Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witajcie drodzy nie palący:)🌻 Chciałam Wam napisać, że nadal nie palę! Kaszel jest coraz bardziej intensywny, doszła chrypka i...mam wrażenie, że wydycham cały czas pozostały w moich płucach osad/ dym, nie wiem jak to nazwać. Dziwne uczucie, nigdy wcześniej tego nie miałam...Domyślam się, że to normalne, w końcu jakoś musi ujść moje 15 lat palenia... Kupiłam kilka odświeżaczy powietrza, cały czas psikam nimi w domu, bo nie jestem w stanie tolerować pozostałości mojego nałogu. śmierdzi wszystko - moje łóżko, łazienka i co najgorsze...pokój dzieci, a przecież tam nigdy nie paliłam:( Wietrzę i psikam, piorę i myję... Rany, jaka ja byłam głupia sięgając po pierwszego fajka!!! Tabex nadal zażywam, już w większych odstępach czasowych. Jestem na dobrej drodze.:) Pozdrawiam Was serdecznie i cieplutko:D Buziaki od niepalącej.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie nasze całe pachnące grono BP :D życzę miłego dnia BP :D:D:D:D:D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki:D Keke –dziś stuknął równy miesiączek- wznoszę toast –STO LAT STO LAT :D nigdy więcej śmierdziela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko pieknie świeci tak wiec wstawajcie i cieszmy sie wszyscy kolejnym pachnącym i pięknym dniem jak idzie nowym pachnącym? bo ja za Was trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniu
uzywalem Tabex chyba dwadziescia lat temu, szmat czasu, na nic nie dzialal. Po latach tak mi sie wydaje ze to tylko bylo placebo. A moze nie mialem motywacji? Ciekawy jestem jak dziala wspolczesnie. Wszyskie sposoby na rzucenie sa dobre, aby byly skuteczne. Mozna takze sie wsciec: o nie! nalog rzadzic mna nie bedzie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Jak tam wasze rzucanie palenia ? Ja naszczęście mam to już za sobą 12 lutego obchodziłąm rocznice :) :P Nie pale już 14 miesięcy i rzucałąm bez zadnych tabletek i róznych preparatów Zycze wam wytrwalosci i sukcesó :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze tu pare znajomych :P amazonka :* setunia :* gadzinka :* blanka147 :* Byłam jako MaNiUSiA :) Życze sukcesów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu pustki dzis a jakie ranne ptaszki z Was!!!!:D:) Zlosliwiec🌻:) Aga🌻:) Heniu🌻:) Misia🌻:) Demi🌻 no i gdzie reszta!!!!!1 Keke🌻gratulacje:)!!!!!!!! Amazonko🌻gdzie sie tak relaksujesz???? Blanka🌻 wracaj!!!!!dawno Cie nie bylo:o mam nadzieje, ze Twoja nieobecnosc na topicku sponsoruja \"pedaly\":D:classic_cool::) Balbinka🌻:) Basiek🌻:) Slonko🌻 ladnie Nam swiecisz ale tu tez poswiec:) Fadus🌻 kobieto gdzie nam ucieklas!!!!! Gadzinkop🌻:) Jerzys🌻:) I Ci ktorzy nie wymienilam🌻🌻🌻:):) Pozdrawiam!! udanego pachnacego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy miesiac bez fajki :D 🌼 aga, seti dzieki dzieki 👄 a o to i tort (___) i kieliszeczek czegos mocniejszego (_) dranoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec specialnie dla Ciebie, duzy kawaleczek (____) i kieliszeczek(_) :D 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki keke za torcika jest pyszny milutkiego dnia setunia🌼 keke🌼 balbina🌼 złośliwiec🌼 słoneczko🌼 basiek🌼 i dla tych co nie wymieniłam ale im również milutkiego dnia 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam Pozdrawiam serdecznie Wszystkich i życzę miłego dnia BP :D Keke –ale pychota ten torcik-jestem łasuchem na słodkości :D:D:D basiek 1-🌼 – dziś Twoje100dni BP i z tej okazji wznoszę toast STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!! Dużo zdrowia i nigdy więcej peta, –bo nie palić to cos pięknego-:D Agnieszka 1975 –🌼 🖐️ :D Gadzinko odezwij sie 🌼🖐️ Pozdrawiam również tych, co nas po cichu podczytują 🖐️ Za potrzebujących trzymam kciuki BP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia🖐️rozbawiłaś mnie po pachy z tymi pedałami zgadłaś skąd wiedziałaś?:D:D:D:D:D:D Jestem pozdrwiam was wszystkich gorąco dlaej jestem pachnąca🌻dużo czasu spedzam na rowerku pet juz tak nie narzuca sie chociarz czasmi pozdrawiam was wszystkich i obiecuje