Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam🖐️ pozdrawiam Wszystkich serdecznie :D dziewczynki- 🌼 chłopaki 🖐️ graba za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
Uff, pierwszy dzien niepalenia za mna! Oj, ciezko, ciezko bylo... Wciaz jest. I jedna mysl w glowie: a moze tak tylko jeszcze jednego? Ostatniego? Przeciez nic sie nie stanie... Glupie to, wiem :( Bylam juz z psem, umylam glowe, zeby juz nawet na balkon nie kusilo mnie wychodzic. I zamknelam sie w domu na cztery spusty. Jedyne miejsce gdzie nigdy nie palilam. I nie zapale :) Pozdrowka dla wszystkich, milego wieczoru i spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 miesiac i 10 dni BP :D złosliwiec 🖐️🌼 aga🖐️🌼 ew_ka 🖐️ trzymam za Ciebie kciuki ;) setunia🖐️🌼 amazonka🖐️🌼 basiek🖐️🌼 balbina🖐️🌼 jana38 🖐️🌼 mowilam ze biorezonans czyni cuda ;) a teraz meza pod pache i dawaj z nim na odtrucie ;) I dla wszystkich o ktorych zapomnialam 🖐️🌼🌼 Branoc wszystkim 😴 pachnacych snow zycze 👄 pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) W suwaczku ilośc dni, kiedy nie palę! :D na razie baaardzo malutko ,ale zaszłam w ciażę i tak sobie w głowie poprzestawiałam, że palą ludzie obok mnie, a ja, jakbym nigdy nie paliła.. ! hurra! Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam serdecznie życzę miłego dnia BP :D setunia – z okazji pół roku nie palenia życzę Ci wszystkiego naj naj naj naj 🌼 :D nigdy wiecej śmierdziela żebyś zawsze była piękna i pachnąca 🌼 🌼 🌼 i z tej oto okazji wznoszę toast STO LAT!!! STO LAT !!! STO LAT !!! BP :D ew_ka 🌼 nie daj się skusić trzymam za Ciebie kciuki –wierze ze pokonasz śmierdziela czarna_ matylda 🌼 słuszna decyzja BP dumny jestem z Ciebie tylko pomyśl o MALENSTWIE bo to jest najważniejsze w Twoim zyciu –trzymam kciuki amazonka🌼 blanka147🌼 balbina723🌼 Gadzinka 47🌼 Fado🌼 Jana38🌼 basiek1🌼 Agnieszka1975🌼 Keke🌼 Celtycka🌼 sloneczko 🌼przyjacielu ika🌼 jovik🌼 jerzys- 🖐️ graba rolf-🖐️ graba cometa-🖐️ graba heniu- 🖐️ graba rowniesz pozdrawiam tych co przez omyłkę nie wymieniłem i tych co nas po cichu podczytują za potrzebujących trzymam kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany seti poł roku stuknęło jaaa gratulacje i STO LAT bez papierocha :):):):):) 🌼🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia cieswze sie że mija dziś Ci pół roku mysle że torcik upiekjłaś bo ja wlasnie sie cześtuje i jest pyszny dobrze go nasączyłaś zycze Ci dalszej wytrwałości i obyś nigdy więcej nie śmierdziała🌼🌼🌼🌼🌼🌼 złośliwiec🌼 keke🌼 setunia🌼 [basiek🌼 balbina🌼 jana38🌼 ew-ka🌼 złośliwiec🌼 tych co opuściłam też pozdrawiam i pachnącego dnia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Keke 🌻Y-->szampan:D;) Zlosliwiec🌻Y Aga🌻T DZIEKI ZA TE niezwykle zyczenia:) teraz juz na pewno dociagne jakos do roczku:D:)[zart w ogooe mnie nie ciagnie do smierdziela, czasami tylko mam diabla na ramieniu ale zaraz go zganiam:D;)] dla Wszystkich prosze sie czestowac! szwdzki stol jest:classic_cool:;) 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻 🌻❤️👄❤️🌻🌻❤️👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seti torcik pierwsza klasa niedlugo wszyscy grubi bedziemy bo co chwile ktos ma swoje swieto i torcikiem czestuje :):):):):) śliczna podoga dzisiaj u mnie, ide chyba troszke ryjka opalic , z tym ze dla odmiany słoneczkiem a nie papierochami hihihi :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kekus a co tam:D troszke slodkosci nie zaszkodzi szczegolnie tak z rana w ramach sniadania:classic_cool: ;) u mnie tez cudnie za oknem otworzylam okno na calo szerokosc i jest cieplutko:) ale moze jednak cieplej sie ubierz , nie w bikini , bo jeszcze za wczesna