Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość bratpalacza
moj braciszek palił i jak chcial zrezygnowac pomogły mu suplementy Stało się to raczej przez przypadek, brał suplementy bo był przeziębiony a przy okzaji brania Detoxu, zauwazyl, ze papierosy strasznie odrzucaja go tzn. zle smakuja. Detox działa oczyszczająco i jak zaczął oczyszczać jego organizm poprawił jego odbieranie prze zmysły, zapach, smak itd. dlatego fajki źle smoakowały. Radze sprawdzić to na sobie detox dostępny jest w necie np. http://www.suplementy.sklep.pl/sklep/product_info.php?products_id=18 dajcie znac jak na was zadziałało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani🖐️ 👄 fado, setunia -> ale tu wesoło było wczoraj:D Miło że humorki dopisują :P Fajnie że tyle nowych buziaków jest, trzymajcie się dzielnie ludziska, nie ma co palić, lepiej odłożyć kaskę i na przyjemnośc wydać. Ja nazbierałam prawie 500 zł :classic_cool: przez 3 miesiące (będzie w poniedziałek) :D:D:D ale miałam frajdę dzisiaj w sklepie jak rany, nic chyba tego nie przebije, no moze następny dzidziuś :P :D Zaszalałam że ho, ho. Znalazłam nowe hobby, choć też kosztowne:( ale co tam, stać mnie teraz:D :P Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórka, jak mogłabym zapomnieć, dałaś radę z BP, albo z P u rodziny podczas odwiedzin... ? :) Jak w ogóle Tobie? Setunia? Amazonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amazonka tak trzymac , tylko czesciej sie pojawiaj , to bedzie jeszcze bardziej wesolo tu:classic_cool: Wiewioreczka Ty tak samo:) Fado mam nadzieje, ze nie skusilas sie na \"dymka\":P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaa????? Setunia, zapomnij, o czym piszesz... To jeszcze Złośliwca pozdrawiamy? Ciekawe, gdzie baluje w ostatnią sobotę karnawałową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado a soooo!!!!nie kusi cie:classic_cool: przyznaj sie lepiej ile razy dziennie o fajeczce \'aromatycznej\"myslisz:>:P heheh:DP:D:) to pozdrawiamy ogolnie wszystkich Chlopakow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kusi? Non-stop! Hmmm... Bywa tak, a później długoooooooooo, długoooooooooooo nic, bezobjawowo..., a człowiek dumny z siebie, że daje radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę, ja jednak byłam długoletnim nałogowcem, heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, lepiej się nie licytować w kwestii długości palenia..., nie mode`... Ważne, że BP i tyle! Gadzinka, podłączyli Cię już do kompa? :) Nocki dobrej dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toz ja nie mam zamiaru sie licytowac:) Zlosliwca i tak nie przebije:D:) Branoc 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość preety
Myślę, że dużą rolę odgrywa sport. Bardzo dobre rozwiązanie to np. basen. Jest stosunkowo niedrogi, ponieważ tyle samo się płaci za 45 min korzystania w pływalni co za 1,5 paczki papierosów. Nie ma możliwości przytycia [ wiele osob w trakcie rzucania palenia przybiera na wadze] samopoczucie bedzie lepsze i nie bedziesz myslec o paleniu :) same korzysci :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lub silownia to co nadrobisz w wadze po rzuceniu zamienisz w miesnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
Cześć wszystki,Mój 6 dzeń bez papierosa.Najgorszy z dotychczasowych,Poprostu czuje że mi płuca zaraz rozerwie,Dziś rano tak sie pokłóciłam z chłopakiem,normalnie histeria z takiego głupstwa,Ryczałam dobrą godzine,Nigdy ne byłam tak zdenerwowana,Najgorszy jest ten ból,A i na twarzy dostałam strasznych pryszczy i plam,Mój chłopak stwierdził że to może organizm sie oczyszcza i wszystkie toksyny wyłaqżą powoli,Czy wy też tak miałyście dziewczyny,takie zmiany na twarzy,Mam też nowy żel do twarzy i może to od niego,Sama niewiem,Nic już niewiem,A jeszcze dziś cała nocka w pracy przede mną,Niewiem jak dam rade,Dobrze że fajek niema,DZiś czuje sie paskudnie,czemu to nie jest wszystko takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oo!! silownia albo fitness:classic_cool: Lusi a co to za zmiany na twarzy masz??moze po prostu sie oczyszczasz , nie p[anikuj poki co a na pewno z tego powodu nie wracaj do palenia! A kto powiedzial , ze bedzie latwo! Trzym sie!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
TO SĄ TAKI CZERWONE SUCHE PLAMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
I PRYSZCZE ZWYKŁE PRYSZCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi moze i byc od tego zelu nowego chociaz nie wiadomo:o moze do dermatologa sie wybierz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
u dermatolaga już byłam,To stwierdziła że ma wrażliwą alergiczną skóre,Chciałam jakieś testy zrobić,To stwierdziła że niema potrzeby.dała mi tylko jakieś ulotki o kosmetykarz,pewnie firmy jej zapłaciły,Z ty że te kosmetyki to nie na moją kieszeń,A w ciemno to takie drogie strach kupować,A jakbym testy alergiczne zrobiła to co innego, A le pomyślałam że to może też właśnie może być od nie palenia,Teraz piecze mnie,cała twarz,i mam mrówki.Dlaczego ja sięgnełam po tą przeklętą pierwszą fajkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi to nie mowilas jej o tym , ze rzucilas?? pewnie wtedy nie myslalas , ze to jakis wplyw ma a podobno ma :) ja ogolnie sama raczej mam wrazliwa cere:/ wiec nie zauwazylam takowych zmian po rzuceniu moze zaloz topick na \"zdrowiu i urodzie\" albo poszukaj w tamtym dziale topikow o takiej tematyce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
Dzięki setunia,Jak byłam u tej durnej dermatolog to jeszcze paliłam ,to było z 4 miesiące temu.Podejrzewam ż to ten żel,A już myślałam że wkońcu dobry kosmetyk bo niby AA help do cery alergicznej,A na krem nie miałam uczulenia z AA,to na to bym miała,Sama niewiem może to od fajek tzn.od ich braku.A Ty setunia może mozesz coś polecić to cery wrażliwej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusi chetnie bym polecila ale ja sama caly czas poszukuje:( nawet jak pisze , ze do wrazliwej , alergicznej, ze nie podraznia i takie tam pierdoly , to i tak okazuje sie , ze jest do dupy:/ moze sie sama do dermatologa wybiore , bo jeszcze nie bylam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi_24
zgzdzam sie z Tobą,Niby jest do wrażliwej a jest do niczego ,Ja narazie mogę polecić tonik IWOSTIN,woda termalna Iwostin,Niektóre kremy z AA,,maść do cery alergicznel olatum,zwykły krem nivea,I znowu bębę musiała żel komuś oddać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mamy.A ty długo nie palisz,Zmieniła Ci się skóra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×