Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

🖐️Wszystkim:) jaka pyszna kawka:D Snieg u mnie dzis padal z rana , takie wielkie platki ale juz nie pada:( Milego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam także całą silną grupę wspierająca zarazka 🌼 katia 🌼 alleafar 🌼 złośliwiec 🌼 setunia 🌼 kajka🌼 bongiorno 🌼 i fura kwiatków i buziaczków dla całej reszty nie wymienionej z nicków 🌼 buźka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko właśnie podpisałam listę 🌼 Jak tam Twoje zdrówko?! Sorki ale nie mam zbytnio czasu i dlatego nie goszczę tak często na topiku bo praca nocami wykańcza mnie do bólu i potem dwa dni odsypiam a potem znowu do roboty i tak w koło macieju! Poza tym świateczna gorączka zaczęła się mnie udzielać w okrutny sposób co powoduje że opadają mi ręce i nogi. Po protu nie mam siły. Jak tak dalej pójdzie to do kolacji światecznej zasiądę i ...... zasnę w ciągu 3 sekund!!!! ale byłby ubaw, zaraz pewnikiem znależliby się chętni na moje prezenty od Mikołaja i Gwiazdora! O niedoczekanie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dawno mnie nie było... Komp padł... Wstał z martwych... Więc tak miło wszystkich \"zobaczyć\"... Balbinko - :) Gadzina - jak już pisałam, mocna jesteś i nie pomyliłam się! Trwasz dzielnie... I dobrze gadasz... Setunia - buziak cieplutki dla Ciebie Złosliwiec - jak dobrze Cię widzieć na topiku... Pytam się o Słoneczko i Wiewióreczkę! Katia! :) Kinia - ziomalko... , skrobnij... Cometa, brawo! Wszyscy, co dołączyli, nooooormalnie podziwiam, bo wszak ciężko jest, a potraficie stawić temu czoła, co i mnie umacnia ..., gdy czytam..., cieszę sie, po prostu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina, ty już nie zasypiaj lepiej, nie po to rzucasz fajki, aby ci czujność znikła... A zresztą, Mikołaj zna się na rzeczy i podsunie ci pod poduszkę..., zatem na chwilę możesz przysnąć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie poginęło gg i w ogóle... Dajcie Babeczki swoje namiary... Setunia, noooo, cieszę się, że jesteś... List gończy dotarł... Mój numer ostał się..., więc jeszcze raz...8752111....Gadzina, i inne gadzinowe niepalaczki skrobnijcie do mnie, dla mnie ważne mega, zeby nie palić... a bez was smuuuuuuuuuuuuuuuutno.....A z wami? Wiadomo, wsparcie...A o to chodzi! No i Słonko odezwij się, Wiewiórko, znalazłaś pracę na obczyźnie..., no wejdź na topik, nieważne, czy palisz... Zrobiłaś zbyt wielką zmianę w życiu, aby tak od razu wszystko się udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ! :)Nie odzywalam sie , bo bylam chora .Mialam tzw.trzydniowke. Co tam milego slychac ? Poczytam zaleglosci w wolnej chwili . Milego dnia , kochani !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło, Kinia, nie choruj... Setunia...:) , daj znać na gg, bo nie wiem, czy działa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam w tajemnicy co najbardziej mnie wkurza w walce z tym cholerstwem!.... Pokonałam, oczywiście póki co i mam nadzieję, że na zawsze, tego wrednego peta i ciągoty do niego nie ukrywam, że dzięki Wam - Silnej Grupie Wsparcia i Adoracji, ale jak wchodzę na wagę to po prostu wyć mi się chce i opadają mi wszystkie członki oraz odchodzi po części chęć do dalszej walki 😭! Dzisiaj wlazłam na szalę sprawiedliwości i co widzę prawie 3 kilosy do przodu, spódniczki chyba się skurczyły przez używanie złych proszków do prania, bluzeczki jakowes wąskawe w biuście ( na to nie narzekam oczywiscie) sukieneczki i spodenki dziwinie opinaja sie w wiadomych miejscach! Matko kochana a miało być tak pięknie bo nie popełnia m swoich błędów z przed 2 lat - nie żrem, dużo piję, trochę się ruszam a tu co!... pstro - płakać , nie wyć mi się chce! Jak tak dalej pójdzie to chyba na golasa powędruję witać Nowy Rok!... I przestraszę na śmierć wszystkich obecnych!!! hahaha ale tak naprawdę to wcale nie jest mi do śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado chbya cos Ci nie dziala to gg:9 Balbinko ja mam tak samo:odzis jeszcze nie wchodzilam na moja wage ale wole teraz nie sprawdzac bo dopiero co po sniadaniu jestem wiec pewnie duzo wiecej by wskazala ta malpa Ale nie martw sie , to normalny \"skutek uboczny\" rzucania palenia, ktory podobno sam minie;) i wszystko [podobno samo]wroci do normy:) Ale mimio tego sama cwicze prawie ze kazdego dnia i staram sie mniej jesc i powiem Ci ze waga ani drgnie:D Moze dlatego , ze miesnie waza wiecej od tluszczyku:D[sie pocieszam;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to nie ma sprawiedliwości na tym świecie;-(( Ci co nie trzeba to tyja a ja tak bym chciała chociaz troszke...taki metabolizm mój:-(( Schudłam latem 9 kilo , bo przezylam cos bardzo smutnego i nie moge sie teraz odbic;-(Jak czytam , że wy tyjecie to mnie szlag trafia:-(( Ja przez 5 miesięcy przytylam niecały kilogram;-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jesteście :( ale niestety właśnie jestem po nieudanej próbie dostania się do laryngloga ooo zgrozo po prostu ogłuchłam :(m i jest mi z tym źle ogólnie jest fatalnie bo coś cały czas ryczeć się chce. Ale ciesze się bardzo że wszyscy się odzywają :D. Balbinko fajnie że jesteś ja swoją pierwszą Wigilie też przespałam :D byłam tak zmęczona że jak podałam już ciasto i troche zjadłam tego wszystkiego to zrobiło mi się błogo ż4e się wszystko udało iiiiii obudziłam się o 23:D.Och fado jak fajnie że jesteś od razu raźniej Pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia..., a próbowałaś? Mnie się wydaje, ze powinno zadziałać... Balbinko, a może zapisuj, co zjadasz, a później korektę zrób...Sama będziesz widziała, czego za dużo, bądź za mało... Na początku z BP, tak bywa, też tak miałam, a teraz wszystko wróciło do normy, ale też z tej radości, że jestem BP, to i ćwiczyłam, dużo się ruszałam, no bo jak zdrowo ma być, to całościowo... W sumie, to waże mniej niż wtedy, gdy paliłam...:) Wytrwałości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Msgdusia22
Hej dziewczynki 1 raz trafilam na ta wasza stronke i czytam te wasze notatki i bardzo mnie zaciekawily ja tez postanowilam r=nie palic mimo ego jestem zawodowym sportowcem trenuje 2 razy dziennie i pale fajki:( tzn juz dzis 4 dzien nie pale ale ciagnie mnie naal i boje sie ze zaczne ciesze sie ze tu jestescie i piszecie ze mozna to czytac i to mnie umacnia w postanowieniu ale bardzo boje sie przytyc mam swira na punkcie swojej budowy i wagi i chcialabym zgubic pare kilo a czy to sie uda jak nie pale? pozdrawiam was wszystki i zycze wytrwalosci w postanowieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Przed świętami załatw jeszcze lekarza i ..., a pod choinką to już będziesz się tylko wylegiwać... Hehehehe...., to taki optymalny plan..., a dlaczego by nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fado no wiem , nic na to nie moge poradzic;-)) Wiecej jeść nie dam rady, ale bedzie dobrze:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka1, ale nie fajnie być szczupłą, może więcej ćwiczyć? Co by tę energię życiową złapać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajka 🌻ja Tobie podaruje te moje 3kiloski :) Mam kolezanke , ktora ogolnie byla b. chuda , to w wakacje tak strasznie schudla [nieodchudzajac sie] , ze wszystko na niej strasznie wisi, nie ma juz na nia idealnych spodni, ktore by nie wisialy:o . TYeraz placze , bo nie moze przytyc, szkoda mik jej:( Gadzinka tak to jest z nasza sluzba zdrowia:o az strach chorowac;0 Fado tak, dwa razy sie odzywalam:o nie wiem o co chodzi;0 Moze zrob sie dostepna!:) Msgdusia22 sluszna decytzja, na pewno nie bedziesz jej zalowac! powodzenia!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, to podaj swój numer, niech sprawdzę, czy działa czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia22
widze ze nikt tu nie chce ze mna sie podzielic swoimi przemysleniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia co to za sportowiec co pali?! Rzucaj i nie ogladaj sie na nic, nawet na ta wage! Fado teraz tez pisze i pisze i nic:o ok podam nr:P3788432

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia22
setuniu powiem ci ze nie jest tak prosto teoretycznie nie pale 4 dzien ale mecze sie powiedz mi setuniu ile trzyma sie nikotyna w organizmie ? i czy sa takie testy ze mozna sprawdzic czy ktos pali czy nie? ja poprostu lubie palic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdusia ten glod utrzymuje sie dosyc dlugo bo ok 8tygodni;) ja nie pale ponad 6tygodniu i juz praktycznie nie mam tych napadow. Wysilek fizyczny jest chyba dobrym sposobem na zapomnienie o paleniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani :) 🖐️ donoszę szybciutko, że dziś to mój 10 DBP !! 🌻 Bongiorno - nie martw się, że coś tam Ci wyskoczyło. Ja od 3 dni mam zimno - opryszczka 😭 jedno na ustach, drugie na brodzie i jeszcze na policzku przez dwa dni tak bolało, że myślałam, że zwariuję. Wstyd pokazać się na ulicy ;) ale co tam.. ważne, że pachnę :D:D do tego wszystkiego źle spałam w nocy i nie mogę schylić głowy na dół ani obrócić w bok. Siedzę jak paralitka ;) Muszę Wam powiedzieć, że ja jeszcze zanim rzuciłam papierosy to przytyłam jakieś 3 kg To skutek nie stawania na wadze przez dłuższy okres. Teraz jeszcze jak rzuciłam palenie to strach się bać :) Staram się ćwiczyć w miarę regularnie, mało jem (tak mi się wydaje) ;) zobaczymy jak to będzie za wszystkich BP trzymam kciuki 🌻 i życzę miłego dnia a teraz wracam dalej pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×