Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

No przecież mamy tu fajny klimat! I też jesteśmy z sobą coraz bardziej zżyte. Mi się nawet śni Monika z Aniami po nocach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,oj,oj widzę,że ktoś tu słów krytyki nie znosi. Ok nie będę czytać Twoich postów, skoro tak trudno od czasu do czasu enterem trącić, szkoda mi oczu po prostu.;) Mam nadzieję, że jakoś to przeżyję;) Ania B. dziękuję. Panie Marianie jest pan wielki. Życzę dużo zdrówka. Monia oddycham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda ekipa stwarza jakiś dany tam kilmat :D inny był tutaj 1,5 roku temu jak rzucałam inny jest teraz ;P ogólnie uwielbiam ten topik i koleżanki tutaj obecne ;) anulla gdzie jesteś ???????????? dziś chyba się nie meldowałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo ale klimaty klimatami :P wiadomo zmienne są ...hihi ale Złośliwiec zawsze ten sam - stróż topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko a ja mam dzisiaj szatański dzień :P przypadkiem zerknęłam na kalkulatorek niepalenia i okazało się że nie palę 66 dni, a nie wypaliłam 666 papierosów ratunku!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy biorąc pod uwagę że w międzyczasie wypaliłam 2 papierosy w różnych okresach czasu,to z szatanskiej liczby robi się normalna, ale i tak strach :P i po co ja zaglądałam na ten kalkulatorek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co kobieto w ogóle chodzi? No weźniesz się przyczepisz jakiejś pierdoły totalnie nieistotnej, jakieś fochy odstawiasz i jeszcze mi powiesz że krytyki przyjąć nie umiem. No dajże spokój, jakiej krytyki, ja tu krytyki żadnej nie widzę raczej zwykłe czepialstwo. Lece na 75 urodziny mojego kochanego dziadziusia. Ma koncyje 40-latka a wygląda na max 50. A to wszystko dzięki pogodzie ducha, i poczuciu humoru :P Polecam ten sposób :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandora nie nerwuj się, jak dla mnie piszesz bosssko, naprawdę lubię sobie Ciebie poczytać, chociaż rzadko tu piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przełom...piję właśnie pierwszą kawkę od 35 dni :D i wiecie co...???? naprawdę smakuje inaczej bez peta :P no no....a tak się jej bałam bo tak strasznie kojarzy mi się z petem hihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania .B 🌼 tylko Ty tu pozostałaś ze starej gwardii :D ja tez po cichu podczytuje ten topik nie raz się odezwę :D bp 3,5 roku ale ten czas szybko leci :D spadam na marszobieg ze swoim pieskiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow..3,5 roku :) super Złośliwcu :) a czas faktycznie mocno pędzi do przodu ;) moja mama w lutym będzie miała 6 lat BP :D a jeszcze dobrze ją pamiętam z petem w ustach...zleciało... ojoj ja też już chcę byc tyle czasu BP :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze Aniaaaa nie padłam na koncept żeby nie pić kawy, szczególnie rano, gdy tak bardzo się chce :P wiecie czego...taaak tego śmierdzielka ;) powinnam herbatkę spijać, no spijam i prawie z wucetu nie wychodzę, ale z kawą nie pomyślałam, przecież wtedy nie będzie mi się kojarzyło :) eh jak trzeba się oszukiwać :P dziewczyny kurcze dziś miałam mega kryzys, poważne kłopoty w domu niezależne od nas, ale od..rynku pracy w dodatku jeszcze zespól napięcia i nic tylko siedzieć i płakać w kątku :O no już miałam kupić fajki, już (nadal się oszukując) miałam sobie \"poprawić\" humor ale to i tak nic nie da, wiem to doskonale, tym bardziej, że na fajki nas nie będzie stac, skoro zwykłe \"fajranty\" mają kosztować 10 zeta, a te nasze ze 20?? w życiu tyle bym nie dała...no może :P żart nie zamierzam, nie chcę, nie życzę sobie fajek, never ale spodziewałam się przynajmniej poprawy kondycji, cery, wyspania się, czegokolwiek co da efekt tego niepalenia..widac trzeba czekac jeszcze buziaki wytrwałym, buziaki tym, co się wahają, buziaki tym, które zgrzeszyły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach! bilansik :P Nie palę już 11 dni (+ 11g13m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 344. