Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cześć Neri, nie wyszłam oczywiście. Opisałam Wam tę sytuację na forum. Jestem z siebie bardzo dumna, bo jutro mija pierwszy tydzień BP. STRASZNIE MI MIŁO, ŻE KTOŚ O MNIE MYŚLAŁ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuch nalogowy
o ranyyy !! jak ja wam zazdroszcze podjecia decyzji i niepalenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Monia. Jak tak sobie liczę, to mi wychodzi 7x 8.70=60.90 tyle zaoszczędziłam nie paląc od wtorku. Hurra! Idę sobie coś kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesoooos... jaka jestem wykończona. Wstałam o 7.00 i do teraz uczyłam chłopców. Natłumaczyłam się za wszelkie czasu. Teraz zjem całe opakowanie hitów o smaku waniliowym a potem wypiję sobie herbatkę przeczyszczającą ;) Becia! Niessaj więcej niquitinu niż musisz. To nie ważne że na ulotce pisze inaczej, ogólna idea polega na tym żeby ssać tego naknajmniej :) Napisałabym jeszcze ale nie mam co to nie napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cię ja-ka bym wspomogła pod koniec miesiąca ale mi się limit debetowy w banku skończył :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono życzę miłego popołudnia BP :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 1276 dni BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Pandora. Poprawiłam sobie nastrój, kupiłam sobie śliczne zamszowe kozaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana1963
dzięki złośliwiec Ty to jesteś już wielki!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jaka ja dziewczyny jestem rozbita... :/ Nie miałam pojęcia że \"jasna pora\" dnia jest taka długo. Dla mojego zegara biologicznego już dawno powinno być ciemno! Nie śpię już wielki a jest dopiero 18.57. Zawsze jak wstałam to sobie zrobiłam kawe i akurat leciało \"na wspólnej\"! A tu jeszcze ponad godzinę muszę czekać! Tak więc zjadłam paczkę hitów i pół paczki pieguskówi wypiłam litr herbatki przeczyszczającej ;) Wiecie jaka jestem mocna! Totalnie! Tak dziś nauczyłam kolegów na kolosa że ho ho, i to bez wcześniejszego przygotowania, pamiętałam wszystko jeszcze z czerwca! Ale mnie gardło boli ciężko jest gadać przez 8 godzin. Znaczy się mogę gadać i 24 godziny non stop! ale chodzi mi o to że ciężko jest gadać przez 8 godzin z sensem! Myślę żeby sobie odpuścić karierę fryzjerki i kosmetyczki i zostać nauczycielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zawsze skopiuję sobie notkę zanim wcisnę wyślij! Raz w nocy napisałam tak ładnie i też mi ją porało myślałam że się potne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3velyna
moja mama rzucala trzy razy, a palilila chyba przez 20 lat.. rzucila, bo razem z rodzina nalegalismy, smierdzialo i wyniszczalo jej organizm, wiec w koncu sprobowala, motywowala sie tym, ze odkladala kase/rownowartosc paczki (gdy naszla ja chec na papierosy lub codziennie raz) i pozniej podliczajac kase zdziwila sie ile wydawala na papierosy.. tak wiec przeznaczala ja na jakis prezent dla siebie za wytrwalosc, czyz to nie jest madry i mily sposob na nagrodzenie samej siebie i udowodnienie innym/sobie jaka jest sie silna? :D nie daj sie papierosowi, przeciez to tylko tyton..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez palenia.