godzina:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia pyszny torcik i wezme jeszcze jeden kawałek keke nie utyjemy bo śliczna pogoda i można iść n a rowerek. słonecznego pachnącego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani :) Wczoraj o 19-stej minął rok odkąd rzuciłam palenie. Sama w to nie wierzę,że się udało. Pamiętam jak rok temu wylewałam łzy w rękaw Złoślowca i Jovik i to dzięki nim i wielu cudownym osobom z tego wątku dzisiaj nie palę Jestem szczęśliwa i dumna z siebie jak paw:) Złośliwcu,Jovik DZIĘKUJĘ!!!!❤️🌼👄 Wszystkim rzucającym życzę powodzenia. Jeżeli będziecie chcieli napewno Wam się uda :) Za wszystkich 3mam kciuki Ps Dzisiaj dopiero czuję jak to świństwo śmierdzi fujjjjjjjjjjjjjjjjj Miłego dnia wszystkim:) pa!!! Słoneczko--🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe seti w tym bikini trzęsłabym sie jak osika ;) :D Aga masz racje - jeszcze jeden kawaleczek torciku prosze mniiaaammm :classic_cool: ika* -> moje gratulacje i nic innego mi nie pozostaje jak zyczyc Ci 100 Lat BP ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka🖐️[kwiatek Setunia zycze Ci nastepne pol roku i wiecej BP....:D 🌼👄❤️ ika...dalszej wytrwalosci w niepaleniu....:D 🌼 wszystkich pozdrawiam bez wyjatku...:D Setunia pyszny torcik.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek dziekuje:0 ja Tobie zycze tego samago🌻❤️:) Wszystkim zycze 100lat BP👄❤️ Ika gratulacje i kolejnych lat BP zycze🌻:) matko pisze tak jak juz bym wypila cala butelke szampna:P ale to ze szczescia:D;) a nie od szampana;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew_ka
I ode mnie Setunia i Ika gratulacje najwieksze! Ja tylko tak marze aby tylko ten pierwszy miesiac przetrwac... Potem powinno byc latwiej przecie... Powinno, prawda? Poki co: DRUGI dzien zwycieski za mna ! I znow okropnie bywalo :( Bo sekundy nie ma w istocie bym o tej cholernej fajce nie pomyslala! :( Dzieki tym wszystkim, ktorzy wspieraja :) Super, ze jestescie. I ja z sil calych kciuki za Was trzymam! Pozdrawiam, milej nocki Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Ika gratulacje, choc jak zwykle zagladam do Was bardzo pozno i na torcik i szampana sie nie zalapalam. No szkoda, ale najwazniejsze ze Wy szczesliwe. Ew_ka, a moze biorezonans? Bedzie Ci latwiej - duzo latwiej. W sumie najgorsze jest faktycznie te pierwsze 12 godzin a potem to juz jakos leci. Ja serdecznie namawiam. Napewno nie dalabym sobie rady bez biorezonanasu. To m. inn. dzieki Agnieszce1975 nie pale juz 12-ty dzien, bo w sumie to Onami poradzila te metode. A wlasnie, wlasnie u mnie juz 12-sty dzien BP i z kazdym dniem jest coraz latwiej i zdarzy mi sie tylko czasami przez ulamek sekundy pomysleco papierosku, ale nie o tymaby zapalic tylko tak czasami przez malenka chwilunie czegos jest brak. Ale generalnie jest super. Dzi pola dnia spedzilismy z dzieckiem w Zoo, potem reatauracyjka i obiadek, wszystko czuje, wszystko mi smakuje - calkiem inne zycie. Czarna Matylda - ciaza u kobiety czyni cuda z Jej organizmem, takze jezeli tak latwo udalo Ci sie przestac palic to gratulacje i tak trzymaj, choc musze Ci napisac, ze ja jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy po zrobieniu testu nie zapalilam ani jednego papierosa az do skonczenia karmienia synka. Przed ciaza palilam duzo i dlugo a tu rozum powiedzial nie i juz. Co do suwaczkow to na tym forum chyba nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ew_ka ja pierwsze 3 dni myslalam ze zwariuje ale nie dalam sie (paliłam 8 lat paczke dziennie) w 6 dzien poszlam na biorezonans. Do fajek mnie nie ciagnie .Czasami sa dni ze pomysle kilka