Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

he he ja-ka to obie jestesmy wielkie ja wskrzesilam kompa ale nie mam pojecia jak he he a teraz przygotowuje sie do wielkiego formatu c wszystko co cenne przerzucam na d he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba muszę kupić jakąś książkę z przepisami bo nie mam nigdy żadnych pomysłów i dlatego idę na łatwiznę typu pizza, dania ze słoika itp:). Dobra, idę jeść bo się nie wygrzebię dziś i będę taka wstana na gatkach siedzieć tu cały dzień:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam duzo prostych łatwych przepisów a przedewszystkim zdrowych na szybko Przepisy - makaron razowy ugotowany na kilka dni, jem albo z pesto i pomidorami albo ze szpinakiem posypany parmezanem i parę koktajlowych, - szpinak z serem pleśniowym (odrobinę dla smaku), - mieszanka chińska z mrożonki chwile duszona z brązowym ryżem, albo makaronem sojowym i z sosem słodko ostrym, z łyżka sosu sojowego, - makaron na patelni do tego jajka albo sadzone albo wbite i przemerdane, można dać żółty ser, - chili con carne to taka baza niby meksykańskie, wołowina, cebula, papryka ze dwa kolory, dużo przypraw, puszka albo dwie czerwonej fasoli i kukurydza, nagotowane i zamrożone chili con carne, daje do tego trochę mrożonej mieszanki meksykańskie, lub - 250 g czerwonej fasoli z puszki 500 g mięsa wolowego mielone 2-3 czerwone papryczki chili (drobno pokrojone) 1 czerwona papryka (pokrojona w kostkę) 1 cebula (pokrojona w kostkę) 1 łyżka przecieru pomidorowego 2 ząbki czosnku (drobno pokrojone) 2-3 puszki pomidorów (bez skory) 2 szklanki rosołu (z kostki) 100 g kukurydzy z puszki 2 liście laurowe bazylia, sól, pieprz - szpinak tez jest dobry z pokruszona feta, do ciepłego makaronu można tez dać, tuńczyka z puszki, pokrojone pomidory i feta, - dwie zapiekanki, jedna z pęczaku, druga z gryczanej, pyszne, robią się w miarę szybko, ale obiad jest na dwa dni, gryczana pieczarki cebulka, zapiekane, do tego można dać jakieś warzywka albo ser, niekoniecznie , no i zapiekanka z pęczaku, ostatnio jadłam trzy dni, ale to już lekka przesada, pierwszy raz w życiu gotowałam pęczak, - cukinie tarkujesz na grubych oczkach (jedna średnia) do tego przesmażona cebula z czosnkiem, pieprz, sól, zioła prowansalskie, jajko, albo dwa, do tego ze 2 łyżki mąki, do tego 1/3 kostki fety wkruszasz albo widelcem ją, ciasto musi mieć gęstość kwaśniej śmietany, nakładasz placuszki na patelnie spłaszczasz i rumienisz z obu stron, na to na talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale smaka robicie:). Ja zjadłam jajecznice i 3 kawałki chleba:). A na obiad chyba zupka:). Kurcze.. Ale mi sie dziś nie chce nic:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no i do tego yerba:). Muszę się znów przyzwyczajać bo ostatnio znów wracam do kawy. Zalałam sobie teraz taką z miętą i limonką:). Limonki nie czuć ale mięte tak. Najlepsza jest taka smakowa na zimno, z lodowatą wodą, pycha:). Idę wyszukać jakąś dietę w internecie, może coś mi podpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem dziewczynki że najlepiej od razu, ale ja juz raz rzuciłam tak od razu i fakt było łatwiej, jednak teraz się boję. Nie wiem czy wtedy byłam w jakimś amoku czy co? Teraz mam na głowie nowa pracę, zawzięcie szukam. Ogólnie postanowiłam zmienic soje życie, ale muszę jeszcze wszystko przemyśleć i poukładać w głowie. Chcę zacząć robić to co lubię i żyć jak lubię, bez dyktanda innych i zmusznia się do czegokolwiek. Taka mała metamorfoza. Miłego dzionka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz kapi to poprostu sie namysl czy chcesz rzucic ale nawet jak ci sie odwidzi to zagladaj tu do nas moze nabierzesz ochoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KApi i tak trzymaj, ponoc cżłowiek ma co 7 lat totalną zmianę siebie, nie tylko wymiana komórkowa jest co siedem lat, ale i wymiana wnętrza i myslenia:), a co do palenia, to jeśli nie czujesz to znaczy że to jeszcze nie ten czas,ale ważne że z nami jesteś, bo to