Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

balbina 723 gratulkacje i o torta prosze a toast wzniesiemy szampanem🌼🌼🌼🌼🌼 Tak keke 28 będzie u mnie PIERWSZY miesiąc jej jak sie ciesze i aż nie moge uwierzyć że wytrwałam ale wytrwam mysle że tak bedzie jeszcze wiele takich miesiecy, narazie mnie nie ciągnie zonbaczymy. Oczywiście mąż też nie pali. Właśnie wróciliśmy z rowerków byliśmy na zakupach. pachnącego wieczorku keke 🌼 setunia 🌼 zlosliwiec 🌼 Amazonka 🌼 blanka 🌼 gadzina 🌼 Balbina 🌼 sloneczko 🌼 Fado 🌼 i tych co opuściłam przez przy[padek również pachnącego wieczrku🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbina moje gratulacje , to naprawde duze osiagniecie :) Trzymaj tak dalej 🌼 Aga a Ty piecz torta bo za 4 dni Twoja miesiecznica . Ja zamawiam do tortu dodatkowo czerwone wino, polwytrawne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko, nie wiedziałam, że tutaj tylu drinkujących się znajdzie! Kochani, barek stoi przed Wami otworem, napełniony na maksa, więc do wyboru do koloru, co kto chce, i ile chce!:-) Nio, nio nio mam nadzieję , że nie popadniemy z tej radości w alkoholizm:-p A do bąbelków dodaję ciacha - także do wyboru, może być karpatka, serniczek, pijak nasączony że hohohohhooo,oraz fale dunaju mniam! Bierzta ile chceta na zdrówko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten.TYP.193-> ja tez myslalam ze mi sie nie uda a udalo sie, idz na biorezonans :) pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrwa dzisiaj w ogole caly dzien na topik nie moglam wejsc bo cos z serwerem chyba bylo :( milego wieczorku wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ten.TYP.193 napisze Ci tak że tez zawsze mówiłam że wszystkim sie uda przestać palić tylko nie mnie. Pamiętam jak weszłąm na ten topik i tym co tu byli zazdrościłam że oni mogli ja nie aż sie tu zaczutałam zaczęlam pisac i wmawiałam sobie ze papierosy są bebe i ja też moge przestać palić i poszłam jak keke na biorezonans i już za dwa dni będzie miesiac jak nie pale i jest super mój mąż do mnie po tygodniu dłączył Tak więc napisze krótko troszke wiary w siebie i ja polecam biorezonans i będzie dobrze Wszystkim pachnącego wieczorku i moc buziaczków śle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widze zenie tylko ja nie moglam wejsc na topik. dlatego teraz wszystkich pozdrawiam. milego wieczorka i nie palic prosze bo papieros nic nie daje. ja tez mowilam ze mi sie nie uda a jednak nie pale i mam nadzieje ze juz nigdy nie zapale oby tak bylo....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, musze sie pochwalic, nie pale juz cztery dni co dla mnie to osiagniecie nie byle jakie. Bardzo sie z tego ciesze. Probowalam roznych sposobow, az w koncu biorezonans mi pomogl. W sobote poznym popoludniem to byl impuls, zadzwonilam do gabinetu myslac ze juz jest nie czynne a tu odezwala sie babeczka i zaprasza mnie na poniedzialek rano, a ja na to ze bardzo ja prosze o wykonanie biorenozansu jutro czyli w niedziele, bo do poniedzialku to moge sie rozmyslec z zrzucaniem palenia. I wyobrazcie sobie ta pani specjalnie otworzyla dla mnie gabinet w niedziele o godzinie 11 -tej. Czuje sie super choc odruch reki jest nadal, albo czasami mysl ( po jedzeniu, czy np. jak zadzwoni ktos na plotki) ale nie daje sie. Jak palilam mialam problemy z cisnieniem, bardzo mi skakalo i czasami dochodzilo do 180/100 wtedy musialam brac doraznie leki na obnizenie cisnienia, teraz od niedzieli zeby nie zapeszyc mam cinienie niskie i bez tych szalonych skokow - no ale zobaczymy jak to bedzie dalej narazie to cztery dni choc wydaje mi sie ze to wieki. W kazdym razie jak ktos chce rzucic palenie goraco namawiam na biorezonans - ja jestem w szoku . Mam nadzieje ze pozwolicie mi tu do Was zagldac co jakis czas i chwalic sie swoja wytrzymaloscia jak rowniez poczytac co u Was slychac????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam Wszystkie piękne i pachnące dziewczynki 🌼🌼🌼 również Wszystkich chłopaków 🖐️ graba życzę miłego dnia BP :D 🌼 :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki :D 🖐️:D wczoraj tez nie mogłem wejść na topik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana 38 -> ja tez jestem po biorezonansie i nie pale juz miesiac i 4 dni :D. Najgorsze sa pierwsze dni, z czasem odruch siegania po faja zmniejsza sie bo jestes w stanie w ciagu dnia zapomniec o smierdzielu przez to ze cie nie ciagnie. Biorezonans jest genialny. trzymam za Ciebie kciuki. