Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

witam wszystkich pachnąco !!! a to mój bilansik Nie palę już 47 dni (+ 11g19m24s). Ilość niewypalonych papierosów: 1044. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 23g28m10s)! Zaoszczędzone pieniądze: 365,53 zł! pozdrawiam wszystkich BP i trzymam kciuki za początkujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i melduneczek Nie palê ju¿ 1 dzieñ (+ 11g53m02s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 38. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 0 dni (+ 07g07m37s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 7,77 €! kolorowych senkow Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już dzisiaj kawkę mam, pije ktoś ze mną? nutka trzymam kciuki aby się udało tym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :-) ja piję kawkę - gorącą i aromatyczną :-) Mniam:-) Nie palę już 88 dni (+ 03g27m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 1939. Będę żyć dłużej o 14 dni (+ 19g30m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 678,71 zł! jej, jakie to krzepiące :-) Pozdrawiam Was! :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pal bedziesz wielki
Witam ja się melduje ze nie pale dalej! czyli dziś juz drugi dzien idzie a o 19.30 będzie druga doba:) Później przyjeżdża mój mam nadzieje,że się trzyma. Wczoraj wieczorem z nim gadałam to niby nie palił... dziś rano też mu wysłałam smsa wspierającego bo boje się o niego ,że sie podda. Ale na szczęście dziś sie razem będziemy mogli pilnować... Ja uciekam myć okna:) Jest coraz bardziej pachnąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Malpiszonki :D Ja tez pije kawke bo dopiero co wstałam. Za oknem już któryś dzień z rzędu mróz...brrrr.... Nawet za bardzo nie chce mi się nigdzie dupska ruszać;) Dobrze, że poranne wstawanie o 6 rano mam już za sobą. Podoba mi się ten biorezonans i szczerze mowiąc nie wiedzialam dokładnie na czym on polega ale propozycja pozbycie sie nikotyny w 20 minut brzmi zachęcajaco.Leleof moze Ty spróbujesz tym ;)biorezonansem? Nutka a Ty kiedy do naszego pieknego karju wracasz? bedziesz na swieta? Witam Nowych;) Neurosis-to nazwa kapeli ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj hej Julcia no na Swieta nie bedzie mnie niestety i najlepiej mi nie przypominaj :(:( Teraz chyba najpredzej na Swieta Wielkanocne albo jak gorzej pojdzie to wakacje... Cholerka ciagnie mnie do fajek - jakie to pieronstwo silne jest no... Trzyma czlowieka i puscic nie chce ... buziaczki dla Was narazie pachnace... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neurosis to nazwa kapeli mojego kumpla;) a nutka, wiesz co , ja to bym sie chciala z Toba zamienic i poleciec do Anglii na sweita bo Polska to mi juz dawno zbyrzydla:) a od kiedy bylam w Anglii i mam porownanie, to tym bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduneczek:):) Nie palę już 57 dni (+ 08g57m49s). Ilość niewypalonych papierosów: 2294. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 12g44m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 032,72 zł! Nie pale i nie ciągnie mnie:) kurcze wciąz jestem w szoku:)....... Ciekawa jestem czy tak już zostanie, ten stan obojętności na papierosa, to chyba moje marzenie żeby ten stan się utrzymał na wieki:) Dołączają nowe osoby:) fajowo:) tylko czemu nas tu odbierają jako zamknięte środowiskooooo, APELUJE!!!!!!!!!!!!!! Wszyscy nowi sa tu widziani milej niż ci co już nie palą, my tu jesteśmy aby pomagać nowym osobom walczyć,,,, po to tu jesteśmy, każda nowa osoba która rzuca pomaga mi bo pokazuje jak cięzko się walczy na początku, w mojej stópce jest licznik i ksiązka Alana\" łatwy sposób na rzucenie palenia\" Julcia85 co do biegania to jest stronka www.biegaj.pl tam masz forum i wszystko co tyczy biegania. Napisze ci tylko że cienko sie ubiera na bieganie, czyli dres i wiatrówka letnia:) czapeczka i rękawiczki i krem na policzki i ziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Ja zaraz wyruszam w trase:) staram sie co drugi dzień biegać:) czyli 3 razy w tygodniu:) Mam czasami wrażenie że bieganie napędza nie palenie a nie palenie napędza bieganie:) pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cöz tu tak pusto???? Nie palê ju¿ 40 dni (+ 23g36m32s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 573. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 4 dni (+ 09g11m29s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 103,27 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja melduje sie pachnąco pozdrawiam wszystkich Nie palę już 10 dni (+ 08g32m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 269. