Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Blaneczko 🌻👄kochana no nie ma bata musze ten rower jak najszybciej skolowac , bo az zal mi tej pogody ja tylkko spacerek samotny zaliczylam bo ogolnie siedze i pisze:o za lenistwo trzeba placic, oj niestety:D;) ale pozniej to sem odbijemy jakos:classic_cool:] Aga🌻 a Ty sama na rowerku smigasz , czy masz towarzystwo jakies?:) kurcze sasiedzi sobie grilluja:o ale mi pachnie kielbaska az sie glodna robie :D Amazonko a Cioebie gdzie wcielo???? Gadzinko 🌻 halo, halo gdzie jestes Fado obrazilas sie na nas czy jak:(🌻 Do poznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Setunia dziś samam bo mąż na popołudniu w pracy syn u babci jutro po niego jade a sąsiadki wyjechały te co dołanczają sie na weekend długi od jutra wraca syn od pponiedziałki wszyscy hura spoko wieczorku 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Dzien trzeci...ZALICZONY! :) Jakze sie ciesze! Za dobry, bardzo dobry znak przyjelam, ze po dwoch godzinach wycieczki rowerowej z dzieckiem uswiadomilam sobie nagle, ze przez caly ten czas NI RAZU o fajce nie pomyslalam! Za to wczesniej i potem: niemal bez przerwy :( Dokladnie jak piszesz Keke: zwariowac mozna. Tak, ten biorezonans chyba najlepszym bedzie rozwiazaniem, w poniedzialek pochodze za tym, moze juz tego dnia sie uda, nie wiem. Oby tylko do poniedzialku dotrwac! :) Dla wszystkich pozdrowka pachnace i jak codzien podziekowania serdeczne! Duzo latwiej z Wami, zdecydowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duperelki
czesc :) Ja drugi tydzien juz nie pale, zaczelam cwiczyc wczoraj bo momentalnie sie zaokraglilam. Jestem z siebie dumna, to juz nie wiem ktore podejscie, ale ostatnie bedzie. Trzymam za Was kciuki :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirah1
nie palę już 3 lata i .............bardzo tego żałuję. Przytyłam 13 kilo wcale się nie obżerając, jestem załamana. popadam w depresje, nie chce mi się wychodzić z domu, a spotkanie i rozmowa z drugim człowiekiem to dla mnie tragedia. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirah 1 troszke ruchu i kilogramy polecą odstaw słodycze i nie jedz po 8 i będzie dobrze a uważam ze jest więcej plusów z niew palenia Pomyśl Ew-ka gratulacje i wytrwaj do poniedziałku i myjkaj na biorezonans wszystkim pachnącego dnia życze keke 🌼 złośliwiec🌼 setunia🌼 ew-ka🌼 basiek🌼 balbina🌼 słoneczko🌼 fado🌼 jeżyk🌼 i wszystkim co nie wyminiłam bo zapomniałam życze pachnącego i miłego dnia oraz słonecznego Umnie słonko już świeci 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🌻 co tak wczesnie wstajesz??:D w sumie sama dzis obudzilam sie juz o 5:25 i juz nie moglam zasnac;o a poszlam spac nie tak wczesnie bo o 1wszej;) Duperelki gratulacjie🌻:) Ewka 🌻 biorezonans to dobry pomysl :) Marah moze byly inne powoy tego przyrostu wagi, skoro sie nie obzeralas , to chbya od samego odstawienia tytoniu nie przybylo tych kg;) Pachnacego dnia!🌻 ja tu i tak jeszcze zajrze jak cos:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich serdecznie w ten słoneczny poranek :D Życzę miłego dnia BP ew_ka – 🌼czwarty dzień BP 🌼 - :D wszyscy się cieszymy i trzymamy za Ciebie kciuki staraj się nie myśleć i odpędzaj śmierdzące myśli 🌼 🖐️ :D duperelki- 🌼 powodzenia trzymam kciuki 🖐️ mirah1 – ja nie pale ponad 2 lata poprawiłem się 10 kg wydawało mi się ze jadłem tyle samo jak paliłem –nieprawda- trochę więcej podjadałem słodycze ciasta z kremem i inne łakocia zamiast śmierdziela byłem