Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam z samiuśkiego ranka pachnąco , dziś idzie mój 36 dzień bp. A dziewczyny znowu w nałogu bo się nie odzywają? Dalej wskakiwać na forum bo zacznę jarać.... hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani się waż :D :D mój bilansik :P Nie palę już 17 dni (+ 22g47m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 538. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 02g43m28s)! Zaoszczędzone pieniądze: 193,85 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło mi donieść,że: nie palę 65 dni, nie wypaliłam 908 papierosów, zaoszczędziłam 290,77zł będę żyć dłużej o 7 dni. Zlosliwiec,bardzo dziękuję za ślicznego kwiatka. Chorym życzę pogody ducha i szybkiego powrotu do zdrowia,trzymam kciuki. Dana 1963,nie pisałam parę dni,bo w moim życiu wydarzyło się coś bardzo ważnego-urodził nam się wnuczek a ja po raz pierwszy zostałam babcią.Chyba nie muszę pisać,że oszalałam z radości i tak sobie myślę,że warto było rzucić te śmierdziele,żeby mieć świeży oddech jak będę nachylać się nad wnusiem-dziś synowa z maleństwem wychodzą ze szpitala.Czytam Was kochane codziennie(to chyba mój drugi nałóg) i postaram się też pisać. Pozdrawiam wszystkich niepalących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm :-) u mnie też pochmurno, nawet deszczem przecina i dlatego zamierzam dzisja zabunkrować się pod kocem. Będę sobie czytać książkę popijając pyszną herbatą. Bardzo mi się ta wizja podoba więc mi pogoda nie przeszkadza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM - miało być, upsss ;-) ps. rozpoczęłam okrąglutką 700-tną stronę topiku :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neri11 gratulację fajnie jest przytulić bobasa pachnąco. Życzę Ci droga Babciu aby to maleństwo było zdrowe i szczęśliwie się rozwijało, no i nich Babcia będzie zawsze pachnąca i bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to będe banalna, ale ja też podrawiam, dziekuje Zlosliwiec za kwiatka;)🖐️I na koniec sie pochwale i zmobilizuje może trochę niedowiarków, którzy nie wierzą, że sie da sie zerwać ze smierdzielem;)Nie palę już 272 dni (+ 21g25m35s).Ilość niewypalonych papierosów: 3820.Będę żyć dłużej o 29 dni (+ 04g25m29s)!Zaoszczędzone pieniądze: 1 401,16 zł!I nie zamieniłabym ani jednego dnia BP na dzień ZP;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja z rana podpisuje pierwsza i zmykam do pracy:). Nie pale 124 dni, zaoszczędzone 588,36 (gdzie to jest:D?), niewypalone 1730 papierosów. Jeszcze się pochwale, wzięłam drugiego kotka do domu, to znaczy kupiłam na allegro za złotówkę;) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana 1963,bardzo dziękuję za życzenia i gratulacje i zapewniam,że napewno pozostanę BP,chociażby dla tego naszego maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra zaczynamy właczam licznik i bardzo ale to bardzo potrzebuje waszego wsparcia , chce to gowno wyrzucic z pamieci i organizmu Nie palę już 0 dni (+ 00g00m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 0. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 00g00m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 0,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aromatyzowana
od dzisiaj postanowiłam że rzucam palenie,po pracy biegnę po tabletki Tabex,mam nadzieję że pomogą mi w walce z tym obrzydliwym nałogiem.Pomóżcie Kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Małżeństwo jedzie samochodem już przez dłuższą chwilę nie odzywając się do siebie po wcześniejszej sprzeczce. Nagle mąż zauważa stodołę z różnego rodzaju bydłem: krowy, byki, świnie,owce...... > - Twoja rodzina? - pyta sarkastycznie mąż > - Tak, teściowie - odpowiada żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Mordusia fajnie ze sie pojawiasz oj ja walcze walcze i narazie walke przegrywam ;( jest mi z tym źle i smutno a tak było pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie, Mumi(Beciu?), ja też Cię ściskam i pozdrawiam. Neri wielkie gratulacje :) Trzymam się