Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Aniu B. ja przed chwilą czytałam Twoje wupowiedzi z końcówki sierpnia i bardzo mnie ucieszyło, że też popalałaś na początku kuracji \"Tabexem\" a potem, tak ładnie się trzymasz. Ja też dam radę .... choć ... wczoraj szło mi wspaniale, dzisiaj (trzeci dzień) chce mi się palić jako cholera...:( No nic, nie ma co rąk załamywać tylko się do pracy zmobilizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tak jak na ulotce kazali :P 5-go dnia już zero fajek :) przerażało trochę ale jakoś przeżyłam ;) Dzięki Becia - używałam kiedys do kontaktu te zapachy z tej drugiej firmy {skleroza z nazwą} heeh teraz kupię sobie to co ty :):):) no bo skoro polecasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla jesteś rocznik 77' ???? przy nicku masz tę magiczną liczbę :P jeśli tak to jesteśmy rówieśniczkami :):):):) bo ja 77'rocznik jestem hihi fakt że końcówka roku bom grudniowa dziewczyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie używałaś Ambi Pur. Jak sobie kupisz to napisz czy Ci odpowiada, wierzę, że Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pandora a nie wiesz jak dlugo trzeba to face ok brac? mi ostatnio tez sie cera popsula i zastanawialam sie nad tym specyfikiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B, owszem magiczne 77 w datowniku ;-) jam z lipca więc mam w sumie trzy siódemki, normalnie dziecko szczęścia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo to to się nazywa SZCZĘŚCIE :-) ja się wczoraj aż zachłysnęłam kiedy mnie lekarka o wiek zapytała.... jakoś ciężko przez gardło przechodzi ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka ja biorę dokładnie 2 tygodnie i 2 dni. PO rzuceniu najpierw mi się bardzo pogorszyła cera, a jak 2 tygodnie temu zaczęłam stosować takie różne cuda znów bardzo mi się polepszyła :) Ale nie wiem od kogo. Jak będziesz chciała kupoważ face okey w necie to powiedz to dam ci adres strony gdzie ja kupiłam bo tam nie dość że jest najtaniej w sieci to jeszcze 2 opakowanie jest za 50% (chyba jeszcze jest) I zaznaczam że nie wiem czy mi się poprawiłą cera od face okey. Tu opisałam wszystkie rzeczy które stosuję.: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3589249&start=150 wpis z 16:04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromne gratulacje Pandorko!!!Myślę,że zasłużyłaś na nagrodę,nie myślę,jestem pewna-powinnaś z tej okazji zrobić sobie prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G R A T U LA C J E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wow ja będę miec miesiąc 1 pazdziernika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziękuję.... no własnie nie bardzo mogę sobie zrobić prezent... bo same wiecie jak było robiłam sobie prezenty z okazji 1 tygodnia, 2 tygodni, 13 dnia niepalenia, 14 dnia niepalenia, 15, 16, 20, 21, 23, 25 dnia niepalenia i wyczerpałam cały budżet prezentowy na rok ;) Ale zaraz sobie zrobie niesamowicie dobre śniadanko. Być moze jajko na miękko w liczbie trzech. Ale mi to szybko zleciało.... wydaje mi się że niepalę no max 2 tygodnie. A tu 17 już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monika, monika, eh eh... no nic trudno się mówi i żyje dalej... Ani się waż wiecej! NIe ma sie co wściekać tylko zbieraj się do kupy i wracaj do niepalenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co wcale ten papieros fajny nie był nie? Założę się że był obrzydliwy! No to teraz już wiesz że nic nie tracisz ! Jeszcze ci pozwolimy liczyć dni tak jak było, ale nie ma bata jeszcze jeden i liczysz od nowa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora BRAWO! BRAWO! BRAWO! Monia,głowa do góry, trzymam kciuki, DASZ RADĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze po upadku od razu faje do kosza i od nowa! Bo jak już zaczniesz sie zastanawiać to bedziesz dalej palić! Ja tak miałam, złamałam sie po 4 dniach, potem po 9. Ale po tych 9 to fajki wrzuciłam do pieca i same sie zjarały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ważne żebyś tu wchodziła i rozmawiała z nami. Ten topik działa jak przychodnia lekarska, w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;) Wiem coś o tym, bo leczę się tu już od wtorku, a co ważne, czuję się coraz lepiej. Tak więc zapraszamy na wizytę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żeby mi to było ostatni raz ;) pamiętasz? jedziemy na tym samym wózku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo myślę :) no nic "lecę" robic kolację rodzinie :D jeszcze tu zajrzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×