Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Dzwoniąc pod numer 0801 108108
UZYSKASZ POMOC W RZUCENIU PALENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjj dzisiejsza walka jeszcze się nie skończyła ale wytrzymałam już tyle że mam wielką nadzieje że wytrzymam. Za około 2 godziny stocze największą jak dotąd bitwe, mam nadzieje że ją również wygram. Jak misiek (przypomne niewtajemniczonym że też rzuca i nie pali od 14 lutego; data jaknajbardziej przypadkowa) nie przytarga do domu śmierdziela, to będzie dobrze. Jak mnie będzie kusił do dam mu w ryj (nie miskowi:) tylko śmierdzielowi)!!!!!!!!!! Qrde dokładnie trzy tygodnie temu około 17.00 wypaliłam ostatniego. Czy myślicie że dziś mój mózg zrobi wszystko żebym zapaliła? Bo przecież uzależnienia fizycznego już nie ma (według \"Łatwej metody...\") Wcześniej naprawde mnie nie ciągło!!!!!!!!!!!! ale dziś łazi za mną cały dzień i depcze mi po piętach :(:(:( Potrzebuje was bardzo!!!!!!!! Dziś szczególnie dziś!!!!!!!!!! Nie wiem k**wa co się ze mną dzieje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoniąc pod numer 0801 108108
UZYSKASZ POMOC W RZUCENIU PALENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoniąc pod numer 0801 108108
UZYSKASZ POMOC W RZUCENIU PALENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super musisz mieć \"powołanie\" skoro czytałas w czasie pierwszej próby.Ile tych prób było?15? No super,czyli mozna by powiedzieć że mozna tu o wszystkim rozmawiać,o misiu,o teściowej,o dzieciach,prób mieć 50 i za każdym razem szukać winy w czyms innym niż samym sobie a do tego krzyczeć w piątkę że ktoś nie ma racji i wszystko zakwalifikowac jako wsparcie.Jak sama widzisz \"senior\" tego tematu odszedł (złosliwiec),jak sądzisz-dlaczego? Wszystko było cudownie i taki miał kaprys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mordusiak-uzaleznienie fizyczne juz niby przeszło,teraz kolejny ciężki etpa przed Tobą,wytłumaczyć samej sobie że przecież nie palisz i palić nie musisz.U mnie podobnie było,fajka chodziła za mną strasznie i uczucie cholernie dziwne,fizycznie brak jakiegokolwiek głodu nikotynowego ale umysł dawał do zrozumienia żeby zapalić sobie jednego,chociaz jedna chmurkę,było i jest blisko ale trzeba to przetrzymać ;) 3mam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoniąc pod numer 0801 108108
UZYSKASZ POMOC W RZUCENIU PALENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjjjj dzisiejsza walka jeszcze trwa, ale już jest lepiej, myśle że wytrzymam jak już tyle wytrzymałam. Za około 1,5 godziny stoczę największą jak do tej pory bitwe ze śmierdzielem. Jak mój misiek ( dla niewtajemniczonych też rzuca, nie pali od 14 lutego; całkiem przypadkowa data) nie przytarga do domu śmierdziela, to będzie dobrze. Jak wytrzymam dziś i skopie mu dupe (nie miśkowi :)tylko śmierdzielowi) to chyba zniose już wszystko. Cały dzień śmierdziel za mną chodzi i depcze nmi po odciskach :):):) MASAKRA Dlaczego dziś, przecież dokładnie trzy tygodnie temu około 17.00 wypaliłam ostatniego (według \"Łatwej metody...\" nie ma już uzależnienia fizycznego)!!! Może moja psychika płata figla i śmierdziel chce mnie podejść??!! Najgorsze jest to że wiem że jak zapale to jutro będzie mi bardzo ciężko nie palić i nie wiem czy bym sobie poradziła. racać do nałogu NIE CHCE!!! więc prosze ratujcie!!! dziś mi naprawqde ciężkkoo!!!! Ale wiem NIE MOGĘ SIĘ PODDAĆ i MUSZĘ DALEJ WALCZYĆ!!! powtarzam to dziś jak mantre!!!!!!!!!! Będę tu z wami dopóki misiek nie wróci, żeby naładować baterie i magazynek na kolejną bitwe ze śmierdzielem. Wiem że będzie ostra wymiana