Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość palacze
Dzieki za powitanie! Na razie nie bede zmieniac nicka, zrobie to jak wytrzymam 1 dzien he he :) Cholercia juz tyle razy probowalismy rzucac palenie. Na razie nastawiamy sie psychicznie, bo to najwazniejsze. Wpadne w niedziele jak bede sie musiala wyzalic :p pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich życzę miłego weekendu BP :D Wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 :D Chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️🌼 zlosliwiec jak milo Cie znowu widziec 🖐️ wszystkich pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego :) ja nadal nie pale........42-en BP.....:D 🌼 :) 🖐️ :) 🖐️ :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A WOGÓLE TO CZEŚĆ WSZYSTKIM.NIEPALĄCYM I CHCĄCYM RZUCIĆ. BUZIAKI !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura, hura jak fajnie że odzyskaliśmy nasz topik. No i zlosliwiec miło Cię widzieć wreszcie po dlugiej nieobecności🌼🌼🌼 basiek dzielna kobietka z ciebie🌼🌼🌼 Dla wszystkich którym się udało rzucić palenie 🌼🌼🌼 Podziękowania dla ludzi którzy pracowali nad odzyskaniem tego topiku🌼🌼 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał, oddali nam topik:D:D:D:D:D:D Czy Wy widzieliście kto nas na tymczasowym topiku odwiedził:D Sama fiona* - załozycielka:D zlosliwiec-> jak miło, ale się tu wczoraj działo bez Ciebie :P Gadzinaka, kupiłam sobie dzisiaj ten kremik Garniera co o nim mówiłaś, taki malutki za 6 złoty, \"intensywna pielęgnacja\" i żel do mycia buziaka, może mi pomoże, bo normalnie tragedia, pryszcze jeden obok drugiego i jeszcze to uczulenie :( załamka lusi_24 🌻👄 basirk1🌻👄 fado 🌻👄 balbinka 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) to ten topik tez byl skasowany??!!!!!😠 najwazniejsze , ze ponownie "Jest6esmy"!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś się do hasła dorwał i kasował to co lepsze na kafe.. ale widzę że wszystko wróciło do normy, wszystko odzyskali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A komu to przeszkadzało Tyle miesięcy tu spędziłem Może komuś tu pomogłem Na pewno ktoś przez zazdrość 🌼 🖐️ :D Uważam ze nigdy nie zginie grono pachnących BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka czyli siakis haker:classic_cool: ja niewinna bo mnie nie bylo:P Zlosliwiec 🖐️:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razej porąbaniec chwalił się potem na wszystlkich topikach że ma hasła i usów co chce:) świr poprostu ale nasza historia w sieci i tak została, fragmentami ja odnajdywałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonika no to niez;ly swir:D:D to gdzie w sieci jestesmy?????:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spadam ład i porządek w domku zaprowadzić bo dzieciaki tak zdemolowały mi pokój że przejść nie można :D Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka thx!:) dobrze m, ze ja na razie nie mam dzieciaczkow:classic_cool: :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze znowu z Wami być Kochani. Mówilam złośliwiec że nie było Cię dlugo haha.🌼🌼🌼 za dlugo bo wielu osobom pomogłeś i pomagasz tak że nie znikaj na tak dlugo amazonko dzielna dziewczyna z Ciebie walczyła walczyła i wywalczyła, nie wiem czy ten krem dobry a syfy ale na takie liszajowate sprawy to tak 🌼🌼🌼 Fado 🌼👄 setunia 🌼 rolf 🌼 lusi 🌼 Fiono 🌼 odezwij się od czasu do czasu Basiek🌼 Dla wszystkich BP 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w niedzielny poranek 🖐️🌼 Wielkie dzieki Amazonka ze tak dzielnie walczylas nad naszym topikiem , ja nawet nie wiedzialam ze takie zeczy sie dzialy bo mnie nie bylo.🌼🌼🌼 Gadzinko Tobie tez dziekuje 🌼🌼🌼 Pozdrawiam wszystkich bez wyjatku 🌼🖐️ 🌼 :D 🖐️ :D 🖐️ :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko🌻:) czyzbys podjela kolejna probe?:) Basiek🌻:) Reczta prosze wstawac i sie meldowac!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno wstałam ale dopiero teraz się melduję :) bo od rana sajgon w domu :( Matko, co za dzień, wszyscy się mnie czepiają:( buuuu, czasem wydaje mi się, że ja w domu jestem tylko do gotowania sprzątania i prania, nie mogę nawet przez chwilę pobyć sama ze sobą i zrobić coś tylko dla siebie :( Idę się zamknąć w łazięcie i wypłaczę się do pralki, może ona mnie zrozumie i może mi przejdzie. Ale Wam życzę miłej niedzieli, pa. ps/ dzięki za dobre słowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie setunia, nie podjęłam niestety:(. Ale się strasznie wystraszyłam, że jak wreszcie ta chwila nadejdzie, to nie będzie Was i nie będzie miał kto mnie wspierać i dawać kopa. Po prostu blady strach na mnie padł:D. Bo w domu to wiecie same jak to jest mężuś po kilku dniach dopiero się zorientował, że coś jest tu nie tak. A i tak ciągle patrzył na tą moją próbę z pobłażliwym uśmiechem. Czyli wsparcie miałam tylko w Was bo syn niestety daleko i zabiegany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×