Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość miesiek12
jak tam moi mili dzionek? melduneczek I've been quit for 62 days + 14h07m23s. Cigarettes not smoked: 1376. Life saved: 10 days + 12h26m24s. Money saved: 547,33 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!wpadam tylko napisać,że.................DZIS 3 MIESIĄCE BEZ PAPIEROSA!!!!!!!!:):):):) jetem z siebie dumna:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wypaliłam ostatniego
w niedzielę o 21:) Paliłam 12 miesięcy. przeczytałam książkę "łatwy sposób na rzucenie palenia" (można ściągnąć w pdf.) i nie pale. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) Ania B i Monika.....gretuluje trzech miesiecy!!! mi za niedlugo miesiac strzeli, ale to przelecialo:) moj maz sie tylko dziwnie usmiecha jak sie mu chwalw ile juz nie pale, zyzby mi nie wierzyl????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Nie palę już 43 dni (+ 11g38m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 1739. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 06g53m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 782,73 zł! buziaki 🌻 dla wszytskich bez PPPPPPPPPPPPPPPP:) Pozdrawiam Zauważam że nie musze juz wchodzic tu codziennie, coś się we mnie zmienia:) . To chyba dlatego że po tylu dniach przestaje myślec o tym, że paliłam tyle kiedys:) Jestem spokojna, biegam 3 razy w tygodniu po póltorej godziny, nie tyje, jem tyle co zwykle Zmiany po tylu dniach: - Włosy się świecą bez odżywek za kupe kasy;) - kondycja zajebista, bo inaczej nie moge tego okreslić:) - dobrze śpie, ale mam chore sny:) poprostu same dziwne rzeczy mi się śnią:) - co do twarzy, to zauwazyłam jedną ciekawą zmianę:) jak paliłam to robiło się dziubek przy wciąganiu dymka, no i nad ustami miałam takie pionowe zmarszczki, , widzialne gołym okiem;) (zaznaczam paliłam bardzo dużo) po 43 dniach nie palenia nie ma tych zmarszczek bo nie robie dziubka:) hihihih - więcej czytam, mam czas na rozwój, mysle o tym żeby coś robić ze sobą - pije ogrom kawy, nie iwem czemu:) dochodze do 5 kubków dziennie:) poprostu kawa mi tak smakuje że ahhhhhhhhhhhhhhhh:) To dla tych co planują rzucić palenie:) lub sa na początku drogi tak jak ja:) Powiem że jest mi lepiej jak nie palę, niż jak paliłam:) Dziękuję Bogu i sobie że daje radę:) no i oczywiście wam moi kofani forowicze:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30-stka mam nadzieje ze tez za niedlugo zauwaze u siebie jakies pozytywne zmiany, bo jak na razie nie wiedze nic.....co do snow to mi sie non stop snia jakies koszmary brrrrr, i mam nadzieje ze niedlugo tez powiem ze jest mi lepiej jak nie pale niz jak palilam;) Nie palê ju¿ 26 dni (+ 14g54m15s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 372. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 2 dni (+ 20g19m38s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 67,08 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie przytylam ok 1-2 kg i mam nadzieje ze wiecej nie bedzie.....pracuje nad tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mumi zawsze mozesz sie pochlastac czekolada z orzechami albo galaretka :) coz mlotkiem wiedzy do lba nie wbijesz ja mam nadzieje ze ta moja starsza bardziej zacznie sie do nauki przykladac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka19-75
ja bardzo chce do was dołaczyć Jak wam sie to udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B....omonelo mnie Twoje swietowanie ,,spoznione ale szczere GRATKI i tak trzymaj...[pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nam sie udało to i Tobie sie uda . Poprostu poczytaj nas zmobilizuj siły i rzuc te śmierdziele!!! Nie palę już 34 dni (+ 08g33m54s). Ilość niewypalonych papierosów: 687. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 05g58m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 240,49 zł! pozdrawiam wszystkich Aniu wszystkiego najnaj naj z okazji urodzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaaa gratuluje trzech miechów...piękny wynik mam nadzieje że i ja takiego doczekam. coś tak cicho i pusto na topicu ...wiem wiem pracujecie Miłego wieczorku wszystkim życzę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM🌻wszystkich bardzo serdecznie ..ale musze sie pochwalic ...DZISIEJ MINAŁ MOJ 500-TNY DZIEN BEZ PAPIEROSKA i tak samo sie meczyłam jak wiele z was jakies sny ...wzdecia okropne i w sumie jestesmy wszyscy wielcy ...bo nie palic