Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Mała czytasz Carra
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Ludki ! Kolejny dzien bez peta za nami i kolejny przed nami.Jak zwykle damy rade ;) 🌼 pachnacych snufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskich ! A co to się stało Emma wszystkich gdzieś wywiała? Kto dzisiaj pełni dyżur?? A jak jakaś zbłąkana owieczka zechce do nas dołączyć to nikogo tu dzisiaj nie zastanie?? U mnie dziś nastąpiła poprawa nastroju. Mój misiek ma imieniny i zakupiłam właśnie bardzo fajny prezent, coś co chciał dostać. Ciesze się że za zaoszczędzone pieniążki (dzięki rzuceniu palenia) moge spełnić chociaż jego małe marzenie. Cieszy że można bliskiej osobie zafundować super prezencik. Qrde banana mam takiego na buzi jakbym conajmniej sobie prezent kupiła:) Pozdrawiam gorąco w ten pochmurny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witram No ja dyzuru nie moge pelnic bo musze zakuwac do poprawki;) Mordusiak ale szczerze mowiac to Ty tez powinnas sobie kupic jakis prezent- w nagrode za dni BP :-D. ja tez sobie obiecalam, ze taraz zakuwanie do poprawki (mam ja w piatek) ale w piatek i caly weekend to nagrode mi sie nalezy i to potrojna-bez wzgeldu na wynik egzaminu :-D. Odstresowac sie trzeba przeciez :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam i trzymam kciuki za to żebyście dali radę przetrwać wszystko bez peta!🌼mnie dobija pogoda i zaczynam popadać w jakąś deprechę...już za długo nie ma słońca. juleczko w szkole byłam czwartek, piątek , sobota, niedziela i wczoraj:)maraton mały🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was, To mój 4 dzień BP. Miałam już dziś napad depresji, pobeczałam trochę i już mi lepiej. Ja też zazdroszczę czasem tym co palą, ale szybko odganiam od siebie te głupie myśli. Damy radę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurka -no to super, ze ciagle jestes;) bo juz sie balam ze zwialas z forum;) Pogoda sie nie martw bo to w calej Polsce tak jest. U mnie teraz slonce jak w lato ale co 5 minut robi sie pochmurno -istny mix pogodowy :-D A te stany deprechy no to wiadomo,ze bez peta nam troche psycha siada.Dlatego ja przezucilam sie na slodyczowa diete i chumor od razu lepszy mam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złośliwcze ja się nie obrażam tak łatwo, mam za dużo rzeczy na głowie i czasem zapominam co miałam napisać :) 🌼dla Ciebie i psinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda kocurka85 🌼 🖐️ nareszcie :D się odezwałaś Julka85 🌼 mordusiak 🌼 mewa 32 🌼 zupek 🖐️ graba bp :)tez się melduję pozdrawiam całe pachnące grono BP życzę miłego wieczorku bp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocurek🌼 złośliwiec🌼 Troche mnie skreca bo mam w piatek poprawke egzaminu, nauka ciazko wchodzi - w sumie wogole.Nie moge sie skupic i mam lekkeigo stresa.. ide cos zjesc ......grrr... Nie zapale napewno ale skreca z lekka.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juleczko będzie ok! ja wczoraj oblewałam wyniki egzaminu, tego co mi wcześniej nie poszedł. też mi się wydawało że nic nie umiem:) a w nagrodę że napisałam najlepiej poprawkę dostałam 3+ :) także kupiłam sobie parę drinków sobieskich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak odpalic laptopa, poczytac forum, spojrzec na licznik i glupie mysli przechodza:) Dobra ludki ja spadam zakuwac bo czas najwyzszy.Wpadne moze cos kolo 22 ppapaapa:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93blackberry
