Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

he he he leloofek ja od razu wiedzialam ze ty to ty pozdrowionka wszystkim :) zlosliwiec jak sie czujemy ?? ja dzis mialam tez wizyte u mnie wszystko ok nastepna mam w maju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek no co jest? Jak ostatnim razem korespondowaliśmy tutaj to pisałes mi, że jesteś na 3 dniu BP po kacu. Uległeś znowu? Proszę Cie przeczytaj jeszcze raz ta książke Cara. Tam jest tak rzetelnie i profesjonalnie opisany ten mechanizm działania nikotyny, że człowiek puka się w czoła, że taki durny był i dał sobą manipulowac. Lellof to łatwe nie palić naprawde uwierz mi. Wystarczy tylko chcieć i poznać cała prawde o nas samych własnie z tej ksiązki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek123
fajami smierdzi i dlatego wiedzialas wyczulas hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek123
Jula ja wiem ja wiem ale "dorastam" do tego ciezko mi sie znowu zebrac od nowa i troche problemow mam ktore pewnie nie mina i tak albo predko przynajmniej... nie czytalem tak tylko ogrodkami jak sie drukowalo, jutro wlasnie z rana planuje,przynajmniej to mnie do lozka wezmie zaciagnie bo tak to nie moge ulezec a jestem tak chory ze masakra...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek - widzisz moj palec wskazujacy ? Musze Ci pogrozic :( . Chlopie , wez sie w garsc . Przeczytaj ksiazke - dziewczyny dobrze Ci radza . Czytales ja ? Przeciez to potrafisz i chcesz sie pozbyc smierdzuchow . 🌻 Nie palê ju¿ 18 dni (+ 23g13m02s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 379. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 2 dni (+ 21g32m49s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 75,86 €! A ja jem na potege :( . Najem sie a potem mysle o smierdzuchach :( Nigdy nie jadlam slodkiego a teraz .... Cala paczke paczkow zjadam :p . Wczoraj bylo fatalnie , dzisiaj jest duzo lepiej . Boze , co to za nalog okropny , jaki czlowiek byl kiedys glupi . No nic , trzeba to przetrwac i przeganiac smierdzace mysli :D . Trzymajcie sie wszyscy pachnaco !! 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek123
wogole jeszcze jedna osoba z forum zaginela co mnie bardzo smuci no:( wiecie kto?zauwazyliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cichy gosc- ja tak mialam jak za pierwszym razem rzucalam, zarlam slodkie jak wariatka, chociaz na ogol nie przepadam, i szczegolnie wieczorami mi brakowalo....tez to odczulam straszliwie na wadze:( tym razem jest ok, nie objadam sie slodyczami i staram sie wogole nie objadac....a wiec zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek ---------> chodzi o Pandorkę ???? bo jeśli o nią - to nasza kochana Pandorka ma się dobrze i BP :D oj wyjątkowo mnie dziś gęba ;) boli od słoniolka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem z tych rzucających i obżerających się :P matko..tyle już przytyłam że szok :( ale odmówic se nie mogę cóż zrobic heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symek
nie o Dodobka:( juz jej dawno nie ma a zaczynala razem ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość symek
mam nadzieje ze nie skonczyla razem z leloofkiem;/ tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie Dobob się również coś nie udziela ...heh właśnie oglądałam sobie \"cieplutki\" 9 odcineczek 5-sezonu moich kochanych \"Gotowych na wszystko\" - jejku świetny jest ten serial, a ten odc.wyjątkowo mnie ubawił :D aż humor lepszy od razu :D Dobranoc paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
nie odchudzajcie się zaraz po tym jak rzucicie dajcie sobie kilka tygodni urlopu od diet. trzeba przytyć trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkich kochani. przez 2 dni do Was nie zaglądałam i muszę przyznać, iż ten topic magiczny ma na mnie ogromny wpływ, gdyż bez Was przez ten czas bardzo często myślałam o śmierdzielach. przypominało mi się jak to jest fajnie palić i mieć czym ręce zająć, ale zajrzałam tutaj i od razu zrozumiałam swój błąd w myśleniu. no przecież człowiek pierwotny nie potrzebował używek wszelkiego rodzaju do szczęścia i dlatego bądęc normalnymi ludźmi nie możemy robić sobie świadomie krzywdy. buziaczki dla wszystkich. leloof szkoda, że tak trudno Ci przestać palić. proponuje przemyśleć problem i kupić tabexy. mi pomogły. Aniu B. