Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość gość
A mnie zawsze dziwiło, jak można nie palić tak długo (rok, dwa...bo dziecko sie urodziło np.) i wrócić do nałogu....to chyba przez jakis głupi impuls, szalenstwo! Mi po niespełna roku już wcale sie nie chce palić, w 100%, nic a nic! Nie wiem jak można roztrwonić takie mentalne zwyciestwo nad samym sobą.... Dodob...skoro mogłas nie palić 2 lata, to możesz całe zycie! Nie daj nałogowi wmówić sobie, że jest inaczej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety pozdro a ja jak bym sie dorwal do fajek, to bym jaral i jaral:O nie wiem jak dlugo to jeszcze potrwa😭 na razie sie trzymam....musze!!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę stara ekipa wraca;). Masz rację pozdro. Ja nie palę 4 miesiące - w co nadal nie mogę uwierzyć, i wogóle mnie nie ciągnie, nic a nic, przebywam z palącymi i staram się szybko wychodzić bo ciuchy mi śmierdzą! Teraz mi to przeszkadza:)! Zresztą nigdy nie lubiałam w pomieszczeniu, zawsze otwarte okno czy coś. Także już gdzieś pisałam, że u mnie jest tylko możliwość że sięgnę po faje w razie jakiegoś wieelkiego załamania życiowego gdzie będę miała juz wszystko totalnie w d..:). Bo mi naprawdę nie chce się palić:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro - mnie też to niezmiernie dziwi ;) ostatnio rozmawiałam ze znajomą i byłam w szoku jak mi powiedziała że po 4 latach BP wróciła do nałogu :( szok normalnie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..Czy na tym forum sa bratnie dusze ktore pomoga przetrwac trudne chwile w rzuceniu palenia? nie pale od jakiegos czasu ale sa chwile slabosci :(..pozdrawiam bezdymnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ..Czy na tym forum sa bratnie dusze ktore pomoga przetrwac trudne chwile w rzuceniu palenia? nie pale od jakiegos czasu ale sa chwile slabosci :(..pozdrawiam bezdymnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy decyduje dosłownie jeden głupi papieros:oPamietajcie, że nigdy nam nie wolno ani jednego, chocby nie wiem co!Mmm--> a ile Ty masz dni BP że nadal ciągnie? Mi pet dał spokoj jakoś po 2-3 miesiącach.Ja-ka---> jak byłam palaczką do paląć nie odczuwałam jakoś specjalnie dymu...no czułam, że wisi w powietrzu, odbierałam go nawet jako dość przyjemny...a teraz nie moge stać koło kumpeli, która wlasnie pali w odległosci paru metrów, żeby sie autentycznie nie dusić. SZOK! Przecież nic chyba tak obrzydliwie nie capi jak dym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pale od 020508 troche czasu minelo ale mam za soba baaaaaaaaaaaaaardzo dlugi czas nalogu .Ciebie nie ciagnie wogole?to swietnie :) Teraz np mam dola ,gdybym miala fajki w zasiegu reki to nie wiem czy bym nie siegnela raczej tak .Powstrzymuje sie przed pojsciem po nie bo mi juz wstyd przed dziecmi ,tyle razy probowalam .Co robicie w trudnych chwilach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachna111
ja miałam chwile słabosci i siegłam po 34 dniach i uwierzcie ze chwile mineły ale nie dzieki papierosowi teraz wiem ze zrobiłam najwiekszy bład bo pet nic nie pomoze trzeba inaczej rozwiazac problemy bo siegniecie po peta to tylko wymowka jak bysmy czekali na okazie zeby miec potem wytłumaczenie ze zapaliłam bo........ ja przymierzam sie z powrotem bo wiem jak swietnie sie czułam bez peta tak ze nie palcie !!!!!!!!!!!!!!! i przetrzymajcie trudne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystich pachnących:) Kiedys tez byłam taka jak wy,dzis jestem gorsza od was,bo pet mną żadzi:)Może przyjdzie znowu taki dzien,kiedy powiem BASTA!!! Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie,jesli tu bywaja i mnie pamietają: Fado,Słoneczkoo,Złosliwiec,Cometa,Kati13..../.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystich pachnących:) Kiedys tez byłam taka jak wy,dzis jestem gorsza od was,bo pet mną żadzi:)Może przyjdzie znowu taki dzien,kiedy powiem BASTA!!! Pozdrawiam wszystkich a szczegolnie,jesli tu bywaja i mnie pamietają: Fado,Słoneczkoo,Złosliwiec,Cometa,Kati13..../.