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 01g21m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 94,91 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole pisze wlasnie prosbe o rozwiazanie kontraktu... praca ktora lubie i wogole chyba pierwsza taka:) ale to nie ten pociag chce sprobowac innego ktostam wie o co chodzi;) musze znalesc swoja stacje... mam nadzieje ze taka istnieje tylko sie jeszcze sie z tym przespie czy przelozeni to zobacza... dobranoc wszystkim ide spac ciezki dzien dzis byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie moge:( tyle rzeczy dzisaj zrobilem nie wyspalem sie palic mi sie chce bawilem sie w psychologa kolezanka ma problemy wielkie:( a problemy bliskich moga bardziej wykanczac niz swoje tak mi gdzies znowu smutno kutwa;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja idę jutro na rozmowę kwal. a już dziś mam stresa:( i juz miałem pomysł jak napiecie zlikwidować ale się powstrzymałem, i jutro liczę że tez tak bedzie. trzymajcie kciuki to jutro może nie zapalę.:( szkoda tego bo już Nie palę już 77 dni (+ 04g49m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 1698. Będę żyć dłużej o 12 dni (+ 23g22m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 679,36 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek ---------> TRZYMAM KCIUKI JUTRO !!!!! bądz dzielny ;) nie zapal ;) bleeee....fuuuu....pety :D lelofek ---------> zrozumiałam że nie palisz drugi dzień ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwile nawet bedzie 48 h dobrze zrozumialas ale sie tym juz tak nie podniecam...i niewiem czy sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec53
Witam wszystkich serdecznie. Ja paliłam nałogowo 20 lat. Już po pół roku miałam dosyć, chciałam rzucić to świństwo i nie mogłam. Wielokrotne próby kończyły się fiaskiem, efekt by l taki, że paliłam jeszcze więcej. Aż przyszedł dzień, gdy dotarło do mnie pytanie dlaczego i po co chcę rzucić palenie?/zdrowie,finanse, wygląd, poczucie bycia gorzszą, itd/. Finanse, na fajki leciały ciężkie pieniądze.Uzmysłowiłam sobie ile fajnych rzeczy sobie odmawiam. Wygląd też, przecież chcemy mieć białe zęby, ładną cerę. Udało mi się po wielu próbach, czyli można.Ważnym jest przygotować się psychicznie.Musisz sobie zdać sprawę, że rzucasz bo chcesz, bo chcesz być wolny.Oszukiwałam głód nikotynowy gumą do żucia, przytyłam tylko 4 kilogramy. Jeżeli wytrzymasz 1 dzień to już sukces, jeżeli 3 dni to wielki sukces, jeżeli 1 miesiąc to wygrałeś. Od tego się nie umiera. Życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudzielec53
Witam wszystkich serdecznie. Ja paliłam nałogowo 20 lat. Już po pół roku miałam dosyć, chciałam rzucić to świństwo i nie mogłam. Wielokrotne próby kończyły się fiaskiem, efekt by l taki, że paliłam jeszcze więcej. Aż przyszedł dzień, gdy dotarło do mnie pytanie dlaczego i po co chcę rzucić palenie?/zdrowie,finanse, wygląd, poczucie bycia gorzszą, itd/. Finanse, na fajki leciały ciężkie pieniądze.Uzmysłowiłam sobie ile fajnych rzeczy sobie odmawiam. Wygląd też, przecież chcemy mieć białe zęby, ładną cerę. Udało mi się po wielu próbach, czyli można.Ważnym jest przygotować się psychicznie.Musisz sobie zdać sprawę, że rzucasz bo chcesz, bo chcesz być wolny.Oszukiwałam głód nikotynowy gumą do żucia, przytyłam tylko 4 kilogramy. Jeżeli wytrzymasz 1 dzień to już sukces, jeżeli 3 dni to wielki sukces, jeżeli 1 miesiąc to wygrałeś. Od tego się nie umiera. Życzę wszystkim powodzenia i trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tu nocne marki:) ja ostatnio tez nie dosypiam, chyba za duzo problemow i mnie to przerasta....ale na szczescie pröbuje ich rozwiazywac paleniem...na swieta jedziemy do rodzinki, toz sie wszyscy zdziwia, bo oczywiscie nie mowilam nikomu ze rzucilam;)moja tesciowa tez mowi o rzucaniu ale jak na razie nic z tego wiec udowodnie jej ze jednak mozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry trzymam kciuki leloof85 nie pal Fajka Ci w niczym nie pomoże :) misiek121 rozmowa pójdzie Ci ok :D będzie dobrze no to zapraszam na kawkę teraz wszystkich i miłego dnia Kurcze za tydzień już mamy święta :D Nie palę już 10 dni (+ 16g32m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 277. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 02g57m03s)! Zaoszczędzone pieniądze: 97,96 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dopijam kawke i zmykam, na zakupy a pozniej zakasanie rekawow i sprzatanie, bo juz sroda a ja nie mam jeszcze nic zrobione......a w sobote wyjezdzamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×