Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Keke - melduje sie, ja moge usiac do lapka dopiero jak moj Dwulatek usnie, bo wczesniej nie ma o czym marzyc. I szosty dzien bez papierosa leciutko minal. Agnieszka, Zlosliwiec, dzieki za trzymanie kciukow. Dzis bylo jeszcze lepiej niz wczoraj, nawet przed poludniem skusilam sie na mala kawke i wypilam ja sobie z wielkim smakiem i nawet przez chwilke nie pomyslalam, ze moze mi \"czegos\" brakowac. Zaczyna sie robic super, choc Agnieszka ma racje z tym sprzataniem. Sprzatam prawie caly czas, choc u mnie to sprzatanie jeszcze potrwa bo mam ponad 200 m2 do posprzatania. A dzis rano kupilam sobie kwiatki do ogrodu i na tarasy i pol dnia sobie je sadzilam w miedzy czasie obiad, spacer z dzieckiem na hustawki ze dwa prania a i tak mialam sporo czasu. Jutro mamy z mezem jechac do znajomych a bedzie ich spore grono i kilkoro z nich palacych, wiec moja pierwsza proba abstynencji wsrod ludzi. Zobaczymy czy dam rade. Musze dac rade. Zycze kolorowych snow, cieplutkiej soboty i pewnie wieczorem znow do Was zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ Pozdrawiam Wszystkich życzę miłego dnia BP :D Dziewczynki –🌼🌼🌼 Chłopaki 🖐️ graba :D Za potrzebujących trzymam kciuki BP 🖐️:D Rowniesz pozdrawiam tych, co nas po cichu podczytują 🖐️ Piękna pogoda wyruszam na działkę się dotlenić –jadę rowerem-:D BP 🌼🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA a czy Ty dzisiaj pierwszej miesiecznicy nie obchodzisz ?:D:D:D:D Kwiaty i baloniki dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼 Gratuluje wytrwalosci kochana 👄 i oby wiecej takich miesiecznic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak na chwilkę wpadłam, żeby Was pozdrowić:) i życzyć udanego dłuuugiego weekendu. bez smierdzieli. buziary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem Anita. Jutro kończę 14 lat i jutro właśnie kończy się konkurs „Cheetos”, w którym biorę udział. Bardzo chciałabym w nim coś wygrać, ale jak na razie mam za małą ilość punktów. Dlatego zwracam się o pomoc do Was! Jak wszyscy wiemy- W kupie siła! Sama nie dam rady wygrać, ale jeśli swoim głosem mnie wspomożecie, to w pewnym sensie przyłączycie się do mojego prezentu urodzinowego! To tylko kilka klików. Już tłumaczę, jak oddać głos. Wejdź na stronę http://www.shrek.cheetos.pl/?glosuj=zqimmeicht następnie przepisz kod i zatwierdź. I już! To nie zajmie Ci nawet pół minuty, a mnie sprawisz niesamowitą radość! Dziękuję bardzo!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak keke mam dziś pierwszy miesiąc bez peta też chce bardzo by było tych miesięcy jak najwięcej wino czerwone kupiłam i torta upiekłam tak więc zapraszam Pozdrawiam i zycze miłego wieczorku bez papierosa oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka 1975 🌼-z okazji miesiąca BP życzę Ci tego co sobie tylko zapragniesz i nigdy więcej śmierdziela i z tej okazji wznoszę toast –STO LAT!!! STO LAT!!! STO LAT!!! Stukam się z Tobą lampka winka –stuk- stuk a torcik pychota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnaco ! Agnieszka gratulacje i zycze nastepnego miesiaczka Zlosliwiec,mam nadzieje ze wycieczka na dzialke sie udala A ja dzis siodmy dzien BP - fajnie Choc siedzialam dzis w palacym towarzystwie to nawet przez chwilke nie chcialo mi sie palic - super uczucie. Tylko wiecie co? od momentu rzucenia palenia czasami jest mi jakos dziwnie niedobrze tzn nic mnie nie boli tylko czasami mam chwilowe zawroty glowy i chwilowe mdlosci. Nie wiem czy to moze byc spowodowanie rzuceniem palenia czy mam szukac przyczyny gdzie indziej ? Napiszcie mi prosze czy cos takiego Was spotkalo??? Moze to jest na skutek mojego apetytu ktory sie oczywiscie dosyc poprawil. Sama nie wiem . Napiszcie cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myśle że torcik i winko smakowało Jana 38 mi tez było podobnie eprzez pierwsze dni czułam sie zmęczona jakś senna i było mi bardzozimno ale to po jakiś dwu tygodniach minęło Tak więc głowa dogóry i trzymaj sie pachnąco. i uważaj z tym apetytem