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (przepraszam że tak późno) wklejam swój bilansik: Nie palę już 26 dni (+ 05g47m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 472. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 14g35m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 156,81 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkich kochani. przez 2 dni do Was nie zaglądałam i muszę przyznać, iż ten topic magiczny ma na mnie ogromny wpływ, gdyż bez Was przez ten czas bardzo często myślałam o śmierdzielach. przypominało mi się jak to jest fajnie palić i mieć czym ręce zająć, ale zajrzałam tutaj i od razu zrozumiałam swój błąd w myśleniu. no przecież człowiek pierwotny nie potrzebował używek wszelkiego rodzaju do szczęścia i dlatego bądęc normalnymi ludźmi nie możemy robić sobie świadomie krzywdy. buziaczki dla wszystkich. leloof szkoda, że tak trudno Ci przestać palić. proponuje przemyśleć problem i kupić tabexy. mi pomogły. Aniu B. wszystkiego najlepszego z okazji urodzin (przepraszam że tak późno) wklejam swój bilansik: Nie palę już 26 dni (+ 05g47m43s). Ilość niewypalonych papierosów: 472. Będę żyć dłużej o 3 dni (+ 14g35m48s)! Zaoszczędzone pieniądze: 156,81 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek29gd
Kochani, znalazłem to forum i bardzo się cieszę. Paliłem od przez 5 lat w sumie żadna powazna sprawa. 8 - 10 papierosów dziennie, a jednak nałóg. Kaźdego ranka 2 na dzień dobry. Nie palę 13 dzień, przyznam, że wciąż mam chęć na papieroska. W sumie po tym okresie abstynecji zaczynaja sie glupie myśli np. potrafię nie palić, mogę to kontrolować, w sumie przecież to lubię. Macie pomysł jak zaradzić takim myślom. Pozdrawiam Maciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy pomysł Maciek:). Przeczytać książke A.Carra Łatwy sposób na rzucenie palenia. Bo Tobie sie wydaje że to lubisz:). Wcale nie lubisz,bo to uzależnienie. A ta książka pomaga to zrozumieć i zmienic myslenie. Pozdrawiam, nie palę 174 dni:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to moj bilansik :) Nie palę już 285 dni (+ 05g11m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 5704. Będę żyć dłużej o 43 dni (+ 13g47m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 338,77 zł! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek29gd
Skąd macie ten fajny bilansik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonelo
no powiem Ci ze niewiem ale sprawdz maila tam moze sie znajdzie heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonelo
a witaj witaj sadny dzionku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnących i... lelofa lelof czytaj ksiażke kup tabex i przez 5 dni z tabexem możesz jeszcze palić a potem wracaj do nas pachnących . fajnie że tu zaglądamy wszyscy , motywujemy sie wzajemnie i podtrzymujemy na duchu .Dzięki Wam za to !!!!! Nie palę już 36 dni (+ 08g36m19s). Ilość niewypalonych papierosów: 727. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 13g18m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 254,50 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki wam nie pale prawie rok
Dajcie chłopakowi namiary na ten licznik dni....ja niestety zgubiłam gdzies linka, a mu sie przyda.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelooftyryryry
ale ja chlopakowi juz dawno wyslalem na ten mail o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lelooftyryryry
razem z ksiazka tylko niech chlopak sprawdzi ehehe i napisze cos chociaz;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek29gd
Dzięki wielkie mam licznik:) Działa. Dzięki za wsparcie. Dzisiaj 14 dzień bez papierosa. Dobrze, że ktoś stworzył to forum. To wsparcie jest naprawdę duże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
to i ja wkleję I've been quit for 65 days + 13h51m08s. Cigarettes not smoked: 1442. Life saved: 11 days + 00h29m40s. Money saved: 573,47 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty chopok nie powiesz heheh;:) nie no zartuje nie:) ludzie oczywiscie jak najbardziej wspaniali i kochani no ale... kupilem te tabexy ale tu pisze ze trzeba ograniczac a ja lubie sie na koniec najarac ze az mi uszami dymek pojdzie no tak do obrzydzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×