Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

KOCHANI! Miałam bardzo ciężki czas i to zawaliło moją motywacje i chęć. Postanowienia znów się rodzą i pragnę do Was wrócić! Jak nie w tym to w przyszłym roku!!! Ale teraz pragnę życzyć Wam Wszystkim wytrwałym i nie tylko, ale podejmującym wciąż walkę ze sobą: \"Życzę Wam takiej wiary jaką miała Maryja, która nie rozumiejąc zaufała Słowu i pozwoliła aby Bóg się Nią posłużył i dał ludziom szczęście i Wy też dawajcie Je innym\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, słoneczko..., wiewiórka, no fajnie, znaczy się znalazłaś pracę , w pubie:),, a słoneczko, ty rzeknij cosik więcej, no brak mi Ciebie, nie zawsze poznaje się kogoś w sam raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Fado...rzeknę Ci ....to była dobra decyzja !!!!!!!!!!......:) Brakuje mi naszych pogaduch..heh...niestety nie mam jeszcze neta...a teraz gościnnie korzystam..:)....ale samopoczucie mam jakby sfilcowane...ręce przy samej ziemi w niekontrolowanym zwisie...cokolwiek cięzkawe...heh...:)...Dobrze bedzie...aby do wiosny !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm....., sfilcowane? No ha, czasami trzeba się sfilcować, żeby odemknąć się, ale skoro do wiosny jest nadzieja, to najważniejsze...Tak sobie tylko gdybam po próżnicy do słoneczka....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie tylko trochę ponarzekac chciałam ...hehehehe.......a tak na powaznie to badanka jakieś sobie po Świętach zrobię, bo jakoś mi tak ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos grawitacji...ręce w górę! A że czasmi w dół..., to właśnie kwestia tej ogólnej grawitacji... No i co ja chciałam przez to powiedzieć... ????? Że będzie dobrze, lepiej, inaczej? Siła w nas, no tyle, tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz globalnie się zmartwiłam, jakie badania? Badanka? Dobra, nie pytam, ważne, żebyś zrobiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Ty mi się nie martw..... nawet na zapas tez...spoko, przecież wiesz, ze ja porządne przemeblowanie w zyciu zrobiłam...ba....właściwie remont grneralny...heh...a to jak wiesz cokolwiek osłabia, albo i więcej...po drodze parę nieprzyjemnych sytuacji też było...łoj było !!!!!....remont na ukończeniu- tak myśle..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że Pati, to sie nie martwię... A na wszelki wypadek warto... takie różne badania robić..., rzecz wiadoma..., ale i tak z mojej strony hmmmm...:) Heh...Noooo, prywatę tutaj enigmatyczną po nocy uprawiamy, wszystko przez brak netu całodobowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiiiichutko....wszyscy śpią i śnią .jutro mnie nie będzie, a właściwie juz dzisiaj i to za chwilkę...:) Do następnego zagadania więc...:)...Buziaczek !!!!!!! Śpiochy...dla Was szeptane pozdrowienia przesyłam...:)....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I....po cichuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutku.................dla wszystkich.................mocnej walki i wytrwania...................i siły......:) Da się zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyskiego co najlepsze na nadchodzące Święta Narodzin Pana,dużo siły,zdrowia,wytrwałości,pogodu ducha, życzliwych ludzi wokół,i wszystkiego co nan..naj..naj...w Nowym 2007 roku. Trzymajcie się wszyscy,za wszystkich trzymam kciuki...zawsze...... a teraz po raz ostatni..... magdusia 🌻👄🌻👄🌻👄 gadzinka47🌻👄🌻👄🌻👄 madziorek 🌻👄🌻👄🌻👄 zarazka🌻👄🌻👄🌻👄 rolf 🌻👄🌻👄🌻👄 jelena🌻👄🌻👄🌻👄 bongiorno🌻👄🌻👄🌻👄 złośliwiec🌻👄🌻👄🌻👄 jerzys🌻👄🌻👄🌻👄 amazonka🌻👄🌻👄🌻👄 kinia🌻👄🌻👄🌻👄 gregia🌻👄🌻👄🌻👄 alleaffar🌻👄🌻👄🌻👄 kajka1🌻👄🌻👄🌻👄 spadająca gwiazda seteunia🌻👄🌻👄🌻👄 nikita-nowa🌻👄🌻👄🌻👄 wiewióreczkaaaaa🌻👄🌻👄🌻👄 słoneczkooooo🌻👄🌻👄🌻👄 balbina723🌻👄🌻👄🌻👄 fado🌻👄🌻👄🌻👄 kinia/ 🌻👄🌻👄🌻👄 cygaretka🌻👄🌻👄🌻👄 cometa🌻👄🌻👄🌻👄 llllljjj 🌻👄🌻👄🌻👄 larifa🌻👄🌻👄🌻👄 jovik🌻👄🌻👄🌻👄 jewel🌻👄🌻👄🌻👄 ......mam nadzieję ,że nikgo nie pominęłam...a jeśli to wybaczcie..a jeśli komuś sprawiłam przykrość, to również soory.....