zawodowym palaczem paliłem około 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie  dziś waga wróciła do normy jestem SZCZESCIARZEM znajomi mówią ze świetnie wyglądam- młodziej -:D nie gniewaj się ale nic samo nie przyjdzie zacznij cos robić –jakiś marszobieg –dieta bo siedzenie w domu i rozpaczanie –jaka ja nie szczęśliwa to nic nie pomoże trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia i wytrwałości w postanowieniu 🌼 :D pozdrawiam dzisiejszych rannych ptaszków :D:D:D🌼 Agnieszka 1975 🌼 :D setunia 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirah1
Dzisiaj idę na konkretne zakupy i od jutra dietka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec🖐️🌻:D:) Mirah przepraszam , ze nicka przekrecilam wczesniej🌻 sluszna decyzja:) dietka na bank pomoze! ja tez troche przybralam jakies 2kg:D od dzis cwicze na nowo, bo waga jak waga ale ten tluszczyk trzeba w miesnie zamienic:D;) do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlośliwiec jak to jest po dwóch latach BP? ciagnie Cie jeszcze , bo rózne opinie słyszalam :-O mirah 1 -> dietka, troche dyscypliny i samozaparcia a bedzie dobrze. Zazdroszcze tych 3 lat BP i gratuluje jednoczescie ;) aga, seti co wy dziewczeta spania nie macie. Aga ta juz w ogole o barbarzyńskiej godzinie gdzisiaj wstala ja sie na drugi boczek dopiero obracalam :) ew_ka -> moje gratulacje i trzymam kciuki za kolejne dni BP. Idz na biorezonans , to naprawde pomaga. Wpisz nawet w google biorezonans a wyskocza Ci stronki i na pewno u Ciebie znajdziesz kilka gabinetow ktore to robia, ja w ten sposób szukalam. zlosliwiec🌼🖐️;) aga🌼🖐️ ;) setunia🌼🖐️ Amazonka🌼🖐️;) Gdzie Ty sie kobieto podziewasz ? ew_ka 🌼🖐️;) mirah1🌼🖐️;) blanka🌼🖐️;) i dla wszystkich ktorych nie wymienilam przez poranne zacmienie mózgu :D 🌼🖐️ ;) Pachnacego dnia wszystkim 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirah 1 🌼 konkretna decyzja świetnie –trzymam za Ciebie kciuki BP 🖐️ :D bo nie palić to cos pięknego nie da się tego opisać trzeba to przeżyć :D 🌼 setunia 🖐️ 🌼 :D 🌼 zaraz jadę na działkę rowerkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke 🌼 🖐️ :D Jak nie myśle o pecie to jak bym w zyciu nie palił A jak pomyśle o śmierdzielu to tak jak by się trochę chciało zapalić Ale wiem ze nie palić to cos pięknego 2 lata żyje innym pachnącym życiem Wszystkim życzę nigdy więcej śmierdziela, – bo nie palić to być szczęśliwym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seboczes
Zacznij pić dobre zestawy ziołowe które oczyszcżą twój organizm z toksyn i będziesz miała mniejsze głody szybciej i łagodniej odczujesz zmiany pozdrawiam sam to przeszedłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 25
czesc. nie pale od 2 lat i jestem szczesliwa. pozdrowienia wytrwalym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seboczes - > masz cos konkretnwgo na mysli, cos godne poledenia? co tutaj tak pusto ???? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justyna 25 - > no to gratuluje i zycze kolejnych sukcesów. Swoja droga to chcialabym juz obchodzic swoja pierwsza rocznice :) To bedzie dopiero cos . Jeszcze tylko 10 i pół miesiaca :classic_cool: o rany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj ja wstaje codziennie 5,40 póki mam prace bo o 7 wychodze a musze sie wyszykować kawke sopokojnie wypić i syna do szkoły podszykować Tak wiec dla mnie to normalna godzinka nio i mija kolejny dzień bez fajki szczęśliwy ale hm też mi sie przytyło i od wczoraj ostra dietka bo lato