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana 38 zawsze możesz tu zajżeć napisać podzielic sie z nami jak idzie a myśle że idzie Ci swietnie też jestem po biorezonansie i jutro będe piekla torta na mój pierwszy miesiąc bez peta. Keke ma racje ż epierwsze dni są najgorsze bo jest ten odruch ale potem mija i jest super. Cisz to już tu jest kilka dni mało ludzi do nas zagląda dobrze że Ty keke i złośliwiec coś skrobniecie bo tak bym tylko ja pisała sama do siebie hihi pozdrawiam wszystkich i życze bardzo pachnącego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I piaty dzien bez fajka - ale super. Agnieszko, Keke jak dlugo u Was byl ten odruch i czasami mysl o papierosie ? bo owszem palic mi sie nie chce ale w ciagu dnia co jakis czas sobie mimo woli o nim pomysle. Jaka ja bede szczesliwa jak minie u mnie miesiac!!!!! Juz sie nie moge doczekac. Narazie robie porzadki ze swoja twarza, cialem, wlosami, ciuchami itd i bardzo mnie to wszystko bawi . Nie myslam ze ten biorezonans takie czyni cuda. Zycze dobrej nocy, jutro zapewne sie odezwe co by oznajmic Wam o moim kolejnym dniu bez peta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana38 po kilku dniach minie zobaczysz dobrze że masz co teraz ropbić z łapkami czyli porządki bo wtedy nie myślisz. Ja unikałam na początku sytuacji w których najczęściej paliłam i wiesz cio w domku sprzątałam że szok, nawet tu sie dziewczyny pytały jakie mam wielkie mieszkanko że sprzątam i sprzątam, Teraz jest ok i juz co raz mniej sie myśli o śmierdzielu. zaglądaj tu do nas i chwal sie każdym dniem godzinką bez fajki. milutkiego dnia dla wszystkich, pogoda cudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Pozdrawiam serdecznie Wszystkich bywalców pachnącego grona 🌼🖐️:D Jana 38 🌼- sześć dni BP to naprawdę nie lada wyczyn już najgorsze masz za soba jesteś silna kobieta i wierze ze Tobie tez się uda pokonać śmierdziela trzymam za Ciebie kciuki zaglądaj tu co dziennie to naprawdę pomaga :D Agnieszka1975- 🌼 Keke- 🌼 basiek 1-🌼 balbina 723-🌼 ten .TYP.193 🌼 ja tez nie wierzyłem ze mi się uda pokonać peta :D dołącz do nas – najtrudniej to zrobić ten pierwszy krok BP nic nie stracisz tylko zyskasz NIE PALIC TO COS PIEKNEGO :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowia ze trzy tygodnie trwa proces oduczenia sie odruchu siegania po fajka. Powiem szczerze ze u mnie minal miesiac i czasami jeszcze mi sie mocniej o pecie pomysli. To jest jednak tylko chwila i zaraz znowu zapominam:) Z dnia na dzien jest coraz łatwiej. Najgorsze w moim przypadku byly pierwsze dwa tygodnie, gdyby nie biorezonans :-O ....az boje sie myslec. No a teraz wstaje rano, lekko mi sie oddycha, mam wiecej energii, pozytywniejsze myslenie ...same pozytywy płyną z tego niepalenia :):):) a co najwazniejsze ślicznie pachne 🌼 Jana 38 - > wierze ze dasz rade, zagladaj tutaj codziennie i melduj o kryzysach, sukcesach w wojnie z petem, gorszych i lepszych momentach, bedziemy pomagac jak sie tylko da :D złosliwiec 🖐️ 🌼 Aga 🖐️🌼 Milego dzionka wszystkim zycze. Ale planeta dzisiaj daje, słoneczko swieci az miło :):):):):) 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[czescAll[:);)🌻 ale mi sie tesknilo za topem❤️:D ide polezec na kocyku a noz sie opale 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide troszeczke poimprezowac - bez smierdziela oczywiscie. Bedzie dobre winko i niepalace towarzystwo :D MILEGO WIECZORKU WSZYSTKIM 🖐️ Aga 🌼 👄 zlosliwiec🌼👄 seti🌼👄 tylo sobie tylka na kocyku nie przezieb ;) hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro ide imprezowac ale do grona palaczyale nie uda sienikomu mnie namówić Nie chce śmierdzieć. Chce już zawsze być pachnąca Jane co tam u Ciebie?????????? jak dziś minął dzień. Ja trzymałam kciuki i myśle że jesteś pachnąća Typ193 myśle ze dołączyłeś do nas no dalej skrobnij coś jak idzie Keke 🌼👄 złośliwiec🌼👄 setunia🌼👄 jak tam opaliłaś sie oczywiście słoneczkiem//// i dla wszystkich pozostałych PACHNĄCEGO WIECZORKU🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke poimprezuj i za mnie🌻:) mam nadzieje, ze tylek bedzie zdrowy:D:) bo niedawno dopiero co wrocilam;) ale spoko nie bylam za bardzo rozneglizowana, bo to jeszcze nie pora na takie rozbierance;) Keke udanej impreSkio!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga hejha laseczko👄🌻:) yyyyy moze i troszku7 mi sie nozki i plecki opalily ale to moze byc tez efekt specjalnego balsamu:x:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i co tam słychać u Was? kurcze dalej tak tu pusto Setunia widze że opalasz sie tak jak ja hihi ja torcika upikekłam zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaneczko witajh kochaniutka🌻:) jak tam rowerek?:) ja nadal nie amm:o mam wlasnie troche kaski , to moze cosik zakupie:)przydalby sie rowerek teraz na likendzik , to objechalabym wszystkie sciezki;) moze z tata bo tez ostatnio troche pedaluje:D;) Agus ja w stroju jeszcze sie nie opalam , tak tylko sobie na kocyku l\\polkezalam troszke bo jak mnie nie ma w domu , to \'tam \" nie mam gdzie i jaki sie opalac, bo nawet balkonu nie mamy:( a torcik z jakiej okazji?:>masz dzis jakas \"rocznice\":) BP?;0 ja chetnie sie poczestuje, bo wlasnie mam ogromna ochote na cos slodkiego , a niczego nie mam w domu:( nawet dzemu nie mam😭:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×