🌻🌻🌻.........................pa🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu dziekuje[👄spokojnych, rodzinnych, ciplutkich swiat:)❤️:) Gadzinko🖐️ja mysle , ze Katia wpisala sie tu po raz ostatni w tym starym roku;0moze gdzies wyjezdza na swieta i wroci juz w nowym roczku:) Mam taka nadzieje;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką nadzieje:(. Ale ja też mam kryzys i to ostry. Nie wiem czy dam rade to pokonać. Myśle aby iść kupić fajki. I ta myśl wzasadzie mnie nie opuszcza przez cały czas. Chwilowo się trzymam ale jak dalej będzie to nie wiem:(. Wiem że to głupota ale jest to chwilowo tak silne że nie wiem jak długo będe sie mogła temu opierać. Jest mi źle i nie moge się niczym cieszyć.Musze to przetrwać wiem. Ale się bardzo boję😭. Kochani bądzie silni, trzymam kciuki za Was mocno.Musze iść do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinka nie rob tego!!!nie kupuj fajek!!!!Pomysl ile juz wytrzymalas!ile zyskalas nie palac:0 Nie pal...nie siegaj po fajka ...zobaczysz ze bedzie pozniej tego zalowala! Zajmnij sie czyms......ubierz choinke:)[chyba ze juz ubrana]to rob cokolwiek!!nie mysl o tym! Mam nadzieje, ze nie poddasz sie tej diabelskiej pokusie:D trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Wszystkich pachnących BP :D Gadzinko 47-[ kwiatek] i uśmiechnij się :D muszę Ci powiedzieć że i u mnie -jeszcze wczoraj żona na mnie burczała a ja tez nie byłem lepszy a to wszystko przez porządki i przygotowania do świąt jednak ani przez chwilę nie pomyślałem o śmierdzielu wiem jakie ciężkie było z poczadku rozstanie ze śmierdzielem miałem co dziennie chęć zapalenia ale nigdy nie myślałem o kupnie fajek jestem z Toba i trzymam kciuki nie myśl o śmierdzielu to zaraz minie i będzie wszystko OK. setunia 🌼 sloneczko 🌼 fado 🌼 katia13 dzięki za życzenia 🌼 nawzajem jeszcze tu wrócę bo gonią mnie do ubierania choinki ide bo niechce mieć awantury jak wczoraj na razie BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech te Święta tak wspaniałe będą całe jakby z bajek, niechaj gwiazdka z nieba leci, niech Mikołaj tuli dzieci, biały puch niech z góry spada, niechaj piesek w nocy gada, niech choinka pachnie pięknie no i radość będzie wszędzie! ******************** 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Wesołych Świąt Bozego Narodzenia WSZYSTKIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani życzę Wszystkim Zdrowych Pogodnych i Pachnących Świąt, życzliwości jaakiej ja zaznałam na tym topiku i dużo prezentów pod choinką. Trzymam za Wszystkich kciuki powodzenia 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! Bardzo mi ciężko i źle przed tymi świętami. Wczoraj rozpadł się mój związek- dodam, iż trwał ponad 6 lat! Jest mi bardzo smutno ;( Usłyszałam, tylko że nie pasujemy do siebie :( Nie wiem czy teraz będę tu do Was zaglądała, pewnie się poddam! Nie potrafię nawet nic mądrego tu sklecić :( Wam składam najserdeczniejsze zyczenia i obyście mieli lepsze święta i koniec roku niż ja! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staropolskim obyczajem,gdy w Wigilię gwiazdka wstaje,Nowy Rok zaś cyfrę zmienia wszyscy wszystkim ślą życzenia.Przy tej wdzięcznej sposobności życzę Wam moc radości, dużo śniegu,smacznej rybki, lekkiej i niegroźnej chrypki, uśmiechu od ucha do ucha, zdrowia i pogody ducha.I żeby Wam się darzyło, z roku na rok lepiej było. Wsołych Świąt dla wszystkicj pachnących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikitka-nowa, tak mi przykro, nie poddawaj sie, będzie dobrze. Niebył Ciebie wart skoro zostawił Cie po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikita-nowa życie jest ciężki i nigdy nie wiadomo co może nas spotkać i czym nas zaskoczy:(. Wiem że jest Ci ciężko ale pomyśl sobie że nie będziesz dla niego marnowała sobie zdrowia przemyśl to i nie sięgaj po fajke nie jest tego wart, Jeżeli tak postąpił i to w takim okresie. Trzymaj się. A jja trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzije, że przetrwasz ten ciężki okres bez fajki {kwiatek]👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×