. Jeżeli chodzi o kuchnie i torby (dźwiganie)to twierdze,że my kobiety jesteśmy genetycznie obciążone. Zapraszam serdecznie na kawusie i rogaliczki a dzisiaj jeszcze będzie murzynek alapiernik a jutro makowiec tak że jak codziennia rano wpadniesz :D to będziemy objadać sie czym innym🌼 Jaaaaaaaaa chcę śniegu i mroziku malutkiego a nie to bleeee co jest za oknem :( Pozdrawiam wszystkich pachnących🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
larifa przede wszystkim , to sam musi mocno tego chciec, a nie gdzies tam w podswiadomosci cigle mu siedziec bedzie mysl o paleniu, ze jeszcze jeden, ze od jutra...itd!!!!! Powiedz mu moze , ze jak nie rzuci palenia , to NIE UMRZE, TYLKO ZYWCEM SIE UDUSI![tak powiedzial lekarz mojemu dziadkowi i poskutkowala:)] Jerzys🖐️dawno Ciebie tu nie bylo albo mnie:D. To co to za filmik widziales?;) Ja nie znosze urwanego filmu:o a ostatnio nie wiem czemu ale czestpo mi sie to zdarza:D Balbinko witaj🌻:) Wesolutka Marto dziekuje i wzajemnie:)🌻🖐️ Kinia cieplutkich rodzinnych swiat❤️🌻:) Gadzinko gratuluje 26dni!:) ale twarda jestes!:)🌻tak trzymaj:) Katia🌻:) Ja 7tygodni BP i swietnie mi z tym:classic_cool: Udanego dnia🖐️🌻👄❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a JA TAK NA CHWILUNIĘ żeby pochwalić się , że u mnie dzisiaj wybił 29 DBP!!!!! Jestem po prostu wielka, niezatapialna, najlepsza, najroztropniejsza i w ogóle wszystkie naj... sobie przypisuje! A co może nie mogę? Zasłużyłam sobie na udzielenie tyakiej pochwały! A tak w ogóle to ta pochwała należy się wszystkim Pachnącym i Wytrwałym , co niniejszym czynię i pochwalam!!!! No to na tyle w tej chwiluni! Wdepnę po zakupach - no... w każdym razie mam taką nadzieję, że uda mnie się wygospodarować troszkę czasu na króciutkie ploteczki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Katia - gratuluję :D bardzo ładna cyfra i oby tak dalej Setunia - 7 tygodni to jest coś :D Balbina - 29 :D brawo .. możesz, możesz - wszystko co mówisz to prawda :D dziękuję wszystkim za życzenia i również życzę: Świąt Bożego Narodzenia wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Gadzinka - rogaliki, murzynek, piernik, makowiec ummmmmm same pyszności :D u mnie 14 DBP mam nadzieję, że milczenie osób które od jakiegoś czasu nie pokazują się na topiku jest spowodowane brakiem czasu.. Trzymam za wszystkich kciuki :D aaaa i gdybym kogoś pominęła to proszę o wybaczenie nie sposób wszystkich wymienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina723---- tylko gratulowac 🌼 Ja niepalaca i mam nadzieje, ze tak wytrzymam swieta choc wiem, ze bez waszej pomocy bedzie trudno, niestety do drugiego tygodnia stycznia nie bede miala dostepu do neta, wracam do rodzicow a oni niestety nie maja dostepu do neta. Takze zycze wszytkim zdrowych , wesolych swiat i udanej zabawy w sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dopadło myślałam, że będzie już lepiej ale tak mam ochote na dymka że aż mnie skręca i zamiast sie radować to rycze. Porozatawiałm z nerwów wszystkich po kątach. Ale atmosfere zrobiłam buuuuuuuu :(. Tak wzasadzie to mam dosyć. Jest mi źle. I nie wiem dlaczego. Wiem że dymek nieczego nie naprawi ale ale:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zlam sie nie warto za dlugo juz nie palisz szkoda by bylo tego czasu stracic,a ten papieros by ci nie pomogl tylko miala bys wiekszego dola po nim a smak ohyda nawet nie mysl o tym szyko ci to minie;)pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko - pewnie już kryzys minął a jeśli nie to pomyśl sobie o nas wszystkich, o tym, że my trzymamy za Ciebie kciuki i wierzymy, że pokonasz śmierdziela. Myślę, że domownicy Ci wybaczą. Przeproś ich ładnie i będzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humorku.......:classic_cool: magdusia🌻👄🌻 gadzinka47-dla ciebie potrójnieeeeeeeee...gadzinko-nawet nie myśl o dymku...choć doskonale cię rozumiem......... 