to cos fajnego ....wszyscy to wiemy .. całe grono rzuczaczy i wszystkich ktorzy walczą z tym nałogiem .... bardzo ....bardzo cieplutko was pozdrawiam🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj dudka:)! Kopę lat;) hihi. Ja mam za tydzień pół roku:).. Czas szybko leci prawda:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień minął :) Dziękuję Wam wszystkim za życzenia - to miłe baaardzo miłe :):):) uwielbiam wieczory gdy już mam ciszę i spokój w domku (wszyscy śpią;) no i siedzę sobie właśnie i popijam urodzinowe małe piwko Carlsberg.. po raz pierwszy od trzech miesięcy ..:D i wiecie co ??? naprawdę smakuje troszkę inaczej niż kiedyś z petem :P noo ale nie zawsze tak jest bo już kawa odkąd rzuciłam fajki to mi nie smakuje :( a uwielbiałam mocną espresso z mleczkiem i lipaaa hihi pijam teraz Anatola hehehe :D a mój bilansik w urodzinowy dzień ma się następująco : Nie palę już 92 dni (+ 00g51m16s). Ilość niewypalonych papierosów: 3681. Będę żyć dłużej o 28 dni (+ 02g55m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 288,49 zł! :D Monika G R A T U L U J Ę trzech miesięcy BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek123
najlepszego Aniu :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! :-) :-) :-) (i przepraszam za opóźnienie, ale życzenia są NAJSZCZERSZE 👄 🌻) :-) W sumie to Ci się świętowanie na długi okres rozkłada, patrz: 3 miechy BP --> urodzinki --> Mikołajki --> 100 dni BP --> a potem ŚWIĘTA :-) Nieźle wykalkulowałaś rzucanie ;-) A mój bilansik jest taki: Nie palę już 75 dni (+ 02g10m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 1651. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 14g51m58s)! Zaoszczędzone pieniądze: 578,19 zł! i napawa mnie to dumą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B......przepraszam wczoraj przegapilam..... Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) troche spoznione ale szczere!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
W celu rozproszenia nudy w samolocie postępujemy zgodnie z poniższym schematem: 1.Wyjmujemy laptopa z torby i kładziemy na kolanach; 2. Powoli i spokojnie otwieramy go; 3. Włączamy; 4. Upewniamy się, że osoba obok nas patrzy na ekran; 5. Uruchamiamy Internet Explorer; 6. Zamykamy oczy, wznosimy głowę ku niebu i poruszamy bezgłośnie wargami; 7. Bierzemy głęboki wdech i klikamy na następujący link: http://www.thecleverest.com/countdown.swf 8. Widok miny osoby siedzącej obok i zaglądającej nam przez ramie jest b e z c e n n y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio121
podobno od nowego roku akcyza na papierosy ma zdrożeć a w angli paczka papierosów w przeliczeniu 30 ojro. aż mi sie nie chce wierzyć.rano w telewizji mówili w przeglądzie jakiejś prasy. i ktoś mi ligin zabrał misio12:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio121
podobno od nowego roku akcyza na papierosy ma zdrożeć a w angli paczka papierosów w przeliczeniu 30 ojro. aż mi sie nie chce wierzyć.rano w telewizji mówili w przeglądzie jakiejś prasy. i ktoś mi login zabrał misio12:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niech drozeja.....przeciez my nie palimy;):) coraz czesciej zaczynam myslec ze mi z tym dobrze......no moze do winka mi brakuje...ale w koncu tez przestanie, w koncu codziennie nie pije;) pozdrawiam pachnaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja tylko na chwilke bo czeka mnie jeszcze nauka do egzaminu jutrzejszego:-o Dudka🌼 co za piekna rocznica 500 dniowka;) Ja czekam cierpliwie na moja 365dniówke :D Ania B 🌼 za te 3 miesiace i urodzinki 3 dni temu zapodałam mojemu bratu z którym mieszkam ksiażke \"Łatwy sposób na rzucenie palenie\' i od tej pory chłopak nie pali ...mało tego ...ma tak skutecznie zrobine pranie mózgu, ze stal sie mega wrogiem fajek;) Także w domku mam teraz czysciutko i pachnaco:) lellof 85 ? Where are you ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek123
im hre;p leloof czyta was jest z wami ale sie jeszcze nie zebral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ pozdrawiam serdecznie :D życzę miłego wieczorku bp leloof 🖐️ graba Nie palę już 1335 dni (+ 01g37m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 40052. Będę żyć dłużej o 305 dni (+ 22g52m23s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10 013,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymek123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×