poprawe teraz biore sie za prace🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke , basiek moje gratulacje 🌼 ❤️ 😘 oby więcej takich okazji do szczęścia :)) Ja za tydzień 4miesiące BP sama nie moge w to uwierzyć że wytrwałam :) setunia 😘 zlosliwiec 😘 Amazonka😘 Rolf 😘 Jerzyś😘 Agnieszka1975😘 demi sciana😘 Miska88😘 blanka😘 gadzina😘 Balbina😘 sloneczko😘 Fado😘 Dla wszystkich na dobry początek dnia i jeczcze dla tych których ominełam😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w tym moim 100-ym dniu niepalenia ale dzieki Wam tyle wytrzymalam.Na poczatku zazdroscilam tym co nie palili 100 dni i prosze ja dzisiaj tez mam swoja setke...:D Zlosliwiec bardzo Ci dziekuje za zyczenia a to buziaki dla Ciebie👄👄👄 aurela wielkie dzieki...🌼👄🌼 blanka...🌼 Agnieszka...🌼 keke moje gratulacje wczorajszej rocznicy i wiecej takich....🌼 Gadzinka....🌼 Fado...🌼 Amazonka...🌼 Balbina...🌼 I dla wszystkich co nie wymienilam....🌼🖐️ Ja teraz pomykam ale zostawiam szampana,torcika po kawalku dla kazdego no oczywiscie tez po ciachu jaki kto lubi......:D Jeszcze raz wielkie dzieki wszystkim jest...:classic_cool::D Milego dnia oczywiscie pachnacego...:) 🖐️:D🌼:)👄:D]serce]:)👄:D🌼:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dzionka bp wszytkim pachnacym oraz pozdrowka dla starych i i nowych rzucaczy;) basiek gratuluje setki to juz cos:) ps.fado gadzinka gdzie wy jestescie apropo gadzinko to juz chyba czas na ciebie...trzymam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek wielkie gratulacje z tak fajnej rocznicy i zyczę Ci wielu jeszcze takich rocznic {kwiatek]🌼🌼🌼👄👄👄 A dla wszytskich pachnacego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek 1 – 🌼 ale pyszny torcik widzę że nie ma chętnych a ja jestem łasuchem na kremiaste ciasta trudno biorę następną porcje jest tam ktoś bo chce się stuknąć stuknąć lampka szampana a samemu nie wypada pić :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no złośliwiec puk kilichami za to by nasz Basiek 1 nigdy nie śmierdział by był zawsze pachnący a jak torta całego nie zjadłeś to chętnie wezmę też jeden kawałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️dalej twardo sie trzymam i nie kopce choc bardzo to lubiłam ale moja tchawica jest mi bardzo wdziecna🖐️ pozdrwiam was wszystkich i zycze miłegi i pachnacego dnia setunia🖐️ amazonka🖐️ złośliwiec basiek1🌻 agnieszka🌻 rolf🌻 kekek🌻 jesli o kims zapomniałam to przepraszam bardzo i śle także miłego pachnącego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim niepalącym :) jestem taka zalatana ze nie mam nawet czasu was dluzej poczytac, juz nie wspomne ze nawet o smierdzielu coraz czesciej zapominam - To ostatnie to raczej dobrze :D No to milego dnia wszystkim aga 🌼- a Tobie chyba juz tez niedlugo pierwszy miesiac stuknie amazonka🌼 złosliwiec🌼 seti🌼 balbina🌼 rolf🌼 fado🌼 basiek🌼 i dla wszystkich ktorych przez przypadek nie wymienilam 🌼👄 Trzymajcie sie cieplutko , u mie cos sie pogoda spaskudziła:-O grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmaipi
Ja rzucilam niby rok temu, a wczoraj bylam u znajomych i zapalilam dwa papierosy. No i dlatego tu weszlam. Bo dwa to jeszcze nie nieszczęście, ale boję się, co bedzie dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello pachnące Misiaczki!!!! Uprzejmie informuję wszem i wobec, ze w dniu dzisiejszym minęło mi całych 5 miechów które spowodowały, że me lico wypiękniało :-), włosy w dotyku niczym jedwab delikatne, garderoba cała pachnie luksusowymi perfumami a skarbonka prawie pęka we szwach :-) Acha - waga wróciła do normy ( informacja przeznaczona dla chwilowo nięszczęśliwych kobitek, którym ciałko płata małe figle:-p ) Życie jest piękne!!! Ucałowania wszystkim uczestnikom grupy wzajemnego wsparcia i adoracji bezpapierosowej 👄 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ balbina 723 –gratuluje pięć miesięcy BP –życzę ci wszystkiego co tylko sobie zapragniesz nigdy więcej śmierdziela-zebys zawsze była piękna i pachnąca i z tej okazji wznoszę toast –STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×