Wczoraj minął miesiąc jak nie palę, zabierałam się za to 100 razy i nareszcie się udajea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego mam wrażenie że jak się zjawiam to wypędzam towarzystwo??? :P:P:P Lepiej pójdę się kąpać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zapamiętajci raz na jutro ;) to zmęczenie fiz. & psych to z pogody nadal kopcę i mam tak samo jak Wy NIEPALĄCE :) NIC mi się nie chce, noo dziś ugotowałam jak dla wojska, ale miałam dzień wolny Becia Ty weź się nie łam, wymawiasz sobie nastroje, pokrzykiwanie, dlatego....że nikt nie wie co w Twojej główce siedzi, wiesz? gdyby wiedzieli mogliby się bardziej wyczulić na Ciebie, a tak jest ci 2 x ciężej :( pytasz dlaczego czekam do końca wrześni? bo tak to sie zaczęło, wlasnie w październiku, rozwód, szukanie domu, studia i..fajki studia skończyłam, a dzieci już mi trują, że dość tego 5 lat były wyrozumiałe, młode mają rację, dlatego nie czekam do końca roku tylko od października ale tu zaczynają się schody...bo jaśniepan tyż kurzy..ale ma tez brać tabex, no....najwyżej się pozabijamy i tak sobie myślę, że wtedy z nudów chyba wysprzątam całą chałupę (przyda się), pogrzebię w karteluszkach, rachunkach...które zbieram na podwyżke alimentów, i w końcu sie jakoś zbiorę do kupy z moim życiem, ale już bez smrodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora nikogo nie wypędzasz..tylko czas konkretny jutro znów "cudna" praca :O za oknem leje, ehh nic tylko się zwinąć w kłębuszek i zasnąć mykam do łóżka..a Wam zazdroszczę :) kryzysy macie za sobą ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
i jaktam dziewczyny wqidzę ze nie tylko ja miałam cieżki dzień ten dzien był okropny ,kupiłam sobie spodnie ale jakoś mnie to nie cieszy oby jutro było lepiej bo wyląduje na psychiatrycznym monia czyżbyś płakała za petem czy ta pogoda ce też dobiła bo ja mam dość na dziś i mało tego tak mnie rozbolała głowa że mózg mi sie wylewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie płaczcie dziewczęta za latem minionym, do marca tylko 168 dni!!!!! (JUPI)(JUPI)(JUPI) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi... nie myśl sobie że jakieś trudne to rzucanie palenia jest! Jest łatwe jak zabicie małego wrednego komara. Pierwszy dzień jest trudny ale niesamowicie ekscytujący! Już pierwszego dnia wieczorem zauważasz że jakoś więcej powietrza w ciebie wchodzi. Pamiętam ten wieczór dokładnie, było dośc chłodno szłam z psem koło 22 do nocnego sklepu monopolowego (było to w tych pradawnych czasach kiedy moją ulubiona woda była kroplka beskidu... eh jak dobrze powspominać młodzieńcze lata) i nagle jeden oddech okazał się inny od poprzedniego! Głębszy! Po lewej stronie był mur porośnięty jakimś bruszczem a po drugiej szary betonowy płot, lampy uliczne miały kremowo-pomarańczowy kolor. A później każdy kolejny dzień przynosił coraz to bardziej zdumiewające odkrycia i blask każdego z nich po stokroć przyćmiewał cienie niepalenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna11
JA TEZ SPADAM SPAC KOBITKI BO BARDZO MNIE BOLI GŁOWA DO JUTRA JUTRO BĘDZIE NA PEWNO LEPIEJ Nie palę już 30 dni (+ 15g44m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 797. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 02g07m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 278,97 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się stęskiniłam za wami :) dziś miałam taki dziki dzień że miałam czasu nawet tu zajrzec :) ale już nadrobiłam zaległości - przeczytałam co dzisiaj napisałayście ;) no i powiem wam że serio - pogoda nie sprzyja naszemu rzucaniu hihi jest beznadziejnie dołująca :( Neri - ze mną jest dokładnie tak jak napisałaś o sobie {piszę o tych przeklętych nastrojach} Beti - bardzo się cieszę że jesteś z nami :) wogóle bez WAS było by ciężej o wiele ciężej ... a tak to mój bilans na dziś ;) Nie palę już 14 dni (+ 01g16m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 562. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 07g03m14s)! Zaoszczędzone pieniądze: 196,73 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo fajne fajne!!!! to mi się podoba 2) Wyraźnie wygładza strukturę skóry 3) Nadaje zdrowy odcień szarej cerze 7) Zmniejsza widoczność porów to też dla mnie :) widzisz jakąś poprawę z samego niepalenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×