zdań i muszę się pilnować. Aha jestem bogatsza o nowe doświadczenie życiowe: wiem już jak boli żołądek ze stresu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wszystkim BP 🌼 życzę miłego i spokojnego wieczorku :D skończmy wreszcie te sprzeczki bo to do niczego dobrego nie prowadzi każdy z nas ma prawo wyrzucić z siebie swój problem ulżyć sobie po to tu jesteśmy żeby sobie nawzajem pomagać w walce ze śmierdzielem nie mogę znaleźć sobie miejsca wiedząc jaki tu na forum nastrój panuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo was przepaszam ale wprowadzam tu mały haos:), wysłałam dwa podobne treścią posty:)ponieważ myślałam że pierwszy wysłałam w kosmos:) coś mi komp się psuje. dobrze że treść ta sama bo widzicie teraz że szczera jestem w tym co pisze! Będę tu z wami cały czas bo to mi pomaga! rzucający inaczej 🌻 i nie chowaj urazy zlosliwiec🌻 dzięki że jesteś bezloginu 🌻 dziś nie mam apetytu ale jutro chętnie nadrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Rzucający....przesadzasz jak diabli. Juz nie peirwszy raz histeryzujesz. Przez Ciebie równniez nie pierwszy raz czuje sie jak jedna z tych, co rozwaliły ten wpaniały topik. :oNie będe powtarzac za Bez Loginu, ale całkowicie sie zgadzam....rzucanie palenia to nie tylko zabieg polegający na NIE ZAPALENIU NIGDY WIECEJ papierosa....i że to takie proste i że wystarczy skopiować poraz n-ty Allana Carra, żeby sobie pomóc, ale to także wprowadzenie atmosfery wzajemnej sympatii, zaufania i zrozumienia....i żeby każdy miał prawo tu wejść i wyrzucić z siebie nie tylko: AUUUU PALIC MI SIE CHCE!!....ale też mógł podac powody, dla których słabnie jego postanowienie i podzielic sie swoimi zmartwieniami....bo to one powodują że wracamy do nałogu, a sądze że nitk z tego topa bezstresowego życia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzwoniąc pod numer 0801 108108
UZYSKASZ POMOC W RZUCENIU PALENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widać na załączonym obrazku Złośliwiec trwa na posterunku {kwiat] on chyba nigdy nie zostawi tego topiku i chwała mu za to 👄 rzucający...jakbyś uważnie czytał to byś wiedział, że to moja druga próba a nie 15 :O Tobie nigdy noga się nie podwinęła? zawsze wszystko Ci sie udawało? nie wierzę! czy ja napisałam, że to Ty jesteś winny tego że wróciłam do palenia? lub ktoś inny czy coś innego? NIE! napisałam, że wykorzystałam tylko pierwszą okazję do zapalenia. MEA CULPA! wkleję linkę do forum, które też czytałam, poczytaj i Ty, napewno bardziej Ci pomoże niż to Twoje http://free4web.pl/3/0,50919,default.html;jsessionid=19B3C28125B77A8E339C885C67E41E25 na marginesie...nie dziwię się,że na Twoim forum dla nie palących taki bezruch trwa jeśli ono się nazywa:\"Dla rzucających palenie Forum dla osób wzmagających się z nałogiem.\" ( nie mam jak podkreślić więc napiszę: zwróćcie uwagę na słowo na literkę W ) Mordusiak dam Ci dobrą sprawdzoną radę :) śmierdziel nie daje Ci spokoju? idź do łazienki i weź się za sprzątanie, choćbyś miała ją sprzątać co godzinę! Pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdaje mi sie że gdzieś tam rzucający miał przejąć straż od Złośliwca...to chyba nienajlepszy pomysł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róbcie i piszcie jak chcecie,jest to ostatni mój wpis na tym topie.Wszystkim rzucającym życze powodzenia,wytrwałości i prostej drogi do upragnionego celua tym którzy jeszcze palą szybkiego podjęcia decyzji o rzuceniu.Pozdro for all ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym, żebyś jednak nie nie obrażał i został, ale zrobisz jak zechcesz.🖐️Ja też Ci życze dużo sił w walce z uzależnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sąsiadka sołtysa