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nigdy nie możemy tak myśleć , że powrócimy do nałogu. Ludzie za dużo przeszliśmy, żeby wszystko zaczynać od nowa. Już nie mamy tej durnej nikotyny w sobie -nie potrzebujemy się nia dopalac a problemów kolejny zapalony pet na pewno nie rozwiąrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna :):):) W R A C A J !!!!!!!!!!!!!!! :D dobry znak że tu zaglądasz :) mój bilansik : Nie palę już 47 dni (+ 00g51m31s). Ilość niewypalonych papierosów: 1881. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 08g55m44s)! Zaoszczędzone pieniądze: 658,50 zł! P.S. Pandora jest pochłonięta nauką na szczęscie BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to my wszyscy wiemy, ze ten pet w trudnej sytuacji nam nic nie da mimo to siegamy po niego.Po prostu stare przyzwyczajenie wraca. Ja pamietam ,że najbardziej zmobilizowana była w moich pierwszych dniach bez palenia -wiadomo -silne postanowienie -kac:D -no i forum. Pozniej człowiek odchodzi od forum i jest skazany na walke sam ze soba która okazuje sie najtrudniejsza. Papieros jakby nie patrzec był zawsze dla nas nagrodą za coś -pomagał się odstresować, pobudzał itp.Dlatego czujemy sie czasami pozbawieni tego \'prezentu\' i w pewnym stopniu jest to dla nas palaczy rezygnacja z przyjemności.Sami musimy podpisać tą umowe z samym soba :)-nie z forum ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania b przeczytam caara do konca i moze w tedy mi sie uda do was wrocic taka mam nadzieje pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisuje liste Nie palę już 238 dni (+ 21g59m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 4778. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 12g01m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 791,87 zł! a i tak sie boje ze zapale ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość happyland
melduję się Nie palę już 70 dni (+ 02g08m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 981. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 11g53m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 392,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak genialnie, że wszyscy trwacie w swoich postanowieniach... U mnie - już 2 lata, dzięki topikowi...:) złośliwiec:) słoneczko :) jerzys :) amazonka:) a i jeszcze wiewiórka :) - wróciłaś do pachnących? Takie wspominki...:) Buziak dla Gadziny z tego miejsca! Trzymajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 0 dni (+ 0g30m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 0. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 0g02m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 0.09 gr! No to licznik włączony...do dzieła. 30 tka, dodob....czekam na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapi, no nareszcie 🖐️, strasznie sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ podpisuje liste BP :D pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP 🌼 fado 🌼 u mnie bez zmian 3,5 roku bez śmierdziela :D dzieki temu topikowi i tu wszystkim ludziom trwam BP :D wiewióreczko 33 🌼 czekamy na ten dzień mile jesteś tu widziana brakuje tu nam Ciebie :D sloneczkooo 🌼 schowało się za chmurkę gdzie jesteś P pozdro 600 🌼 mordusiak 🌼 kulka777 🌼 happyland 🌼 sadny dzien 🌼 Julka 85 🌼 Ania.B 🌼 ja-ka 🌼 monikaaaaaaaa 🌼 Kapi 84 🌼 becia72 🌼 dodob 🌼 zabcia 26 🌼 anulla 77 🌼 mumi 🌼 dana 1963 🌼 neri 11 🌼 Sanra 🌼 pandora 🌼 leszczu 🌼 30-stka z Gdańska 🌼 czekamy * poniedziałek* :D kachna 111 🌼 wracaj ważne ze jesteś :D zupek 🖐️ graba jerzys 🖐️ graba mmm757 🖐️ graba za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec kochany nasz jak ty spamietasz wszystkich bywalcow naszego topiku??:) tylu nas tu jest:) kapi wracasz:) super monia oj monia dobrze ze nareszcie malpico jakas niedobra :) dodob ty juz mi do grecji wiecej nie pojedziesz :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×