razy w ciagu dnia o fajce ale w wiekszosci bywa tak ze siedze obok i z ludzmi palacymi i sie nawet zapomne ze ja palilam:) ( dodam ze mam smoka w domu- mama pali namietnie)takze nie bylo mi łatwo .Przetrwaj te pierwsze kilka dni a pozniej juz poleci. Jak ja to zwykle mawiam : silna wola, troche tabexu , na koniec biorezonans i bedzie git :D hehe znajomi do mnie czasami dzwonia i z ciekawosci pytaja czy pale bo sa w szoku ze pierwsza lokomotywa przestala kopcic. Jest niesamowitą satysfakcją powiedziec hmmm nie moj drogi lub moja droba , nie nie pale ;) Pragne równiez dodac ze gdyby nie nasz topik oczywiscie to nie wiem czy dala bym rade, dobrze jest miec swiadomosc ze nie jestes sama i ze nie tylko Ty walczysz ze smierdzielem - jest nas wielu i mozemy sie wspierac wzajemnie, tak jest duzo łatwiej no i mozesz przy okazji zajac czyms rece :D Takze : Aga 🌼;) seti🌼;) zlosliwiec🌼;) balbina🌼;) basiek🌼;) fado🌼;) amazonka🌼;) kominek🌼;) sloneczko🌼;) kominek🌼;) ew_ka i dla Ciebie 🌼🌼 zebys juz zawsze byla pachnaca branoc wszystkim 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo a sie rozpisalam Jana38- trzymam mocno kciuki i zycze dalszych dni BP piateczka 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewka🌻dziekuje:) Tobie tez gratuluje tego ze sie zdecydowalas!!! niedlugo Twoja rocznice bedziemy swietowac:) na pocztak miesiecznice albo pierwszy tydzien, to juz njiedlugo:) jana 🌻dzieki uwierz mi ze tort jeszcze byl Dla Ciebie o szampanmie nie wspomne:) no to jak go nie zauwazylas to na rano bedziesz miala jak znalzl:D;) Branoc🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana 38 super że dzielnie sie trzymasz i nie dajesz sie śmierdzielowi Ew-ka a może też biorezonans???????? pomyśl naprawde on czyni cuda pachnącego dnia wszytskim tak słonecznego jak u mnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 🖐️ Amazonka- 🌼 :D blanka -147🌼 :D balbina -723🌼 :D Gadzinka47 –🌼 ? :D Fado –🌼 :D Jana 38-🌼 🖐️ :D basiek 1-🌼 :D Agnieszka 1975 –🌼 :D Keke –🌼 🖐️ :D Celtycka –🌼 :D ew_ka –🌼 :D czarna_matylda –🌼 :D Sloneczkooo-🌼 przyjacielu :D ika* –🌼 wszystkiego naj-naj z okazji rocznicy BP 🌼 🖐️ :D jovik –🌼 co u Ciebie –jak możesz to się odezwij 🖐️ :D pozdrawiam Wszystkich wymienionych i nie wymienionych życzę miłego dnia BP:D za potrzebujących trzymam kciuki BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim słicznie pachnacym ;) 🌼 pogoda za onem piekna az chce sie zyc Milego dnia BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia:)🌻BP jak zawsz oczywiscie:classic_cool:;0 fajnie jest BP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie byłam....nie palę od hhmmmmmm...przestałam liczyc , więc jest bardzo dobrze:-) 10 miesiecy minie 20 maja:)))) bylam pod nickiem kajka1 ale zapomniałam hasła---hahahh!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm hejka wszystkim tym co w domu i tym co kożystają ze słonka ja dziś zaliczam jedno i drugie i pozdrawiam nastepująco amazonka🌻setunia😘:Di rower złośliwiec🌻i miłych chwil na działeczce i duzo słonka ale jak dla ciebie to chyba troche deszczu tez by sie przydało keke🌻 basiek😘 agnieszka1975🌻:D gadzina🖐️ balbina🌻 fado🌻 jana38🖐️ słoneczko🌻 ika🖐️ jovik🖐️ jerzyś🌻 rolf🖐️ i dla wszystkich których nie wymieniłam ❤️ no to ja pomukam na rowerek i życze wszystkiego najlepszego a zwłaszcza tym którzy obchodza roczniceBP aklbo obchodzić bede bodajże obchodzili:P:P:P:P ale zamieszała🖐️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio jak zawsze zycze pachnącego mlutkiego wieczorku wróciłam właśnie z rowerku jestem troszke zmeczona ale co tam jetsem pachnąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×