ale muszę Wam powiedzieć, że ostatnio odczuwam takie kołatanie w środku i przyspieszony oddech. Co to może być? Czy też tak mieliście? Wydaje mi się, że to organizm coraz usilniej domaga się peta ale dlaczego dopiero teraz, po ponad miesiącu? :( Idę dzisiaj do fryzjera ale jeszcze nie wiem jaką zrobić sobie fryzurkę. Może fryzjerka mi coś podpowie. Ciągle wypadają mi włosy więc na pewno bardzo je skrócę. Życzę miłego dnia wszystkim, papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani. Przepraszam że tak długo sie nie odzywałam, ale sporo się działo w moim życiu - zmiana pracy ale niestety nie na lepszą, jednak dzisiaj dostałam info że przyjmują mnie do takie pracy którą wykonywałam wcześniej. Niestety cały czas palę, szczerze mówiąc nawet zapomnialam przez to wszystko aby znów poważnie pomyślec o rzuceniu. Jednak teraz chyba warto pomyśleć, bo w nowej pracy nie wolno palić- jest totalny zakaz. Pozdrawiam wszystkich cieplutko. sądny dzień - napewno coś znajdziesz, ja też obecnie pracuję w nieciekawej pracy, ale w końcu znalazlam coś fajniejszego. dodob - trzymam kciuki złośliwiec- nie martw sie będzie dobrze, jak coś to pisz, pomo.żemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia 72,wielkie dzięki za gratulacje :D:D:D Bardzo dawno nie widziałam na forum naszej Pandorki-PANDORKO!!!HOP!HOP!ODEZWIJ SIĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włąsnie sobie uświadomiłam, że mi stuknęło dziś równo 9 miesiecy:D:D:DKapi....no wiesz co? Zobacz, ile czasu mineło, juz tyle miesiecy temu mogłaś być zdrowsza, piekniejsza i bogatsza....Nie ma na co czekać, wykorzystaj sprzyjający moment, jakim jest Twoja obecna praca i szybko do nas dołączaj. 🖐️, ale to migiem!!! Szkoda życia na głupi nałóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 gratuluję tych 9 miesięcy to tak jakbyś się na nowo urodziła - okres ciąży - i żyła już dalej spokojnie bp. U mnie dopiero i już 38 dzień bp. Dziś stała na przystanku kobieta chuda jak anorektyczka z petem w zębach, widok okropny . No i jak to bywa dym leci w stronę tych nie palących. Głupio mi mówić ale den dynm spowodował u mnie kaszel, anorektyczka nie zareagowała paliła dalej. Wysiadła po 15 minutach na tym samym przystanku co ja , no i wyciągnęła następnego papierosa, ale poszła w drugą stronę niż ja. Boże czy ja tak robiłam może ........... okropieństwo. Od 2-ch dni boli mnie gardło - krtań nie wiem czy to elekt przeziębienia czy odstawienia fajek ? Co Wy na to. Pozdrawiam WSZYSTKICH PACHNĄCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dodob a ja myślałam że ktoś się pod ciebie podszywa!!! Wchodzę na topik, czytam a tu dodob o rzucaniu palenia i nie wierze własnym oczom! Oj laska, a miało być tak pięknie :( Ale głowa do góry! jak ja rzuciłam to każdy może to zrobić! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki i chłopaki. Pozdro, no szacuneczek po prostu. 9 miesięcy to bardzo dużo, oj jeszcze pamiętam jak to było... Teraz już musisz się trzymać choćby nie wiem co :) Dana, ból gardła to raczej nie od rzucenia fajek. Ja jestem na tym samym etapie co Ty i niczego takiego nie odczuwam. To raczej jakieś przeziębienie albo zapalenie gardła. Zaaplikuj sobie coś do ssania i może przejdzie, czego Ci życzę. Ja widziałam dzisiaj podobną sytuację. Na przejściu dla pieszych stał spory tłumek ludzi, czekali na zielone światło. Pośród nich stała młodziutka dziewczyna i jarcowała aż jej dym uszami wychodził. Zauważyłam jak krzywo spojrzała na nią inna kobieta stojąca nieco z boku. Pewnie dostała takim machem po nozdrzach. Pomyślałam sobie, jak dobrze, że nie palę:) Wczoraj poprawiłam sobie nastrój nową fryzurką. Oj jak fajnie mieć ładnie uczesane i PACHNĄCE włoski. Pozdrawiam wszystkich walczących i tych, którzy zamierzają do nas dołączyć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witaczek🌻 no to juz 2 kg mam w plecy zeby wrocic do poprzedniej wagi jeszcze 8:classic_cool: sie da;):D:D tylko pozniej swieta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×