blisko musze dojść do mojej figurki z czasów palenia ale palić nie będe nie chce śmierdzieć milutkiego spokojnego i pachnącego wieczorku keke🌼 złośliwiec🌼 setunia🌼 basiek🌼 balbina🌼 jeżyk🌼 ew-ka🌼 blanka137🌼 amazonka🌼 gadzinka🌼 fado🌼 Jana38🌼 słoneczko🌼 gdzi ety sie podziewasz ika🌼 jovik🌼 jerzyk🌼 rolf🌼 i dla wszystkich co opuściłam bo zapomniałam 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zloskliwcze i jak na dzialce bylo??jeszcze moze nie wrociles, co??:)🌻masz dla nas swiezutkie?:>:D:) Kek🌻e ja dzis wyjatkowo spac nie moglam , moze spalam z 5godzinek a to masakrycznie malo jak dla mnie:( no i \\effekt taki ze juz spiaca jestem ale zaraz sie jakos otrzasne:D a\' propos to przypomnialo mi sie , ze na pobudzenie palilam fajke, czesto jeszcze lezac w lozku!!!:D i jak zasnac nie moglam , to tez palilam!! zeby szybciej mi sie zasnelo:D;[glupek bbylam];) Aga 🌻no to ja Ciebie kobieto podziwiam z tym wstawaniem💤 No co tam ludki??pojawiac sie ino roz:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet sniadania nie jadlam . Pierwsze co po przebudzeniu robilam do odpalałam L&M loghta i tak ze 4 przed wyjsciem do pracy :D (w dalszym ciagu bez sniadania oczywiscie) co czlowiek byl glupi ehhh :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keke nio ja też tak jak Ty po obudzenia najpierw fajka potem woda na kawke i przy piciu kawy ze dwie fajki i dopiero szłam sie myć ubierać do pracy a w pracy hm najpierw woda na kawke i z kumpela na fajke uciekałyśmy nio teraz jest inaczej i napewno lepiej spoko wieczorku śpiochy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga 🌼 jest nieporownywalnie lepiej. Jak sobie przypomne jak deszcz czy nie deszcz, snieg czy nie snieg czlowiekowi chcialo sie palic i trzebabylo wyjsc z pracy na dwor zajarac to az mnie trzepie. Ciezkie bylo zycie palacza ;D targalo mna na wszystkie strony przy silniejszym wietrze i ciezko bylo faja odpalic błahahah ale to komicznie musialo wygladac jak ktos mnie zboku obserwowal hihihi ale żenada :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide tradycyjnie jak co sobote sobie na pifffko |:D milego,pachnacego 🌼 wieczorku wszystkim zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiscie tez przed sniadaniem kawy i fajki;) dobrze, ze wpore sie zorientowalam , ze palenie szkodzi zdrowiu:P;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Witam! Tak jak piszesz Zlosliwiec: czwarty dzien. ZA MNA JUZ!!! No krzyczec chce mi sie z radosci!!!:) Do meza mojego dotrzec wczoraj nie moglo, ze NAPRAWDE od trzech dni nie pale! :) Dopiero wczoraj mu sie przyznalam /niestety pracuje daleko :(/ bo sama chyba nie do konca na serio bralam to postanowienie moje. Tyle juz ich bywalo i najczesciej w tym samym dniu znow z fajeczka sie witalam. A tu prosze! W koncu sie zawzielam! I dzionki kolejne mijaja! I dodatkowo: rzecz niespodziewana uslyszalam! Moj maz rowniez obiecal rzucic palenie! :) RAZEM zawsze razniej! Mam niezbity dowod w rzeczy samej: WAS i pomoc Wasza nieopisana!!! :) A ja teraz do poniedzialku obym wtrwala i tak jak radzicie dziewczynki: w te pedy pomykam na biorezonans! :) Pozdrowionka i snow kolorowych, i kciuki mocno trzymane za wszystkich, ktorzy jak ja zawziecie walcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bez wyjatku. Dzis 13-sty dzien BP. Jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i miłego dnia zycze oczywiście bez papierosa. za potrzebujących trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×