🌻👄🌻🌻👄🌻🌻👄🌻 madziorek🌻👄🌻 zarazka 🌻👄🌻 rolf 🌻👄🌻 jelena 🌻👄🌻 bongiorno🌻👄🌻???????????jesteś?????? złośliwiec 🌻👄🌻 jerzys 🌻👄🌻 przestaję pytać. amazonka🌻👄🌻 kinia🌻👄🌻 gregia 🌻👄🌻 alleaffar🌻👄🌻 kajka1 🌻👄🌻 spadająca gwiazda 🌻👄🌻 seteunia 🌻👄🌻 nikita-nowa🌻👄🌻 wiewióreczkaaaaa🌻👄🌻 słoneczkooooo🌻👄🌻 balbina723🌻👄🌻 fado🌻👄🌻 kinia/ 🌻👄🌻 cygaretka 🌻👄🌻 cometa🌻👄🌻 llllljjj🌻👄🌻 larifa🌻👄🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich BP!!! setunia film z naszej zeczywistosci zmiana pracy licho wie jak tam bedzie stres pozegnanie starych kumpli no i poszlo moze wudy nie jestem w nalogu natomiast twoja wypowiedz mnie niepokoi skrobnij cos 9315114gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze zejsc kolejka a ja nie zadze tym kompem za wszystkich trzymam kciuki !!!!!! narka wsiem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie skarby moje niepalące...pachnace...:) Dłuuuuugo mnie tu nie było....no moze byłam, ale raczej wolałam Was czytać i podziwiać i dopingować po cichu...jestem dumna z Was kochani...ja wiem ile nerwów, łez i złości niepohamowanej kosztuje kazdy dzien bez fajki !!!!!!!..... I powiem Wam....nie tak łatwo stad odejść...jestem na tym topiku od 66 stronki....a na 67 napisałam, ze to magiczny topik i ja się tej magii bez reszty oddałam.... Dziękuje JOVIK...IKA...ZŁOSLIWIEC...WIEWIÓRECZKA....dzięki Wam przetrwałam .....mniej bolało....i nie piszę teraz o rzucaniu palenia...Wy wiecie !!!!!!! A teraz znowu boli...ale znowu inaczej i powód też inny...heh... Pozdrawiam wszystkich z naszego topiku...trzymam za Was mocno kciuki...:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich!!! Słoneczko,Katia13,Fado,Zlosliwiec--->witam was goraco,bo wy znacie mnie chyba najbardziej:):):) Oczywiscie pozdrawiam tez całą pozostała rodzinke tego topiku. Jestem za wami cały czas,ale tylko myslami,poniewaz nie mam czasu na neta:)Postanowie jednak to zmienic🌻🌻 Słoneczko--->ty wiesz jak mi ciezko było:)Na razie mam prace i jest coraz lepiej,choc miewam doła,bedac z dala od corki. Na koniec dodam,ze odwazyłam sie spróbowac walczyc po raz kolejny.DZIŚ 2 DZIEŃ BEZ PETA:):):) Pozdrawiam wszystkich z okazji zblizających sie Świat Bozego Narodzenie.Życze wszystkim duzo zdrowia,miłosci i wytrwałosci . To na tyle:)czas mnie goni,zmykam pracowac:)Paaa. Dzieki za wszystko,trzymajcie za mnie mocno kciuki,szczegolnie ty Zlosliwiec👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko jak się ciesze, ze napisałas...:) :) :) Ja wiem i Ty wiesz jak cięzko moze w zyciu byc...ale silne z nas bestie...damy radę !!!!!!! Qrde....jak mi niefajnie dzisiaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu gdynianka
heh. ja palilam krotko..(6lat) ale intensywnie.. kolo15 papierosow dziennie. nie pale juz 2 lata. rzucilam dla mojego chlopaka, prosil, zebym sie nie trula, poza tym astma wchodzi w gre niestety :( lepiej sie czuje, nie smierdze:) kocham Cie K pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu ci niefajnie?? Pracuje w Pubie:)Jest fajnie nawet:) Przeziebiłam sie troche,ale faszeruje sie tabletkami i czosnkiem:) 21 grudzien dzien w ktorym po raz drugi podjełam walke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko kochana.....aklimatyzuję się jeszcze...no i Święta po raz pierwszy w innym miejscu, w innym gronie...heh...duzo by mówić !!!!!.....nie jest łatwo.... A Ty mi juz więcej nie pal !!!!!!!!!!!!!!!.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.........z Wami :-D Pozdrawiam.......Słoneczkoooo, wiewióreczko, złosliwiec oraz wszystkie dzieci tego topiku...Buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewioreczko :) złosliwiec :) katia :) jelena :) setunia :) gadzina i balbina :) Buziaki! Trzymam Łapki za wszystkich dzielnych, nowych.... jerzys? jestes znowu? Fajnie... Ummmm, pewnie wielu pozapominałam... No! Kinia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×