oznacza że powoli sie przygotowujesz do tego aby nie palić, tak mi się wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś dzisiaj robisz pizze? Czy kupujesz gotową? Ja zawsze kupuję:) i sie objadam na amen:) Ja dzisiaj robię gołąbki ale nie w kapuście tylko siekam kapuste pekińską i dodaje do mielonego i zalewam wszystko sosem pomidorowym, no i smakuje to jak gołębie:) a roboty mam o godzinkę mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he wlasnie wrabalam pizze bombole mam pod nosem wiec kupuje oszczednosc czasu i pieniedzy a pizze maja pyyyyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Aguś, ja za to zabralam się za odkurzanie, ten mój pies to mi robi naturalne dywany, uuuuuuuuu, zmachałam się, ale ide teraz robić do kuchni:) tam też podłoga czeka na mycie, ide działac dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie delektuje moja mate po obiadu dobra matu buu weny tworczej nie posiadacie pani agusiu za to lepszy humorek po cudem odratowanym komputerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś jak ty to zrobiłaś:) ja cie podziwiam, bo ja wogóle na temat komputerów to mam pojęcie ściśle związane tylko z korzystaniem z komputera, a jesli chodzi o awarie to nie uznaje czegoś takiego, bo się tylko nadenerwuje a i tak nic nie zdziałam:) Dla mnie komp służy typowo do rozrywki i pracy, czyli schemat właczony, wyłączony:), a te jego wnętrze jest mi obce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozkrecalam go :D wchodzilam w rozne ustawienia,dalam mu przywracanie systemu,to mi jeszcze potracil rozne instelatory ktore tak skrzetnie zbieralam i przechowywalam :D pomeczylam go troche i nagle zadzialam chyba w nagrode za moje lzy nad nim ;) musze mu zrobic formata juz 3 lata jak nie byl formatowany mieli muli masakra a ja hobbystka jestem wiec mam na kompie same skarby najcenniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może i rzeczywiście muszę dojrzeć, ale napewno was nie opuszczę dziewczynki...za bardzo by mi was brakowało, zżyłam się z wami na amen. Oh ja tez mam ochotę na jakiegoś fas fooda. Dzisiaj jade po odbiór moich wyników badań, zobaczymy co się zadziało w ostatnim czasie z moimi hormonkami.... A tymczasem siedzę w pracy i się nudzę....Zazdroszczę wam że możecie w domkach posiedzieć, posprzątać na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapi84
Chyba ktoś mnie tu podrabia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj net pojawia sie i znika wiec jak znikne na dluuugo dlugo to sie nie zdziwcie buuu a co to za podroby naszej kapi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki A ja miałam na obiad mielone z wczoraj, dzisiaj doskrobałam ziemniaków i mizerię zrobiłam..A teraz jem ciemne śliwki,tylko lekko kwaśnawe są.. Moniś 🌼 ciekawe te gołąbeczki z kapusty pekińskiej :-) dość interesujący przepis Aguś 🌼 bo Ty masz podobnie jak ja, taka kolekcjonerka, hobbystka, zbieram różne rzeczy które mają swoje miejsce na dysku i określam je jako tak zwane : przydasie, na zasadzie : aaaa przyda się na pewno..No a jutro będę pewnie robiła obiad nawinie, czyli z tego co się nawinie, wpadnie mi pod rękę ;-) Hej kobitki ! 🌼🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahaha :D widziałyście co ja napisałam na początku zamiast ikonki 🌼🌼??:P To chyba przez to że dopiero wstałam z poobiedniej drzemki ;-) hehe dobre, ja to jestem udana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, może mi ktoś wrzucić na nie_ja1@wp.pl tą dietę? Bo ja nie mam żadnego pomysłu i nie mogę nic znaleźć:(, nie wiem co mam jeść wogóle-zero weny:(! Może tam coś znajdę chociaż troszkę co mi podpasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka nie wrzuce ci bo sformatowalam kompa i nie mam juz tej dietki ale ja ja mialam od dodob wiec pewnie i tobie wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrooooooooooooooooooooooo😘;) Mordusssssssssssssssssssssssiak😘 WITAJCIE MAŁPISZONKI!!! alez sie za wami steskniłam:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×