bo lato idzie hihi Pachnącego i bardzo miłego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Nie było mnie tu trochę, ale do rzeczy:) Palenie zacząłem rzucać od początku grudnia, ale moje pierwsze kroki można nazwać bardziej \"ograniczaniem\", niż rzucaniem. Paliłem po jednym papierosie co 2-3 dni, czasem miałem także dłuższe przerwy. Na sylwestrze np. wypaliłem 5 papierosów później znowu nie paliłem ( 4 dni ) przyszła impreza i wypaliłem 10 papierosów. Później nie paliłem 11 dni. Po 11-u dniach zapaliłem sobie jednego, ale stwierdziłem, że szkoda, że zmarnowałem te dni bez papierosa i zapaliłem..No i od 15 stycznia nie zapaliłem ani jednego papierosa:). Chciałbym zaznaczyć tylko, że im więcej robiłem przerw kilkudniowych tym kolejne przerwy były dużo łatwiejsze! Nie moża też powiedzieć, że \"chodziłem po ścianach\" po prostu starałem się żyć ze świadomością, że jak będę chciał zapalić to zapalę:) I tak też robiłem. W sumie im dłuższa przerwa tym bardziej wiedziałem, że już nie zapalę. kolejna rada: NIE OKŁAMUJCIE SIĘ!! Jeżeli liczycie dni bez papierosa i nie palicie już np 10 dni i zapalicie. To nie liczcie kolejnego dnia jako 11-y tylko liczcie od nowa. Uwierzcie, że to bardzo pomaga, bo dojdziecie do sytuacji, że powiecie sobie: \"qrde nie paliłem już tyle dni szkoda to zmarnować i liczyć od nowa\" i im dłużej bez papierosa tym łatwiej:). Teraz moje najbardziej przełomowe sytuacje :D Najtrudniejszy okres w rzucaniu palenie to 1-e 2-4 tygodnie: Musicie się liczyć z tym, że będziecie cholernie nerwowi i zdarzy Wam się na kogoś porządnie \"fuknąć\":). Na wielu forach piszą, żeby unikać imprez, spotkań w pubie itd.no przy alkoholu ciągnie. Guzik prawda. O ile na 1-ej imprezie \"musiałem\" zapalić o tyle na drugiej zapaliłem, bo chciałem. Teraz moe iść spokojnie na piwko itd i nawet nie myślę o papierosie. W zasadzie to już po miesiącu bez papierosa nie myślałem o fajkach !!! W dodatku u mnie w domu wszyscy palą ( no teraz już poza mną ) a więc fajki mam na wyciągnięcie ręki, ale dziękuję - Nie palę. Nie wierzcie też w żadne pomagacze typu: plasterki srerki. Tylko i wyłącznie SILNA WOLA!!! Palenie rzucenia jest wbrew pozorom cholernie proste !!! Jeśli przetrzymacie 1-y miesiąc to już spokojnie możecie rzucić. Z każdym dniem będziecie coraz mniej myśleć o papierosie i z każdym dniem będzie łatwiej! ale musicie tego CHIEĆ! Kika lat temu też chciałem rzucić palenie, ale wtedy miałem za mało silnej woli i wytrzymywałem bez papierosa góra 20 godzin:). Przez 7 lat nie miałem ani jednego \" czystego\" dnia a w ostatnich latach paliłem po 2-3 paczki dziennie!! I nie załamujcie się tym, że zapalicie po kilku dniach! Po prostu przetłumaczcie sobie: \" Ok, chciało mi się zapalić to zapaliłem, ale w sumie szkoda, że zmarnowałem te dni BP, więc już raczej nie zapalę\" I tego Wam życzę: NIE PALCIE już:). Jakie plusy? lepiej się wysypiam, nie żółkną tak zęby, kilka 100 więcej w portfelu, ale przede wszystkim zdrowszym wygląd i świetne samopoczucie:) Chociaż z tym ostatnim przy 1-ym miesiącu rzucania bywa różnie,ale warto przetrzymać ten okres. i jeszcze jedno: skoro to przeczytacie i tu jesteście to znaczy tylko jedno: chcecie rzucić palenie a to już jest bardzo ważne:) No to jak skończysz czytać mój post to odłóż fajeczki na półkę i zrób to samo co ja - rzuć palenie:) czego życzę z całego serca:) POZDRAWIAM!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie pale miesiac i tydzien :D imprezki to od poczatku nie byl dla mnie wielki problem. W drugi dzien niepalenia poszlam do baru i zeżarłam 2 paczki słoneczniku :) ale nie zapaliłam. Wczoraj i przed wchoraj tez balowalm i nic, nie chcialo mi sie palic mimo tego ze bylam jedyna niepalaca osoba w moim gronie. Doszlo w gole do tego ze jak przychodze z imprez do domu to musze wszystkie ciuchy natychmiast prac bo nie znosze smrodu fajek. Wczesniej nawet nie czulam ze smierdza mi wlosy, ciuchy i w ogole ze cala smierdze dymem bleee. Papierdosy poprostu zaczely mi przeszkadzac i bardzo sie z tego ciesze milego dnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowionko wszystkim 🖐️ 🌼 :D !!!! Życzę miłego dnia BP :D Jana 38 – 🌼8 dni BP🌼 :D wycieczka na działkę udana OK.! tu wszystko pachnie inaczej :D trzymam za ciebie kciuki odpędzaj od siebie śmierdzące myśli OK.? Agnieszka1975 –🌼 torcik –cos pięknego i pysznego az ślina z buzi leci :D Keke- 🌼 pamiętaj ze śmierdziel tak łatwo się nie poddaje bądź zawsze czujna :D setunia –🌼 sloneczko –🌼 przyjacielu 🌼 bongiorno – 🖐️ mmm757 – 🖐️ wszystkich nie wymienionych rowniesz gorąco pozdrawiam 🌼 🖐️ :D i tych co nas po cichu podczytuja :D 🖐️ za potrzebujących trzymam dwa wolne kciuki BP 🖐️ 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez zycze Wszystkim udanej , pachnacej niedzieli!!🌻:)❤️🖐️;) 👄Aga gratuluje wczorajszej miesiecznicy:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwcze alez nic nie szkodzi:) wiem ze tak mialo byc:) wazne ze o mnie pamietasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia –🌼 ja na dzień dzisiejszy to czuje się bardzo mocno wiem ze dam rade już żyć BP bez śmierdziela ale się uzależniłem tym topikiem i nie dam rady żyć BEZ WAS :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojn jak milutko że złośliwiec uzależniony oid topiku boi to mówi że będzie tu często zaglądał i nas wspierał keke🌼 złośliwiec🌼 setunia🌼 jana38🌼 typ193🌼 i wszystkim pozostałym🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe po przychodze to mi gdzieś setunia w kafe ucieka Pozdrawiam wszystkich stałych bywalców oj pogoda sie troche popsuła😠no cóż trudno Życze wszsystkim duzo zdrówka i pachnącej niedzieli ja wczoraj u znajomych byłam i musiałam wszystko co posiadałam na sobie ściągnąc i wyprac bo no cóz capiłam brrrrrrr:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia co tak biegasz po tym kafe kup sobie ten rower bedzie szybciej gdzie nie ide jesteś ale sie coś spotkac nie możemy:P:P:P Ja tam mój rowerek kochusiam kup i jedziemy ja pamietam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim 🖐️ 🌼 Ja nadal nie pale i dobrze sie z tym czuje. Wszystkim co obchodzily swoje rocznice zycze wytrwalosci w niepaleniu i badzcie czujne bo smierdziel sie czai. Pozdrawiam wszystkie pachnace dziewczyny a takze naszych chlopakow a zwlaszcza ZLOSLIWCA. Milego popoludnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje teraz dopiero czujemy jak wcześnniej śmierdziałyśmy, jej ja aż w to nie mogłam uwierzyć że tak można śmierdzieć petami, mam nadzieje ż ejuż nie bede wiecej śmierdzieć Pachnącego wieczorku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwile przywitać wszystkich i pozdrowić serdecznie !!!!!!....:) Kochani.....dzielni.....pachnacy....trzymajcie sie dzielnie :) :) :) Poczytałam sobie ostatnio wszystkie swoje posty na tym topiku.....ile ja tu bólu zostawiłam....jak wiele dostałam wsparcia.....warto było !!!!!!! Złośliwcze🌻 Przyjacielu 🌻 Ika 🌻 Jowik 🌻 A gdzie Fado się zapodziała???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mam fajny długi weekend właśnie dzwoniła moja szefowa ze moge zostać bez pracy. Nie może sie dogadać z babą od dzierżawy lokalu. nie wiem co ja pocznę Wam miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja jestem swinia, moze nie od konca ale jestem. Dzis moj maz wkurzal mnie od rana a tak wogole to wstal lewa noga i wszystkiego sie czepial niby grzecznie ale sie czepial. Nie wytrzymalam ukradlam mu papierosa, zapalniczke i poszlam na spacer oczywiscie z zamiarem wiadomo jakim. Jakie bylo moje rozczarowanie i wscieklosc w momencie chceci przypalenia sobie tego papierosa. Ja go wyciagam z kieszeni a on zlamany przy samym filtrze. Zaczela mi sie mieszac wscieklosc z zadowoleniem. Wrocilam do domu szczesliwa ze tak wlasnie sie stalo z tym nieszczesnym fajkiem. Az strach pomyslec co by bylo gdyby on mi sie nie zlamal. I oczywiscie juz do konca dnia nawet przez chwilke ni pomyslam o tym \"potworze\" Jutro dziewiaty dzien BP. Zycze Wam kolorowych snow i juz gasze swiatlo bo chyba tu juz nikt dzis nie zajrzy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×