Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość misiek121
no w zasadzie nie myślę, zaczyna mi przeszkadzać dym w lokalach bo głowa po tym mnie boli. nie wiem czy 67dni temu to był mój ostatni czy nie ale przestałem być w ich mocy.po prosu już mi o wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty pozdro mysle ze albo masz stare bazy albo ten kaspersky... tfu odradzam ja tam wole nie wchodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prawda misiek co do tych lokali... Ja ostatnio zaczęłam chodzić z moja kolezanka do Sphinksa ( Sfinks sie czyta ale nie wiem jak pisze) i jak zapewne wiesz tam jest miejsce dla palacych i dla niepalacych. Kolezanka pali wiec siedze razem z nia w czesci dla palacych...capi cholernie ...zwlaszcza moje ubrania i wlosy jak juz przyjde do domu. Siedze tam bo lubie obserwować zachowania i odruchy osob palacych. Obiadu jeszcze nie podano - juz fajeczka, w trakcie obiadku - tez fajeczka no i oczywiście po obiedze fajeczka obowiazkowa..a gdzie tu sam fakt cieszenia sie z obiadu ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
przykre to ale czuję się mocniejszy psychicznie, lepszy od palaczy i śmiać mi się chce jak słyszę że ktoś nie może żucić. jak to punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
sory za ort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 o 5 rano w niedziele ??kawencja?? teraz jest pora akurat na kawke wiec ide zrobic :) witam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich !!! Nie palę już 39 dni (+ 03g42m32s). Ilość niewypalonych papierosów: 783. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 23g33m59s)! Zaoszczędzone pieniądze: 274,08 zł! kaaja gratuluję miesiąca BP sroczka ty tez prawie miesiąc również gratuluję 30 stka z Gdańska , sadny dzien , pozdro 600 , złośliwiec, kitka ,ania B, neri 11, nutka 76, ania wis , moniaaa, misiek, lelof ala szymek i inni BP pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiek nie tyle nie mogą rzucić co nie chcą. Myśle, że nie tylko Ty czujesz ta przewage psychiczna nad nimi ale każdy człowiek niepalący. Ja też już po kawencji bo dzisiaj zaszalałam i do 12 sobie pospałam az mnie kregosłup boli od tego leżenia;) Sadny dzien 🌼 Pozdrawiam;) Jutro znowu twoja kochana pracunia przywita Cię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Gdańsku jest pogoda pochmurna :-o i nie chce mi sie nigdzie ruszać. Oglądam jakies filmy familijne o tematyce Wigilijnej , zeby jakos wtopic sie w ten klimat :D Nie cierpie takiej pogody...zreszta i tak zaraz ciemnośc nastanie za jakies 2 godzinki :D i jak tu normalnie funkcjonowac.?! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam prawie 8 lat, zaczełam tuż rzed maturą. postanowiłam rzucić i poszłam na odczulanie i nie pale już prawie tydzień. po tym zabieu nie czuje wogóle głodu nikotynwego mam tylk czasami takie tiki że chce sięgnąc po papierosa w sytuacjach w których paliłam wczęsniej najczęscjiej czyli np przy kawie. piję duzo wody i zielnej herbaty bo to ponoć pozwala wypłukać tej syf po fajkach z organizmu. ciesze się że juz nie palę przez tydzien zaoszczędziłam juz prawie 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paliłam prawie 8 lat, zaczełam tuż rzed maturą. postanowiłam rzucić i poszłam na odczulanie i nie pale już prawie tydzień. po tym zabieu nie czuje wogóle głodu nikotynwego mam tylk czasami takie tiki że chce sięgnąc po papierosa w sytuacjach w których paliłam wczęsniej najczęscjiej czyli np przy kawie. piję duzo wody i zielnej herbaty bo to ponoć pozwala wypłukać tej syf po fajkach z organizmu. ciesze się że juz nie palę przez tydzien zaoszczędziłam juz prawie 100 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaczka Aga i qwerty5 POWODZENIA życzę i trzymam kciuki Nie palić to coś pięknego !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..dzisiaj ciezki dzien za mna psychicznie...przysnam sie ze mam ochote zapalic papierosa i pierdzielic to wszystko w dupe..nic mi nie wychodzi,nie układa sie i cale zycie pod górke..dosyc tego mam...po cosie starac jak sie pieprzy za chwile wszystko!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaaa wszystko Ci sie pieprzy jak piszesz ALE jedno CI sie udało RZUCIŁAŚ PETY... i nie spieprz tego!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leleof powodzenia. Ponoć najczęsciej udaje sie to za siódmym razem... To ile Ci jeszcze podejść zostało do tej magicznej siódemki ?Czy juz moze ja przekroczyles?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha..raczej nie :D Suchaj a może faktycznie daj sobieterazspokój z tym rzucaniem? Po co na siłe masz sie meczyć? Poczekajna taki dzień w którym naprawde bedziesz chciał rozstać się z nałogiem. A miewasz od czasu do czasu takiedni 'przepalenia fajka, że juz po prostu nie chce Ci sie palic? bo np wykopciles wieksza ilosc niz zazwyczaj' - moze wykorzystaj wlasnie taki dzien przepalenia takjak ja to zrobilam i wtedy bedzie Ci o wiele łatwiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak wlasnie wtedy robilem i wtedy sie chce bo taki wstret a potem jak zaczniesz po przerwie to go juz tak niema ale sproboje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani. Julka85 bardzo Ci dziękuję za propozycje. oczywiście podziękowania przesłałąm ci również na maila. trudno jest znależć aż tak konkretne informacje w necie o Romach - szczerze. prezentacja ma być krótka bo na około 10 - 15 minut. wiem, wiem dam rade. ja zawsze się przejmuję przed takimi wystąpieniami. pozdro600 - mam pytanie - czy ja mogę w mojej prezentacji wykorzystać Twoje wypowiedzi o Romach? oczywiście nie napiszę na jakim forum i w ogóle???? buziak lelof ja rzucam pierwszy raz i chyba dość sporo już przetrwałam. nie chciałabym tego zmarnować za żadne skarby śwaita. tylko teraz mam jakiś kryzys i palić mi się chce. dzisiaj wypiłam niewyobrażalnie dużo herbaty różnego typu. ale lepsza herbatka niż fajka. bella - dzięki za gratulacje. ja Tobie też gratuluję tych 39 dni. ja mam dopiero 29, no ale jutro równy miesiąc. masakra wklejam bilansik: Nie palę już 29 dni (+ 13g01m33s). Ilość niewypalonych papierosów: 531. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 01g29m27s)! Zaoszczędzone pieniądze: 176,54 zł! u mnie jakoś mało tych pieniążków mam zaoszczędzonych w porównaniu do WAs. chyba nie paliłam tak dużo! Dla WAS 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
do qwery5 jesli to twoje odczulanie, to biorezonans to ja też po ym zabiegu rzuciłem. próbowałaś w jakiś inny sposób rzucić wcześniej. widzisz teraz jakąś różnice między metodami. mi zdecydowanie ławiej po "odczulaniu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
do sroczka ja ustawiłem ze palę dziennie 22papierosy. normalnie paliłem ok. paczki, ale w weekendy zawsze więcej, to tak najbliżej prawdy u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×