Witam kochani. Dzisiaj jest moj 8 dzien niepalenia!!!!! Jestem przeszczsliwa i nie zazdroszcze tym co pala - jak co niektorzy tutaj;) Takie rzucanie palenia napewno zakonczy sie porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludziki gdzie was zawialo wszystkich? mordusiak jak tam misieq zareagowal na prezent ?:-D podobal sie ?:P kocurek bo Ty zdolna kobitka jestes i ladnie zaliczasz egzaminy:)Ja mam 2 poprawki :/ no ale jakos to bedzie;) Mam malo czasu przez to, ze jak zwykle zostawiam wszystko na ostatnia chwile ;) 93blackberry no bo ja jak widac mam muzk zjarany jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Nie odzywam sie bo mi wstyd. Mialam odstawić to dziadostwo radykalnie a tymczasem spanikowałam i postanowilam dac sobie troche czasu tzn 5 dni - kiedy wolno jeszcze popalać- bo biore od wczoraj tabex. Rany myślałam że jak rzucam drugi raz to będzie łatwiej ale myślę że jest jeszcze gorzej..... Pozdrawiam Was wszystkich gorąco.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia--> to co nas trzyma przy nałogu to strach i panika, w jaki sposób tez sobie poradzimy bez papierosa....Jest tylko jedno rozwiązanie - wiadomo...postanowienie i nie zapalenie wiecej. Ja sobie powiedzialam:\'Tak, oto siedze i sie boje, bo postanowiłam że nie bede paliła...nie bede paliła mimo tego, że panikuje i nie wiem jak sobie poradze , bo wiem, że strach jest wytworem mojego umysłu stworzonym przez uzależnienie narkotykowe. Ludzie niepalący nie odczuwaja tego strachu, przecież jedyne czym sie od nich różnie to tym, że jestem zniewolonym narkomanem......no niestety drogi papierosie, ale mi sie właśnie to znudziło!!!:D\'No i pomogło na tyle, że nie pale już 48 dni 🖐️Aha....ja dałam sobie misiąc na stopniowe rzucanie...paliłam wtedy po 2-3 fajki az do dnia 0, kiedy powiedzialam definitywnie STOP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 -ja od stycznia przez caly miesiac rzucalam chyba co 2 dzien. Ciezko jest rzucic tak z dnia na dzien-im wiecej takiego rzucania jakie sobie ja zafundowalam w styczniu tym bylam juz tym bardziej zmeczona.W takim razie wracaj do nas za pare dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,rzuciłam palenie pół roku temu,pomogły mi w tym tabletki Tabex. Z tego co wiem sa już dostępne w aptece bez recepty,kosztują około 37zł. I szczerze nie sądziłam że mi pomogą bo jak słyszałam o jakiś plastrach czy cudownych gumach do żucia to wyłączałam telewizor:).Ale cóż tabex i trochę silnej woli i pomogło.Pamiętajcie że będzie wam się znacznie bardziej chciało jeść,zastępujcie pokarmy zdrowym jedzeniem jedzcie owoce pijcie dużo soków mnie osobiście pomógł też aerobik.Trochę ruchu przyda sie na pewno i zaufajcie będziecie po krótkim czasie czuć siejak nowo narodzeni.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez sie melduje i pozdrawiam WSZYSTKICH BP🌻 dzisiejszy dzien minal dosc dobrze,,,,,,,,,,, oby tak dalej ! :D Julka ! Bedze dobrze :D nie martw sie na zapas! :D modrusiak ! Fajnie,ze moglas przeznaczyc zaoszczedzone pieniazki na prezent a tak poszlyby z dymem :D mewa32 napewno damy rade :D zlosliwiec🖐️ :-(🌻 ruda kocurko 🌻 gratulacje! pozdro600🌻 ladnie napisalas :D kasia 3 rzuc to diabelstwo :-( i wracaj do nas wiem ,ze jest ciezko ale teraz tez wiem,ze naprawde sie oplaca!:D zycze milej nocy i kolorowych snow! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu czuje fajke -brat jara.Niestety zeby dostac sie na balkon to trzeba przejsc przez moj pokoj. I wiecie jak mi tu wali tym swinstwem?;) Dzisiaj wrocilam ze szkoly i mowie do niego :jak mi tu smierdzi w moim pokoju!!! i zaczelam wietrzyć. Nie jest az tak zle bo na szczescie malo pali ale widze ze tez go juz faje mecza;) zreszta jakiego palacza nie mecza?! Predzej czy pozniej i tak kazdy bedzie probowal rzucic.Wiec czemu nie zrobic tego jak najwczesniej?!ja tez sobie wmawiam -ach mloda jeszcze jestem -tyle imprez czeka jeszcze -tyle zmartwiec- wszystko moze mnie skusic na peta-napalic sie musze fajami. Zdaje sobie z tego sprawe ale mimo wszystko zaczelam walke 38 dni temu i chce ja wygrac . Czego kazdemu zycze:):):):):):) mala ksiezniczka, pozdro 600 :) pozdro dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka w nocy spac nie moze, jak zwykle na posterunku,:D ale pewnie siedzi i sie uczy. A to ci braciszek,,,,,,,,,,, ale moze przyjdzie taki dzien i powie \"nie pale\" :D wezmie przyklad z Ciebie. Oby :D, On pewnie jeszcze nie wie jak to jest BP my jestesmy pachnace i tak jak kiedys rano wstawalam , meczyl mnie kaszel a teraz nic :D Czekam na cieplejsze dni...... rano bedzie bieganie zeby za duzo kg nie przybylo :D 🌻 dla dziewczyn BP i 🖐️dla chlopakow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey dobrzy ludzie
pozdrawiam serdecznie:) wczoraj minely dwa tygodnie, uffff. fakt, polowe papierocha spalilam miedzy czasie ale to sie nie liczy. w kazdym badz razie warto bylo, chociaz ciezko jest jeszcze dzisiaj. szczegolnie rano przy kawce...........puff, pufff.;) Uczeszczam od paru dni na pewnien kurs i jak widze na przerwach z okna tych wszystkich palaczy...... a pozniej czuje ten smrod jak wracaja na sale to normalnie dumna z siebie jestem, ze ja juz tak nie smierdze. bleeee. popzdrawiam i szacuneczek dla niepalaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala ksiezniczka🌼-mala ksiezniczko no ja tez mam taka nadzieje, ze brat zmadrzeje:-D w kazdym badz razie nie namawiam go zbytnio do tego.Niech sam zdecyduje;) Milego dnia zycze:)Ja ide sie zdrzemnac bo jak zwykle o tej porze troche mnie zamula. hey dobrzy ludzie🌼--dwa tygodnie za Toba:)Masz sie czym pochwalic :P u mnie tez w szkole wychodza ludzie na faje w czasie przerw.Ja juz sie chyba odzwyczailam od tej mysli wychodzenia z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌼 🌼 🌼 melduje sie dzis na chwilkę, miałam wczoraj strasznie stresujący dzień.....bardzo bolało...i byla mysl przez chwilke....o smierdzielu....ale zaraz uswiadomilam sobie ze ja NIE PALĘ i nie ma o czym mysleć:) dałam radę:) cieszę się:) dzis wcale nie mam lepszego nastroju,mam nadzieje ze to minie... pozdrawiam wszystkich i caly czas trzymam kciuki:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igutka
Witam wszystkich :) Dołaczyłam do szczesliwcow ktorzy zdecydowali sie wypowiedziec wojne papierochom ale...... przytylam 4 kg i zle sie czuje w swoim nowym ciele-co robic? Zmianilam diete,nigdy nie mialam problemow z waga,jadlam o roznych porach i rozne rzeczy,teraz pilnuje sie a i tak tyje Wiem ze odpowiedzialny jest za to spowolniony metabolizm ale co robic? Niebardzo moge zapisac sie na jakies cwiczenia ruchowe bo mam dziecko i niebardzo mam z kim je zostawic,biegac nie lubie,zaczelam cwiczyc w domu ale takie wymuszone cwiczenia nie przychodza mi z latwoscia Poradzicie cos??? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igutka🌼 myśle że w twoim przypadku najlepsze beda cwiczenia w domu, najwazniejsza jest systematycznosc:) uwierz i zrob to:) ja cwiczę codziennie brzuszki cwiczenia na nogi:) i jezdze na rowerku:) jesli nie masz rowerka to wystarczy taki na leżąco tez daje efekty:) schudniesz na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×