Uff,ale dzisiaj się tu działo... Jestem tu krótko (7 dbp), ale zdecydowałam się do Was dołączyć, bo sama nie dałabym rady. Przechodzę kryzysy - jak wszyscy. Często o Was myślę. Nie robiłabym afery z tego powodu, że ktoś potrzebuje pomocy z innego powodu, a nie tylko że che mu się palić. Musimy chyba sobie pomagać i wspierać się wzajemnie, a akie zachowane (sorry rzucający, ale dotyczy to Ciebie) moim skromnym zdaniem jest infantylne. Myślę, że sam masz jakiś problem i znalazłeś sobie ofiarę. A już zrzucanie winy na dziewczyny, że przez nich odchodzi zlośliwiec jest zupełnie nie na miejscu. Co, mają się załamać i zajarać? O to ci chodzi? hcesz, to spadaj h. ci sw d. zlosliwiec -- proszę, zostań z nami. Wiele znaczysz dla wielu. Tak myślę i chyba wszyscy przyznają mi rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten post nie chciał mi sie wkleic przez 2 godziny:( pozdro jak zawsze masz rację, zgadzam się z Tobą w 100%. ja już nie będę doradzać bo znowu mi się dostało po uszach ale myślę że kilka miłych słów mam prawo napisać jakoż to wolny kraj. mordusiak wprowadzaj chaos kiedy tylko masz na to ochotę.sama widzisz że tylko jakieś coś miało coś przeciwko pisaniu przez Ciebie swoich zmartwień. 🌼 dla Was piękne Panie:) gdyby kogoś to interesowało co coraz bardziej prostują się moje zmartwienia i mam nadzieję że niedługo nie będą stały na przeszkodzie abym wróciła tu jako niepaląca. musi się zmienić jeszcze parę spraw...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurko Kochana i oby te twoje sprawy juz calkowicie sie wyprostowoaly czego Ci zyczymy z Calego serca 😘 Widzicie ludki ciezko jest nas tu wszystkich pogodzic razem na forum-co czlowiek to inna opinia,inny poglad na roznie sprawy.Nie ma sensu siebie nawzajem obrzucac blotem.To bez sensu. Najwazniejsze to zebysmy sie nawzajem wspierali i pokonali nalog. mordusiak🌼 musi w koncu zapanowac zgoda miedzy toba a twoim mezem. Nie ma sensu sie klocic. Kochacie sie i to jest najwazniejsze. rzucajacy -bylismy wszyscy zajebista ekipa -czy to ma tak nagle prysnac przez jakies durne nie porozumienia?kazdy tu jest potrzeby bez wzgledu na to jakie ma poglady. Musimy byc tolerancyjni:) pozrdro 600 -jak zawsze elegancko piszesz.:) jak tak czajniczek zapachowy sie trzyma? bo mi od czasu do czasu moj zapach tak jest goracy ze pod wplywem tego ciepla wybucha:-D pozdro tez tak masz? mi juz troche sciane zachlapalo :P ale co tam ;) uzaleznilam sie od tego pachnidla :) zlosliwiec🌼 wracaj tu predko do nas!! jestes tu nam bardzo potrzebny i wiem, ze czasami ten topik \'wkreca sie w rozne tematy\' ale widocznie taka juz jest kolej rzeczy. Nie ma sensu niczego planowac. najwazniejsze to pokonac nalog. pozdrowienia Dla Ciebie i pisaczka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZLOSLIWIEC-mialo byc dla twojego psiaczka a nie pisaczka:-D mam nadzieje ze psinka mi wybaczy to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc wszystkim ;) ja zwykle osttania zegnam topik ;) Kochani nie wiem czy wytrwam z wami.Jestem bardzo slaba.Mimo , ze zycze kazdemu jak najlepiej nie wiem czy uda mi sie pociagnac.Nie chce sie uzalac, smecic i gadac o swoim zyciu.Dobranoc wszystkim🌼 sen najlepszym lekarstem na oderwanie sie od rzeczywistocisci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie w ten deszczowy (u mnie) dzień. Kolejna bitwa wygrana:)! hip hip hura! Nie dałam się bo w sumie wieczór był w miare spokojny. Dziś jest już lepiej i oby tak dalej! Oto mój wynik: Nie palę już 21 dni (+ 17g13m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 521. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 23g33m32s)! Zaoszczędzone pieniądze: 130,30 zł Uzależnieniu fizycznemu mówię więc pa pa! Myśle że teraz moja psychika się uspokoi i będzie coraz lepiej! Myślałam nad tym dlaczego ludzie wracają do nałogu po np. 2 m-cach. Oto moja odpowiedz: napad niby głodu nikotynowego czyli: \"jak mi się chce palić\" jest słabszy po 40 dniach niepalenia niż w np. trzecim dniu. Z tym chyba wszyscy się zgodzą. Ale człowiek zapomina jak berdzo cierpiał przez pierwsze trzy dni i wydaje mu się że to co czuję w danym momencie jest nie do zniesienia i łamie się i wraca do nałogu. Jeżeli ktoś z dłuższym stażem ma uwagi do moich przemyśleń to proszę o rady jak teraz (po 3 tydodniach) wytrwać i nigdy już nie wrócić do palenia. Aha i nie myślcie że uważam że teraz juz mi nic nie grozi. Wiem że wróg nie śpi i zaatakuję w najbardziej nieprzewidzianym momencie. 🌻 for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka85 chyba pierwsza wyciągnęłaś do mnie rękę:). Nie rób mi tego i zostań. Masz dłuższy staż niż ja i świecisz mi przykładem:). Jak chcesz się złamać to powiedz mi wcześniej to też zapale bo przecież po co się męczyć skoro i tak nie wytrzymam. 🌻 jak zwykle dla ciebie. Przemyśl jak daleko zaszłaś. Mnie w moim postanowieniu trzyma myśl że nie wiem czy jeszcze kiedyś będę mieć siłe żeby rzucić to gówno. Jeżeli tyle już wytrzymałam to nie mogę poprostu nie mogę się złamać. Julka WALCZ ZE MNĄ DALEJ! POKONAMY ŚMIERDZIELA! Odezwij się jak najszybciej bo nic w domu nie zrobie :)myśląc o tym czy tu wrócisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, dawno tu nie zaglądałam. Miałam problemy rodzinne, ale wszystko się poukładało a ja dalej jestem pachnąca. Jednak można wszystko rozwiązać bez tego \"małego pomocnika\" Ile tu nowych rzucaczy, nie dam rady chyba wszystkiego przeczytać. Zlosliwiec a Ty jak zwykle na straży. Wielki SZACUN za to Ci sie należy. Pozdrawiam Wszystkich starych i nowych rzucaczy i trzymam kciuki, dacie radę U mnie to już przeszło 15 miesięcy i co bardziej satysfakcjonujące 3 tysiące w kieszeni PS/ czy ktoś ma namiary na fado, wcięło mi e-mila (seti, może Ty mnie poratujesz, jeżeli tu jeszcze zaglądasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko trzymaj się.ja nie powinnam radzić ale Tobie obiecałam że tu będę także trzymam kciuki za to żebyś pokonała poblemy, żeby stały się one mniejsze. całuję Cię i daj znać co słychać. czy wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim! JUUUULKA!! wolamy Ciebie! WRACAJ ! Mam nadzieje, ze zaraz wpadniesz :D i powiesz nam wygralam BP ,Ty mnie tez wspieralas a teraz osobiscie jest mi coraz gorzej wytrzymac, nie pale 3 tygodnie , te pierwsze trzy dni, ktore sa takie ciezkie dla mnie nie bylytakie ciezkie jak wlasnie teraz dopada mnie i lazi za mna papieros! Dla wszystkich 🌻i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspokajam wszystkich -nie zapalilam:) Wiem , ze moze to smiesznie zabrzmi ale stalam z faja w reku na balkonie juz mialam ja odpalic kiedy nagle wietrzysko mi ja zwialo;)Dzieki Ci huraganie! bo dzisiaj bym tego zalowala strasznie! mordusiak🌼 D W K Z A O ruda kocurko 85🌼 I M C Ę H ksiezniczko🌼 K A U N J E E ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te literki to nie zwracajcie uwagi :-D :-D bo sie meczylam chyba z 10 min zeby dla was w podiekowaniu zrobic fajowe grafitii z napisem ;DZIEKUJE WAM KOCHANE'-ale to forum nie jest dostosowane do takich podziekowan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×