Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ew_ka
Dzien dobry! A u mnie slonko dla odmiany :) I ja Wam wszystkim radosnego dnia zycze! :) Aga, powodzenia! trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie :D Chociasz u mnie jest dzień pochmurny i pada deszcz To życzę wszystkim miłego dnia BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dla wszystkich milego dnia i wytrwania w postanowieniu:-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sobie pochodziłam zobaczyymy co wyjdzie ale jestem uparta i cosik znajde tak myśle mam czas do końca czerwca bo od 1 lipca jestem bez pracy ale hm jestem pachnąca i z tego sie ciesze tak jakos mi fajbie jest dziś u nas deszczyk momentami padał i wialo a taka dziewczyna wyszla przed sklep sobie zapalić wiecie jak smiesznie wyglądała al ee ja napewno też bo tez musialam wyjsć na dwór by zapalić jej jak ja wyglądalam śmiesznie pachnącego i milego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna-titi
Pierwszy raz wzielam papierosa do ust jak mialam 13 lat:/ Noo idiotka straszna i tak sobie przypalam z kolezankami przez rok,nastepnie rok przerwy i znowu powrot do dymku i juz sie ciagnelo przez 6 lat dzien w dzien fajeczka w ustach...Az w listopadzie ubieglego roku zaczelo mnie dusic w plucach...i szybko sie meczylam(poza tym mam jakies problemy z tarczyca a takie palenie chorobe rozwija) przestraszylam sie... i razem z przyjaciolka postanowilysmy nie palic:) od 3 grudnia do dzis nie pale:) bylo ciezko Ale dzis dym z papierosow cholernie mi przeszkadza...co mnie bardzo cieszy nabralam troszke na wadze ale nie przejmuje sie tym zbytnio, troche wiecej ruchu i czuje ze pozbede sie tych zbednych kilogramow. Cera zaczyna robic sie ladniejsza...ojej jestem z siebie dumna a balam sie ze nie dam rady Chociaz slyszalam ze nalogowy palacz po 5 latach moze wrocic do nalogu:( dzis juz jest 5 miesiecy i 5 dni hih Dziewczyny trzymam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie melduje!!!! Jestem, nie pale nadal ijest ok. (dwa tygodnie i dwa dni) Pozdrawiam wszystkich goroco, pachnaco i ... spiaco!!!! Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomnialam napisac, ze moj maz jeste zapisany na piatek na godzine 18.50 na biorezoanas na Ursynow tam gdzie ja bylam. Jak narazie nie chce mi sie wierzyc w postanowienie mojego meza, ale daj Boze zeby przestal palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana38 super ze sie dzielnie trzymasz i trzymam kciuki bys dalej nam pachniała Uwież w męża mój po tygodniu po mnie poszedł i nie pali też pachnącego dnia i miłego choć u mnie pada deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy gdzie dziś sie podziewacie. jej namówiłam dziś moją koleżanka by poszła na biorezonans Ma przemyśleć Zobaczymy pzchnącego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Wszystkich serdecznieBP :D Agnieszka 1975 –🌼 melduje się i podpisuje liste obecności :D Byłem na działce zrobiłem sporo roboty deszcz pada ale z przerwami Dziewczynki 🌼 :D Chłopaki 🖐️ graba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga -> zasmarkana z goraczką ale melduję się :) Jeszcze 10 dni i pół roku minie:D :classic_cool: Pozdrowionka dla dzielnych rzucaczy:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amazonko kochana dużo zdrówka życze jej gdzie Ty sie tak załatwiłaś ale masz piękną rocznice za 10 dni Zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie pale
Miesiąc temu dzieki Tabexowi rzuciłam palenie. Pozostało mi jeszcze 69 tabletek ( ważność 09.2008) jeżeli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na maila. 100 tabletek w aptece kosztuje 35 zł, lek jest na receptę. Jestem z Wawy, ale mogę też go przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwiec to Ty masz fajowo z tą dziaeczką Łapki jets czym zająć;);)\\u mnie też dziś lało i co chwilke słonko wychodz,iło; dwa razy nawet przemokłam ;);) melduj sie tu bo tylko my zostaliśmy z chora amazonką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dzięki za życzonka :D załatwiłam sie w niedzielę na komuni, zimno było niemiłosiernie i mnie przewiało :( a co gorsze moje dzieciaczki też się pochorowały i też gorączkują kichają i wogóle:( 😭 a w niedziele następna komunia, i to u chrześniaczki i co to bedzie, nie mam pojęcia:( basiek 👄 lecę do łóżeczka mleczko z miodkiem wypije i poloprynkę łyknę może minie :) Całuscki cieplutkie dla Wszystkich zlosliwiec 🖐️ fado 👄 Gadzinka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna-titi -> 🖐️ 🌼 Gratuluje wytrwalosci i trzymam kciuki za dalsze sukcesy w walce ze smierdzielem Aga 🌼 pieknie wszystkich do porządku przywolujesz :D wedle rozkazu melduje sie wciaz pieknie pachnaca basiek1 🖐️🌼 ;) amazonka🖐️🌼 zlosliwiec🖐️🌼 jana 38🖐️🌼 seti🖐️🌼 i dla wszystkich ktorych przez przypadek nie wymienilam 🖐️🌼 i dla tych, ktorzy wlasnie po cichutku nas czytaja🖐️🌼i za tych ktorzy maja zamiar lada moment do nas dolaczyc 🖐️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
witam wszystkich. jakoś nie mogłam się zalogować. dzisiaj 3 dzień niepalenia. a tych prób już tyle było i nic. mam nadzieje że to już ostatnie pożegnanie z tymi śmierdziuchami.Miło że was tyle tu jest. To daje wiare że może się jednak uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle po nocy sie szwedam, witam Was wszystkich pachnaco zycze milej nocki, kolorowych snow i mowie dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam zgasic swiatla, wiec go gasze. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland30
oczka sie zamykaja.trzeba uciekac do łóżeczka.i zacząć pachnący 4 dzień. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×