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 15g04m26s)! Zaoszczędzone pieniądze: 123,85 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUS niech się "cieszy" o 2 dni dłużej będę żyć i emeryturkę drapnę, będę żyła jak panisko :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z koleji siedzę u babci na komputerze, obok w okoju trwają urodziny. Byłam taaaaka senna, wypiłam kawe i teraz mam takie herc-klekoty że ho ho, chyba przeniosłabym górę jakąś. Ależ! Przecież! Ja się nie denerwuję tylko pytam :) Powiedzcie... smakuje wam kawa? Tak żeby ją pić bo jest dobra??? No o nie wiem ja ją piję tylko żeby poczuć efekt w postaci pobudzenia... smaku kawy nienawidzę, niedobrze mi od niego. Dlatego robię małą mocną i gęstą tak na jeden łyk. Wy lubicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no ma kompa, ale nie gg i nie skajpa, tylko na naszej-klasie ma konto, pudelka i lansik ogląda i w wordzie sobie wierszyki przepisuje, dziadek z koleji prężnie zarządza swoim kontem w PKO przez komputer. Mój wujek im go skombinował i wiecie jak się obyli oboje tam. Aż niemożliwie, a by się wydawało że starsi ludzie już nie opanują takich \"technologi\". Zresztą tam w moich znajomych na n-k możesz sobie moich dziadków zobaczyć :) Razem mają tam konto. Tylko im nie pisz nic w stylu \"właśnie rzucam z waszą wnuszką palenie ;) \" bo wiesz... ja oficjalnie to dobre złote dziecko jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa normalnie się modle żeby gg nie odkryła babcia bo już itak na n-k dostaje po 30 wiadomości dziennie i się obraża jak jej na którąś nie odpiszę! Nie no dziadków mam fajnych i dość pojętnych. Babcia nie jest znów jakoś bardzo stara, bo w mojej rodzinie była taka niepisana tradycja że szybko się zostaje matką, niestety znów ja złamałam tradycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwisko na Ż. i razem są na tej fotce głównej! Taka parka. Jak moja babcia pierwszy raz gadała przez kom. to wiesz jak przez łoki-toki tak że przykładała do ucha potem do ust i tak rozmowa wyglądała śmiesznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam Was wszystkie! Atydea, dodob kochane no ładnie tak;)? Hi hi,to ja tu mam 116 dni bez papierosa a Wy co? Ale już brać się za siebie;)! A poza tym to mam tyle na głowie że nie mam czasu wszystkiego czytać i pisać. Powiem tylko że nie chce mi się palić, rzadko kiedy myśle o papierosie i wogóle mnie nie ciągnie. Więc jedyna możliwość że mogłabym wrócić do tego to ewentualne załamanie jakieś albo wkur.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie za mnie kciuki! Ciagle się jeszcze uczę i tak chyba zostanie całą noc bo mam egzamin jeszcze jutro. O jak mi się nie chce!!!!!!!! Fakt miałam całe wakacje ale jak wiecie spędziłam je śpiąc, użalając się nad sobą, pijąc alkohol i pisząc na tym oto forum. Dlatego no cóż, teraz trzeba cierpieć ;) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIŚ 30 DNI JAK NIE PALĘ TZ. MIESIĘCZNICA. HURRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRA \"Jeżeli kogoś kochasz, to pozwól mu wybrać i pozwól mu odejść\" kIEDYŚ KOCHAŁAM TE CIENIUTKIE FAJECZKI, WYBRAŁAM ZA NIE - ODESZŁAM. TERAZ JESZCZE KOCHAM JEGO , NIE WYBIORĘ ZA NIEGO, POPROSTU POZWOLĘ MU ODEJŚĆ... TAKIE JEST ŻYCIE. POZDRAWIAM wAS WSZYSTKICH P A C H N Ą C O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Nie udało się i płaczę. Wczoraj odbierałam wyniki z laboratorium i nie były rewelacyjne załamka no i poległam spaliłam pół paczki. Chyba spróbuję jeszcze raz ale ile tak można? Jeszcze dziś idę do nowej pracy wiem że tam nikt nie pali może to będzie motywacją? Ten stres mnie wykończy.Napiszę wieczorem jak mi poszło. Buziaczki dla niepalących trzymajcie tak dalej bo to co ja robię jest okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Dana 1963 ,należy Ci się i bukiet🌻🌻🌻 Po miesiącu niepalenia to już jesteś innym człowiekiem-wiem to po sobie(w piątek będzie 2 miesiące mojego niepalenia). Pandorko,jeżeli chodzi o picie kawy,to najpierw piłam ją,bo podnosiła mi ciśnienie i po niej lepiej się czułam(mogłam przenosić góry),a po latach jej picia to już smakuje mi,a bez papierosa to ma zdecydowanie lepszy smak-prawdziwie kawowy,a nie wymieszany z nikotyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ALE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CISZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podpisuje listę BP :D życzę miłego wieczorku BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAAAA HA HA !!!!!! ZDAŁAAAAAM !!!!!! Jak mi się chciało palić jak tam czekałam na ten egzamin !!! !!! Wszyscy tylko na fajke wychodzili, a ja serce na dłoni i też chciałam tak bardzo !!!!! Miałam go o 14.00 a od około 10 już pojechałam na uczelnie posłuchać przecieków itd. Chyba znów chora z tego stresu jestem, ale już się tym nie przejmuje! A niech se bakterie też pożyją! Jestem taaaaaak heeeepi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuuuuujjje :*:*:*:* :):):) Jednocześnie dziewczęta, mogę stwierdzić że była to pierwsza zaliczona przezemnie w ŻYCIU rzecz do której nauczyłam się, podeszłam i zaliczyłam bez papierosa! PIERWSZA! Człowiek to zdumiewające stworzenie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×